Neoficiální časová osa - 2014 až budoucnost

Rozcestník neoficiální časové osy SG

Stránka: 1  2  3  4  5  6

Někdy před rokem 2025 n. l. / Rok 2025 n. l. / Rok 2032 n. l.


Budoucí události

Někdy před rokem 2025 n. l.

 • Program hvězdné brány se stal veřejně známým a nebyl už tajemstvím. Na Zemi a pozemských koloniích začali žít různí mimozemšťané, stejně jako lidé žili na cizích planetách mezi mimozemšťany (Stargate Infinity).

Rok 2025 n. l.

 • Seriál Stargate InfinityKadeti R. J. Harrison a Stacy Bonner prochází testem v Cheyenne Mountain, který vedl major Gus Bonner. Ten je ovšem záhy postaven před soud za neuposlechnutí rozkazu, když poslal jeho hlídku do tlak’kahnské léčky. Špión Tlak’kahnů, Nephestis, který dokáže měnit podobu, otevírá bránu a bojovníci Tlak’kahnů napadají SGC. Major Bonner, Draga, stvoření nalezené v sarkofágu v Egyptě a jeho mladý tým cestuje bránou na domovskou planetu Tlak’kahnů, kde se jim podaří odrazit útok a bombou ničí DHD, aby se zabránilo dalším útokům bránou na SGC. I přes to je celý tým obviněn ze zrady a cestují na jiné planety, aby našli důkaz o jejich nevině a našli domovský svět mimozemšťanky Dragy (Stargate Infinity 1x01 The Decision).

 • Seriál Stargate InfinityTým majora Bonnera se dostává na planetu s džunglí, kde nalézají nějakou kuklu se stvořením. Nedaří se jim kontaktovat SGC a GDO je náhle uzamčeno. Vystopují je tam ovšem Tlak’khané, kterým se podaří mladíky zajmout. Velitel Dak’yll přichází s bojovníky a tanky. Všem se jim  podaří uniknout i s tvorem s kukly (Stargate Infinity 1x02 Double Duty).

 • Seriál Stargate InfinityTým přichází na planetu s jakýmsi tajemným kamenem, který je ohrožen zemětřesením. Tým pomůže místním lidem, aby ho získali zpět. Tlak’khané ovšem zahájí další útok. Při útěku se ovšem dostávají do pasti Antiků na jejich světě (v tomto seriálu to nejsou ti Antikové, které známe), kde nemá hvězdná brána žádné ovládací prvky. Draga ovšem využívá své schopnosti otevřít bránu a unikají z planety (Stargate Infinity 1x03 The Best World).

 • Seriál Stargate InfinityGus se vrací s Ec’co na jejich domovský svět, ale elektrická bouře zkratuje bránu. Jsou zajati nepříteli Hrathi, kteří vědí o údajné zradě Guse. Problém s bránou je nakonec vyřešen zbytkem týmu, ale na Hrathi zaútočí Tlak’khani. Gus pomůže všem uniknout a získávají nakonec ještě pravý datový krystal Tlak’khanů, který potřebovali (Stargate Infinite 1x04 Coming Home).

 • Seriál Stargate InfinityTým cestuje na planetu, která je zužována občanskou válkou a setkají se přitom se Shepherdem, bývalým vůdcem SG týmu a cvičitelem Guse. Brzy je ovšem zradí, protože za daných okolností se postavil Gus proti němu a prozradí je Tlak’khanům, kteří na planetu zaútočí. Když ale Shepherd zjistí, že chtějí mladý tým zabít, pomůže jim (Stargate Infinity 1x05 Mentor).

 • Seriál Stargate InfinityTým přichází na vodní svět, který je skoro celý pokrytý vodou a brána je na malém ostrově. Je ovšem rozdělen a jsou za nimi vyslaní nájemní lovci. Museli požádat o pomoc místní obojživelné domorodce, aby se opět dali dohromady a unikli před žoldáky (Stargate Infinite 1x06 Hot Water).

 

 • Seriál Stargate InfinityTým cestuje na neznámou planetu, která je obývána rasou inteligentních pavouků. Stacey má z nich ovšem strach a jednoho zraní, což ohrozilo vzájemné vztahy mezi nimi. Je za svůj čin souzena, ale ta se obhajuje, že se jednalo o sebeobranu. Mezitím bojovníci Tlak’khanů opět zahájí útok. Stacey se usmiřuje s pavoukem a ten je vyléčen. Nakonec jim pomohou odrazit Tlak’khany a unikají bránou (Stargate Infinite 1x07 Phobia).

 • Seriál Stargate InfinitySeattle přijme rozkošnou mimozemskou bytost jako domácího mazlíčka, což se zdá zpočátku jako dobrý nápad až do doby, kdy přes noc vyroste, přibere 90 kg a stane se hlučným velkým problémem (Stargate Infinity 1x08 Can I Keep It?).

 

 • Seriál Stargate InfinityTým přicestuje na planetu měňavců a když zjistí, že osoby a věci se nezdají tím, čím jsou, musí spoléhat na vzájemnou znalost svých osobností, aby se mohli poznat před měňavci a mohli uniknout z planety (Stargate Infinity 1x09 Who Are You?).

 

 • Seriál Stargate InfinityGus a Draga jsou zajati cizími nájemnými lovci, zatímco ostatní hledají diamanty. Chamtivost nájemných lovců jim nakonec pomůže je přemoci (Stargate Infinity 1x10 Greed).

 

 • Seriál Stargate InfinityTým provede první kontakt s rasou Alterianů, bojovou společností, která praktikuje rituální souboje. Stacey několikrát duel prohraje a tak využije záhadné kameny Mandro, které zvýší její sílu a schopnosti. Mají ovšem nepříznivé vedlejší účinky v podobě paranoii, hněvu a především závislosti a fyzické tranformace. Tým musel zakročit a Draga ji transformuje zpět do normálu. Po jeho doteku s kameny má vizi, ve které vidí hvězdný systém, u kterého se domnívají, že je domovem Antiků (Stargate Infinity 1x11 Stones).

 • Seriál Stargate InfinityHarrison radí mladému cizinci, který odolával tlaku jeho vrstevníků při nebezpečné kmenové zkoušce (Stargate Infinity 1x12 Initiation).

 

 

 • Seriál Stargate InfinityEc’co se naučí tvrdou lekcí něco o lhaní, které je v nesprávných rukou opravdu nebezpečné. Jedna chytrá vynalézavá žena ji totiž oklame, aby mohla získat technologii týmu (Stargate Infinity 1x13 The Mother of Invention).

 

 • Seriál Stargate InfinityTým nalézá technologicky velmi vyspělý svět, jehož občané jsou závislí na virtuální realitě. Tým musí uchránit tuto společnost před nebezpečnou bouřkou a přivést je zpět do reality (Stargate Infinity 1x14 Reality).

 

 • Seriál Stargate InfinityPři hledání mimozemského muzea věnovaného historii Země, kde by mohli nalézt nějaké informace o mimozemšťnace Drago, se dostane tým přímo doprostřed boje mezi roboty se znaky Napoleona a Caesara (Stargate Infinity 1x15 Museum).

 

 • Seriál Stargate InfinityDraga je nadšená z objevu rassy bytostí zvanou Otsorokové, kteří vypadají úplně jako ona, ale nevšimne si, že tato rasa zcela zamítne její kolegy z týmu, jelikož je považují za méněcenné (Stargate Infinity 1x16 Us and Them).

 

 • Seriál Stargate InfinityTým se připojuje k úsilí občanů jedné planety v boji proti Tlak’kahnům, jejich nepřátelům, kteří mohou za jejich obvinění ze zrady, ale nakonec zjistí, že právě Tlak’kahnové jsou na této planetě těmi mírumilovnými osadníky, kteří jsou pronásledováni (Stargate Infinity 1x17 The Face of Evil).

 

 • Seriál Stargate InfinityTým přichází na civilizovanou, technologicky vyspělou planetu Rokari a informují je, že na planetu míří kometa a zbývá jim jen 60 hodin do zničení planety. Ti jim ovšem nevěří a tak musí rozluštit starověký text s informacemi o tom, jak zapnout obranný systém planety. Harrison rozluští jazyk, zapne obranu a planeta je zachráněna (Stargate Infinity 1x18 The Key).

 • Seriál Stargate InfinityTým nalézá tajemnou loď, která vyzařuje nebezpečnou energii na neobydlené planetě. Zatímco Harrison a Seattle hledají její posádku, ostatní proniknou do lodi a chtějí ji využít pro návrat na nedalekou Zemi. Loď byla ovšem Tlak’kahnů, která mířila na jejich domovský svět a jen s obtížemi se jim podařilo dostat k nejbližší bráně a uniknout (Stargate Infinity 1x19 Chariot of the Sun).

 • Seriál Stargate InfinityTým přicestuje na planetu Octasar, kde nachází Dr. Carrie Masona z SGC, který pracuje s místními vědci na telepatické komunikaci. Jeden z vědců je ale zapojen s Tlak’kahny. Týmu se sice nepodaří Masona přesvědčit, že nejsou zrádci, ale když zjistí, že jsou vědci pod telepatickou kontrolou Tlak’kahnů a zaútočí na ně, zakročí a zničí zařízení, čímž donutí Tlak’kahny ustoupit (Stargate Infinity 1x20 The Answer).

 • Seriál Stargate InfinityTým přichází na planetu, kde jsou obyvatelé přímo posedlí módními doplňky a riskují pro jejich získání i vlastní život. Harrison pomáhá získat jedné ženě jednu vzácnou čelenku, ale mezitím je unesena Draga žoldákem. Nakonec se ji podaří zachránit a po získání vzácné čelenky si místní obyvatelka uvědomí, že vlastně k životu nepotřebuje žádné fantastické oblečení (Stargate Infinity 1x21 The Look).

 • Seriál Stargate InfinityTým se dostává na planetu Mardan, kde místní obyvatelé uctívají Tlak’kahny, ale přitom trpí morem. Draga jich vyléčí, kolik může, než Ec’co přijde s lékem na mor. Tým je sice vlákán do pasti, ale vůdce místní lidí Mek’rod zjistí o Tlak’kahnech pravdu a pomůže týmu je odehnat (StargIlŁUIlŁUTŁUАFŁUXJlŁUJlŁUJlŁUportal.eu/displayimage.php?pid=5146&fullsize=1" target="_blank">Seriál Stargate InfinityHarrison se chlubí svou přirozenou schopností létat, než si uvědomí, že je to pouze on z týmu, který se nedokáže naučit jezdit na velkých plazích dravcích, kteří jsou používáni mimozemskou civilizací a musí s tím něco udělat (Stargate Infinity 1x23 The Natural).

 

 • Seriál Stargate InfinitySeattle se snaží pomoci místním obyvatelům, mimozemskou rasou žijící na pouštní planetě, se zavlažovacím plánem. Nachází jakousi ozářenou skálu, která by mohla pomoci v pohonu čerpadel. Způsobí ale zemětřesení. Draga mezitím naváže komunikaci s tvorem, který se chce vrátit domů do energetické skály. Tým nakonec najde i jiný způsob, jak spustit čerpadla a to pomocí větrných elektráren (Stargate Infinity 1x24 Big Mistake).

 • Seriál Stargate InfinityTým pomůže na jedné planetě Ner’aldům proti dračímu tvorovi, který je ohrožuje. Stacey zatím obdivuje jakési tetování místních obyvatel a chce nějaké taky. Posléze ale zjistí, že se nejedná o žádné barvy, ale jakési mikroby, které se rozšíří po celém jejím těle a začnou ji měnit. Nakonec ji pomůže jakýsi tvor, který z jejího těla mikroby vysaje (Stargate Infinity 1x25 The Illustrated Stacey).

 • Seriál Stargate InfinityPři útěku před bytostí na ledové planetě otevírají bránu, ale místo do SGC se dostávají do vykopávek na Yucatánu, kde byla právě nalezena další brána. Dostávají se ale opět do léčky měňavce Nephestis, který pracuje pro Tlak’kahny a bere na sebe různé podoby. Draga má ale podezření a s pomocí Guse se jim podaří opět uniknout bránou. Jejich jména však stále nejsou očištěna a domovský svět Dragy také není nalezen, příběh tak zdaleka není u konce (Stargate Infinity 1x26 The Long Haul).

Rok 2032 n. l.

 • Alternativní realita: narodí se Jade O'Neill (Stargate SG-1: Relativity).

Někdy před rokem 2025 n. l. / Rok 2025 n. l. / Rok 2032 n. l.

Stránka: 1  2  3  4  5  6

Rozcestník neoficiální časové osy SG


Autor: Scimani © 2014, e-mail: scimani@sg-portal.eu