Na panáka s Conanom

Na panáka s Conanom“Na panáka s Conanom“, tak tomu hovoria. Ale pre niektorých bol Utorok 10. Mája nocou, keď sa Alan z FilmShaft pretláčal s Barbarom Conanom.

Akcia sa konala vo foto galérii, v Londýne, a šťastlivci ako ludia z Den of Geek, Live for Films, FilmShaft a další, sa nevedeli dočkať stretnutia s novým Barbarom Conanom. Ak ešte neviete kto ním je, pravdepodobne ste nečítali naše predošlé články. Je to Jason Momoa. Poznáte ho z najnovšieho seriálu Game of Thrones, alebo zo série Stargate Atlantis. Po hodine sa konečne ukázal aj Cimérčan, na ktorého všetci netrpezlivo čakali. Nebolo tažké ho spoznať. Za prvé, bol od každého v miestnosti asi o hlavu vyšší. Za druhé, mal na hlave cylinder a šatku. Chlapci z FilmShaft sa odhodlali, a ako prví mu položili pár otázok. Viac v celom článku.

Zdroj: FilmShaft.com

Zdroj

Celý článek | Nesbin | Rozhovory | Komentáře (0) | 21.06.2011 21:19

Nové projekty herců z SG-1 - Judge, Browder a Bridges

Nové projekty herců z SG-1Poslední dobou mají herci ze světa Stargate opravdu napilno. Neustále vás informujeme o jejich nových projektech a nejinak je tomu i teď. Přinášíme vám v jedné novince informace dokonce o třech nových projektech. Určitě stojí za to, si následující článek přečíst. Kromě Bena Browdera a Beaua Bridgese se také dozvíme, co velkého čeká Christophera Judge, kterého všichni jistě známe jako Teal'ca z původní série Stargate SG-1.

Jak jsme ji na začátku uvedli, Christophera Judge čeká něco velkého. Prozradil, že se objeví v novém velkolepém filmu, o kterém však nemůže zatím nic prozradit. Sám k tomu řekl: "Neměl bych nic říkat. Neřeknu vám o co jde, ale v následujících několika týdnech se chystá velké oznámení filmu, ve kterém jsem právě dostal roli." Informace vám tedy samozřejmě přineseme, ale dle spekulací by mělo jít o roli v novém Star Treku.

Judge můžete také spatřit ve filmu Rehab, napsaný Rickem Bieberem a hvězdou seriálu CSI: Miami, Davidem Carusem. Film má naplánované vydání na 23. června a půjde o kontroverzní psychologické drama. Informace o projektech další herců naleznete v pokračování článku...

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | Stargate SG-1 | Komentáře (3) | 20.06.2011 14:45

Shanks v pilotním dílu seriálu Saving Hope

Shanks v pilotním díle seriálu Saving HopeMichael Shanks alias Dr. Daniel Jackson ze Stargate SG-1 na svých webových stránkách uvedl, že se objeví v novém projektu chystaném kanadsko-americkým kanálem CTV. Zahraje si roli Harrise Colese v seriálu Saving Hope. Hlavní roli doktorky Alyse Joyové získala Erica Duranceová, kterou jsme již mohli spatřit v SG-1 v epizodě Affinity a také v seriálu Smallville.

Saving Hope se zaměřuje na mladou a idealistickou doktorku Alyse Joyovou a jejího rivala a zároveň bývalou lásku, chirurga Joela Gottlieba a společně řeší základní otázky medicíny. Vše se ovšem změní, kdy charismatický vrchní chirurg Harris Coles upadá do kómatu a stává se pacientem. Hlas Colese poté provází diváky celým světem seriálu "Saving Hope". Drama je inspirováno příběhem Iana Browna The Globe and Mail "Mount Hoe", sérii založené na příbězích z nemocnice Mount Sinai v Torontu. Seriál vytvořili společně Morwyn Brebner (Rookie Blue) a Malcolm Macrury (Deadwood, Crash & Burn) a producenty jsou Thump Inc. společně s CTV.

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate SG-1 | Komentáře (0) | 16.06.2011 11:45

Hvězdná brána jde do likvidace

Hvězdná brána v likvidaci

Update 17.6.2011: Vyměněn plakát reklamy prodeje za větší, barevný a čitelnější.

Tento článek se mi píše s těžkým srdcem, není to ani nic nového a nepotěším vás, ale myslím, že ani nikdo nevěřil v to, že by mohly kampaně na záchranu Hvězdné brány nějak pomoci. Chceš kousek SGC? Nebude to teď už vůbec žádný problém, protože po 14 letech produkce Hvězdné brány ve Vancouveru, je Bridge Studios ve stádiu prodeje objektů ze tří sérií, které tvořily živé-akční části licence Hvězdné brány: Stargate SG-1, Stargate Atlantis a Stargate Universe. Tato akce se bude konat tento pátek a sobotu.

Produkce Hvězdné brány skončila po 17 sériích na začátku tohoto roku, což byl následek politováníhodného zrušení SGU a stálého odkládání natočení navrhovaných filmů z SG-1 a Atlantis, u nichž byl hotový už scénář. Universe bylo zrušeno již v prosinci loňského roku, kdy se kanál Syfy rozhodl neobnovit ho pro třetí sérii kvůli bídným ratingům. I přes snahy Brada Wrighta, tvůrce a výkonného producenta všech tří sérií, najít náhradní kanál, který by dovolil produkci SGU aspoň ve formě filmového zpracování, neuspěl. Pro fanoušky, kteří zakládají kampaně na záchranu Hvězdné brány, bude už prakticky nemožné oživit show s novým náborem herců, rozebranými prostory natáčení a nyní i prodejem veškerých pozůstatků ze všech třech sérií.

Likvidaci bude dirigovat Maynards a bude obsahovat rekvizity, kostýmy, vybavení, sady dekorací a jiné položky, no prostě vše co zbylo ze všech třech sérií. Bude se konat na adrese Bridge Studio v Britské Kolumbii 17. a 18. června. Na pár obrázků z odstraňování značky Stargate z budovy a plakát reklamy prodeje, se můžete podívat v pokračování článku.

Zdroj: cinemaspy.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (24) | 15.06.2011 18:38

Richard Dean Anderson na Fedconu XX

Richard Dean Anderson na Fedconu XXTisíce fanoušků sci-fi se před měsícem a kousek sjelo do hotelu Maritim v Dusseldorfu v Německu, kde společně oslavili jubilejní dvacáté výročí největšího sci-fi conu v Evropě. Plné čtyři dny her, soutěží, přednášek, autogramiád a dalších zajímavých věcí. Na tomto conu se objevilo na 19 hvězd z takových filmů a seriálů, jakými jsou Star Wars, Firefly, Star Trek, Battlestar Galactica, Millennium a samozřejmě i lidé ze Stargate.

My vám nyní přinášíme reportáž z tohoto conu, takže si pojďme představit, kdo že to tam vlastně z SG byl. Fanoušci se mohli potkat s Tonym Amendolou (Bra'tac), Kate Hewlettovou (Jeannie Miller), Paulem McGillionem (Carson Beckett), o kterém poslední dobou píšeme v jednom kuse, a nakonec tím hlavním hvězdným hostem byl Richard Dean Anderson (Jack O'Neill). Samozřejmě zde byli i herci, kteří se objevili jen jako hosté v některých dílech, to tu však rozepisovat nebudeme. Shrnutí conu naleznete v pokračování článku...

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | Stargate SG-1 | Komentáře (2) | 14.06.2011 12:55

Krátká videa od MGM o událostech kolem SGU (CZ) #8

Videa k SGUJe to trochu opožděně, ale nakonec přeci, takže doufáme, že se nebudete zlobit, když přicházíme až teď s posledním osmým dílem krátkých videí od MGM, které upřesňují některé věci z SGU. Zpoždění bylo také částěčně způsobeno menším vyčkávánm, jestli ještě po skončení SGU MGM nějaké video dá na web a nedalo, takže tady jsou poslední 4. Více už jich bohužel nebude. Dneska prozradí Robert Carlyle (Nicholas Rush) něco o své postavě, jak je osamělá a bude ji také trochu srovnávat s Eliem a ve druhém jeho videu prozradí, co podle něj Rush chce a čeho chce dosáhnout. Na dalším videu bude mluvit David Blue (Eli Wallace) opět o své postavě a srovnávat ji se sebou ze skutečného života a stejně tak Brian J. Smit (Matthew Scott) na posledním videu. Videa najdete v celém článku.

Zdroj: stargate.mgm.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (2) | 13.06.2011 21:13

Paul McGillion vyhrál ocenění Leo Awards

Paul McGillion vyhrál ocenění Leo AwardNení tomu tak dlouho, co jsme vás informovali o novém projektu Paula McGillona, kterého všichni známe jak Dr. Carsona Becketta ze Stargate Atlantis. Dnes vám o něm píšeme znovu, ale v jiné souvislosti. Získal totiž ocenění Leo Awards za Nejlepší mužskou roli v krátkém dramatu, přesněji za roli v krátkometrážním snímku A Fine Young Man. Gratulujeme!

Třináct minut dlouhý film se odehrává během studené války v šedesátých letech a Paul si zde zahrál Bartona Granta, člověka z vlády, který jde vyzpovídat jednoho mladého muže ohledně nějaké důležité věci. "V mnoha ohledech je to podivné a jedinečné. Uvidíte temnou satiru kritizující morální rozpory té doby. Pokud vše půjde dobře, můžeme se dočkat i plnohodnotného filmu," řekl Paul McGillion.

Film byl nominován celkem na čtyři ocenění a získal je všechny, což je opravdu úžasný výsledek. Nyní má dost velkou šanci na to, aby některé studio zaplatilo plnohodnotný film. Další skvělý výsledek si také připsalo Sanctuary, které získalo 17 nominací a ve třech kategoriích nakonec také uspělo (včetně Ryana Robbinse, který si odnesl ocenění za nejlepší vedlejší herecký výkon v epizodě 3x06 Animus). Seriál Stargate Universe bohužel neuspěl.

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Atlantis | Komentáře (0) | 12.06.2011 17:37

Stargate Universe nominováno v Portal Awards 2011

SGU nominováno v Portal AwardsBlíží se letní čas a tak byly už zveřejněny nominace na ceny Portal Awards 2011. Nominace v kategorii seriálů tentokrát ovládly dva seriály, kterými jsou Game of Thrones (Hra o trůny) a Fringe (Hranice nemožného). Nás ale samozřejmě zajímá, jak si vedl seriál Stargate Univese a ano, vedl si také docela dobře, protože dostal hned 5 nominací a v pokračování článku si můžete přečíst, o jaké se jedná.

Jednu nominaci také získala herečka Morena Baccarin (Adria v SG-1) v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli za seriál V a také GateWorld za nejlepší webové stránky. Fanoušci si budou moci vybrat z každé kategorie jednou denně po dobu 30 dnů, počínaje 25. červnem 2011 přímo na stránkách uvedených ve zdroji.

Portal Awards, dříve známé jako SyFy Genre Awards, byly poprvé rozdány v roce 1999 a od té doby přilákaly stovky tisíc hlasujících fanoušků z celého světa. Pro všechny nominace navštivte AirlockAlpha. Ale nyní už k nominacím SGU.

Zdroj: airlockalpha.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (5) | 11.06.2011 16:01

Novou vedoucí MGM se stala Roma Khanna

Roma Khanna se připojila k MGMRoma Khanna se připojila k MGM jako prezident televizního studia a skupiny digitálních kanálů. Khanna, bývalá manažerka NBC Universal, bude dohlížet na televizní odbyt MGM, produkci, programové akvizice, udělování licencí, vytváření obsahu a digitální iniciativu. Uvedla to v úterý společnost MGM. Bude zodpovědná za stávající licence a spolupráce a bude podávat zprávy Garymu Barberovi a Rogerovi Birnbaumovi, předsedům a generálním ředitelům MGM.

"Těšíme se na Romin vývoj velkých návrhů nové televize a digitálního obsahu pro trhy na celém světě," napsali v prohlášení Barber a Birnbaum.

Khanna byla prezidentkou společnosti Universal Networks International, kde dohlížela na více jak 70 mezinárodních televizních kanálů, včetně Syfy Universal, 13th Street Universal a Movies24. Nicméně odešla zhruba měsíc po tom, co Comcast Corp. uzavřela dohodu o převzetí kontroly nad NBC Universal.

Co dodat na závěr? Jistě ji popřát všechno nejlepší v nové práci, která se nás vlastně i týká, protože určitě chceme, aby to vedla co nejlépe a vrátila nám co nejdříve naši milovanou Hvězdnou bránu.

Zdroj: latimesblogs.latimes.com

Zdroj

| Scimani | General | Komentáře (1) | 09.06.2011 20:42

Robert Carlyle hovorí o svojej úlohe Rumplestiltskina

Robert Carlyle hovorí o svojej role Rumplestiltskina

Update 12.6.2011: Přidán trailer

Skvelá správa pre fanúšikov Roberta Carlylea! Len pár dní po tom, ako sa herec rozlúčil so svojou úlohou doktora Nicolasa Rusha na Destiny, v seriáli Stargate Universe, ho ABC obsadila v seriáli Once Upon A Time.

Robert Carlyle (Nicholas Rush z SGU) hovorí o koncepte tohto nového fantasy seriálu v interview s With Kids, ktorý oznámili, že herec sa stal ich oficiálnym hovorcom.

Dej seriálu sa odohráva medzi rozprávkovou krajinou a mestečkom Maine. Carlyle hrá Rumplestiltskina, ktorý je opisovaný ako expert na čiernu mágiu, ktorý súhlasí, že pomôže Snehulienke a Princovi, proti kúzlam Temnej Královnej, avšak za určitú cenu. Je potvrdené, že Carlyle si zahrá na plný uväzok.

Je absolutne šialený”, povedal Carlyle o svojej postave. “Ide o to, že temná královná v príbehu uvalila kliatbu na každú rozprávkovú bytosť, pretože má už pokrk šťastných koncov. Už žiadny šťastný koniec! Avšak Snehulienka sa snaží všetko zachrániť.” Viac v celom článku.

Zdroj: Gateworld.net, stargate-sg1-solutions.com

Zdroj

Celý článek | Nesbin | Rozhovory | Komentáře (8) | 07.06.2011 20:36

« Předchozí | 113 14 15 16 17 18 1969 | Další »