Mallozziho tři důvody, proč je Gauntlet vhodným zakončením

Mallozzi o GauntletuJoseph Mallozzi se po odvysílání poslední epizody Stargate Universe rozpovídal na svém blogu o tom, jak se dostal k psaní scénáře a hlavně nám sdělil tři důvody, proč vidí Gauntlet jako vhodné zakončení. Celkově si ale není moc jistý, jestli Gauntlet je tím vhodným hořkosladkým závěrem. Dále se také zmínil opět o důvodu zrušení seriálu a nastínil možné pokračování, které nejspíše nikdy neuvidíme. Mallozzi naštěstí některé návrhy ze scénáře již zveřejnil a my je pro vás právě překládáme. Celé Mallozziho vyjádření najdete v článku níže a můžete se těšit na článek o možném pokračování SGU.

Zdroj: josephmallozzi.wordpress.com

Zdroj

Celý článek | Buchy | Stargate Universe | Komentáře (2) | 30.05.2011 21:07

Hvězdná brána ve hře Garry's Mod

Hvězdná brána ve hře Garry's ModSkoro všichni z vás určitě již někdy hráli nějakou počítačovou hru a určitě mnozí z vás také hledali hry s tématikou Hvězdné brány a právě ty z vás dnes potěšíme. Originální hra v současné době vlastně ani neexistuje, ale komunita je tak velká, že existuje řada módů do her jiných a o jedné zajímavé modifikaci, nebo spíše sadě modifikací, přinášíme nějaké informace.

Hra Garry’s Mod běží na slavném enginu Source (Half-Life 2, Counter-Strike: Source nebo například nový Portal 2), takže grafické provedení hry je kvalitní. Původní autorova myšlenka byla pouhá modifikace hry Half-Life 2, ale nakonec měla takový úspěch, že se ji autor rozhodl vydat jako plnohodnotnou hru. Ovšem pouze přes Steam účet a na tom musíte mít minimálně jednu hru běžíci na enginu Source.

Pokud vás hra zaujala, v pokračování článku najdete bližší popis přímo od jednoho z hráčů...

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | General | Komentáře (38) | 28.05.2011 23:13

Deset nejlepších momentů ze Stargate Universe

Deset nejlepších momentů ze Stargate UniverseNetrvalo dlouho a po skončení Stargate Universe se objevil článek s výběrem deseti nejlepších okamžiků z celého seriálu. Pojďme si tedy po dvou letech, čtyřiceti epizodách a přibližně 1800 minutách společně připomenout chvíle, které dělaly SGU tím seriálem, jakým byl. Připomeňme si epické momenty našich hrdinů na pradávné lodi Antiků Destiny.

Kompletní výčet deseti scén včetně popisu a obrázků naleznete v pokračování článku. Samozřejmě můžete napsat svých TOP 10 do komentářů a podělit se s ostatními o váš vlastní názor.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (12) | 27.05.2011 16:33

SGU nominováno v Constellation Awards

Constellation AwardsLetos se bude konat již 5. ročník udělování cen Constellation Awards, který je zaměřen jen na kanadské sci-fi filmy, minisérie a seriály a ještě k tomu mohou volit jen kanadští diváci. Když už nás netěší to, že SGU skončilo a nové epizody nebudou, může naše srdce rozradostnit alespoň tato skvělá zpráva. Z devíti kategorií totiž získalo SGU za rok 2010 hned 4 nominace, které najdete v pokračování článku. Pro SGU je také dobré, že mělo nejlepší epizody letos, a tak si myslím, že určitě můžeme čekat nějaké nominace ještě napřesrok. Útěchou nám také může být to, že kanadští fanoušci podporovali SGU od samého počátku, ne jako američtí, a tak mu přejme, ať všechny nominace promění.

Aby toho ještě nebylo málo, tak zmíním, že Sanctuary, seriál, ve kterém hraje naše oblíbená herečka Amanda Tapping (plukovník Samantha Carterová z SG-1), která tam hraje hlavní postavu Helen Magnusovou a Ryan Robbins (Ladon Radim z SGA), byl nominován také a dostal 5 nominací a z toho jsou dokonce tři v jedné kategorii za významný podíl na kanadském filmu či seriálu v roce 2010. Pro více informací a všechny nominace navštivte oficiální web Constellation Awards.

Zdroj: constellations.tcon.ca

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (0) | 26.05.2011 21:14

Informace o zrušeném SGA filmu Stargate: Extinction

Stargate: ExtinctionJak Mallozzi slíbil, tak učinil. Dnes poskytl na svém blogu informace o zrušeném SGA filmu Stargate: Extinction. Také slíbil, že to nebude všechno a prozradí o něm v příštích vstupech více. Pojďme se tedy podívat, jak to s ním bylo a o čem měl být.

Když se Paul Mullie a Joseph Mallozzi rozhodli napsat scénář k navrhovanému filmu Atlantis, žili v naději, že ho nakonec nebudou muset vyrobit jako film, ale scénář bude podkladem pro úvodní dvojepizodu 6. série SGA. Pod kódovým označením "Project Twilight" měl být zaměřen na město Atlantis, jeho personál a cestu zpět do galaxie Pegasus. V ideálním případě měl připravit půdu pro dalších vzrušujících 18 epizod seriálu, nebo pro případný budoucí film SGA. Více v celém článku.

Update: Ještě musím upozornit, že toto je povodní koncept, protože jak jistě víte, crossover s SGU změnil časovou posloupnost a do scénáře se už nezasahovalo. 

Zdroj: josephmallozzi.wordpress.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (24) | 26.05.2011 17:46

Bridges oceněn členstvím v Čestném výboru TCG

Bridges oceněn členstvím v Čestném výboru TCGHerec Beau Bridges, kterého známe jako generála Hanka Landryho ze seriálu Stargate SG-1 (Hvězdná brána), byl vybrán do Čestného výboru skupiny TCG - Theathre Communication Group - za své mnohaleté nasazení a celoživotní závazek k divadlu. Tato skupina sdružuje nevýdělečná profesionální divadla ve Spojených státech a má již na svém seznamu přes 450 divadel v 47 státech a celkem 17 tisíc členů.

Bridges bude přijat do Čestného výboru společně s mnoha dalšími, které jistě znáte (např. Jason Alexander, Ray Bradbury, John Cho, Ed Harris, Neil Patrick Harris, Tim Robbins, James Roday a Noah Wyl).

V pokračování novinky naleznete překlad Bridgesova profilu z TCG...

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | Stargate SG-1 | Komentáře (0) | 26.05.2011 11:10

MGM přichází se seriálem Vikingové

Seriál VikingovéJak jistě víte, MGM v jeho finanční situaci není zrovna moc horlivé pro pokračování Stargate Universe. Rádi by s ním pokračovali, ale momentálně si nemohou dovolit celé SGU financovat z vlastní kapsy. Po několika oznámeních o nových projektech MGM po bankrotu v posledních několika týdnech přišla dnes zpráva ze studia, že se zavázali na první televizní seriál, po těchto pro studio nepříznivých událostech. MGM se tak dostává do historického eposu s Vikingy (pracovní název série) s Michaelem Hirstem a Morganem O'Sullivanem, kteří byli také výkonnými producenty seriálu Tudorovci. Zatím jen deset epizod série bude pravděpodobně dobrou volbou pro nějakou kabelovou televizi, které mají v posledních letech velký úspěch s historickými dramaty, jako například Řím, Spartakus, nebo nová série Camelot.

Toto historické drama se bude odehrávat ve světě skandinávských válečníků mezi osmým a jedenáctým stoletím. Bude zaměřeno na Ragnara Lodbroka, slavného vikingského velitele, který krátce vládl Dánsku a Švédsku. Seriál se bude vyrábět v brzy otevřeném produkčním studiu O'Sullivana v Irsku. MGM pak bude financovat 100% ze seriálu, co bude mimo Irsko a distribuovat sérii v USA a mezinárodně.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

| Scimani | General | Komentáře (8) | 25.05.2011 20:52

Několik video rozhovorů s herci z poslední doby

RDA na FedConu XXDnes tu mám pro vás připraveno několik video rozhovorů, které poskytli herci z Hvězdné brány o svých projektech a také z conu. Zaměříme se na Jasona Momou (Ronon Dex). Dále tu máme rozhovor s Paulem McGillionem (Dr. Carson Beckett) a nesmíme také zapomenout na Richarda Deana Andersona (generál Jonathan J. O'Neill). Z novějších tváří tu pak máme Patricka Gilmorea (Dr. Dale Volker) a jeho třetí díl laptop chatu, tentokrát s hostem McGillionem. Samozřejmě na závěr musím dát jedno krátké bonusové video, které vás určitě rozesměje. Všechny video rozhovory s herci a bonusové video najdete v celém článku s krátkým popisem.

Zdroj: heyuguys.co.uk, skyatlantic.sky.com, antipodalarapaima.blogspot.com, youtube.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Rozhovory | Komentáře (6) | 24.05.2011 23:07

InnerSpace - Speciál věnovaný ukončení SGU (CZ)

InnerSpace - Speciál o konci SGUŽádali jste nás o překlad speciálu věnovaného ukončení seriálu Stargate Universe a vlastně i SG obecně. Svůj slib plníme, i když se to vlastně ani tak brát nedá, protože jsme tento díl InnerSpace kanadské televize SPACE plánovali přeložit ještě před tím, než byl odvysílán po finále SGU. Celý speciál jsme přeložili, teda aspoň to co šlo. Speciál je rozdělen na tři díly, ale myslím, že to nebude vadit. Takže se usaďte a koukněte se na to, co pro vás na konec SG kanadská televize přichystala. Můžete se těšit na rozhovory s herci a producenty ze všech sérií, jejich poděkování fanouškům, také nějaká vyjádření samotných fanoušků o SGU a na závěr pár slov od tvůrců Brada Wrighta a Roberta C. Coopera o budoucnosti SG. Videa najdete v celém článku.

Zdroj: spacecast.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (10) | 23.05.2011 22:37

Producent z SGU se připojil k Falling Skies

Falling SkiesKdo se zajímá hodně o sci-fi, tak asi ví, že příští měsíc, přesněji 19. června, má premiéru v USA na TNT nový seriál o mimozemské invazi s názvem 'Falling Skies'. Co ale možná nevíte je, že jsou v něm zapojeni dva lidi z prostředí Hvězdné brány. Dříve se do projektu zapojil herec Colin Cunninhgam (major Davis z SG-1), který tam má jednu z hlavních rolí. Nyní je to jeden z producentů Hvězdné brány. Nedávno totiž TNT oznámili, že najali Remiho Aubuchona jako výkonného producenta a showrunnera (osoba udržující seriál v chodu) seriálu 'Falling Skies'. Měl by být ale až od druhé série, protože všech 10 epizod první série bylo již natočeno a efekty mají delší postprodukční zpracování než se původně plánovalo. TNT si za tímto seriálem pevně stojí a podle zpráv je pravděpodobné, že bude obnoven, pokud premiéra bude mít velkou sledovanost a další týden výrazně neklesne. Více a trailer v celém článku.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (7) | 20.05.2011 21:31

« Předchozí | 115 16 17 18 19 20 2169 | Další »