Wright: 2. série SGU nabízí více dobrodružství a humoru

Brad WrightDruhá série Stargate Universe, podle výkonného producenta Brada Wrighta, nabídne více klasických dobrodružství a humoru, který dlouhodobí fanouškové Stargate milují. Wright hovořil o nadcházející sérii v novém videorozhovoru pro Collider.com. Toto je přepis toho nejdůležitějšího z rozhovoru a možná v budoucnu, pokud se podaří, Vám celý videorozhovor přeložíme. Trvá necelých 20 minut. Přepis toho nejdůležitějšího najdete v pokračování článku.

 

Eli nakonec získá nějakou pomoc v oddělení lehkomyslnosti této sezóny SGU

"Tento seriál se otevírá jen málo, pokud jde o jeho schopnost být trochu více dobrodružný, než byly ty předešlé," řekl. "A s tím přichází trochu více schopnosti, dělat humor. ELi to vždycky přinášel to seriálu. To se právě teď stává trochu širším. Young byl vlastně docela legrační v několika epizodách druhé sezóny."

"Právě jak se situace a postavy více poznávají, tak je snazší tohle udělat".

Ale "SGU nebude nikdy tak jednoznačné, jako dva předchozí seriály," dodal Wright, "protože se snažíme jít trochu více do hloubky, co se týče vývoje postav. To se snažíme udělat."

Hostující hvězdy z SG-1 a Atlantis, umožní spisovateli vnést trochu více starého Stargate humoru. V nadcházející epizodě "2x15 – Seizure", příjezd herců Davida Hewletta a Roberta Picarda, udělal humor skutečně nezbytný.

Rodney McKay (jen jeden z nich) směřuje k SGU později v této sezóně"Je to zábavné psát McKaye znovu," řekl Wright. "Je to zábavné, mít sarkasmus Woolseyho ve scéně. A to bylo téměř nemožné, zahrnout některý z více pokrokových humorů, které přineslo Atlantis. To bylo snadnější dělat s Atlantis, než s SGU."

"Chceme diváky, aby si uvědomili, že…i když je to vizuálně odlišné, děje se to v tomto vesmíru. To je důvod, proč byl O'Neill v tolika epizodách první sezóny."

A právě jaký druh příběhu budeme vyžadovat, aby posádka využila pomoci Rodneyho McKaye a Richarda Woolseyho? Wright srovnával základní předpoklad příběhu tolik milované SG-1 a Atlantis crossoverové epizody. "Podíváme se na McKaye a Woolseyho v zábavném druhu příběhu, který je něco jako "Projekt Pegasus", pokud jde o věci, které je třeba udělat, které ovlivňují Mléčnou dráhu a Destiny současně," řekl.

Zdroj | Zobrazeno: 6855× | 28.09.2010 18:56

Scimani | Rozhovory | Producenti | Komentáře (1)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[1] Laky 28.09.2010 20:26
Viac humoru? No len aby sa Wright príliš nerozbehol a nedopadlo to zle. Je jasné, že keď príde táto dvojka, tak tam pár suchých vtipov byť musí, ale netreba to preháňať.

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: