Mike Dopud, Varro z SGU, v Battlestar Galactice

Mike Dopud, Varro z SGU, v Battlestar GalacticaV prípade, že ste to nevedeli, muž ktorý stvárnuje rolu Varra zo Stargate Universe, Mike Dopud, je v skutočnosti veľmi vyťažený muž. V čase interwiev pre Baltimore Sun si Mike Dopud myslel, že má isté miesto v tretej sérii Stargate Universe, pravda je však bohužial iná. Bol veľmi sklamaý vývojom SGU.

Práve teraz točí pilotný film pre FOX s názvom Exit Strategy, kde si zahrá po boku Ethana Hawkea. Medzi tým účinkuje v pilotnom snímku Echoes, ktorý je pripravovaný týmom absolventov Marka Savelu a Kena KabatoffaSGU.

Taktiež zaujímavosťou je, že ho uvidíte v pripravovaných snímkoch Mission Impossible 4, Rise of the Planet of Apes This Means War. Viac v celom článku.

Zdroj: brusimm.com

Pre skalných fanúšikov Battlestar Galacticy bude hrať dôležitú úlohu v pripravovanom spinoffe na kanále Syfy.

Ako som už povedal, Mike je veľmi zaneprázdnený a to je dobré, pretože je veľmi oblúbený. V interwiev hovorí o tom ako sa Varro stal platným členom SGU a taktiež o tom, či by sa Varro  a T.J. mohli dať dohromady, aspoň keby seriál pokračoval treťou sériou. Stručne nižšie.

Echoes

Echoes pochádza z tvorivých rúk niektorých členov SGU, ktorý si našli čas pustiť sa do tohto projektu. Je o ľudoch na Zemi, ktorý prežili útok mimozemšťanov na planétu.

V ukázke hrajú Mike Dopud, Jennifer SpenceVictoria Pratt, Lochlyn Munro, Jarod Joseph a bude ich usmerňovať režisér Will Waring.

Battlestar Galactica Blood and Chrome

Battlestar Galactica Blood and Chrome Dopud povedal, že je to dvoj-hodinový film, o ktorom dúfajú, že ho podporí aj kanál Syfy.

Seriály ako Sanctuary sú nakrúcané kompletne pred zeleným plátnom a naznačil, že má dobrý, avšak trochu akčnejší príbeh.

Dopud hrá Dekea Tornvalda, vrchného pilota ktorý je idolom pre Adamu. Okrem vzhľadu hrdinu, keď spoznáte Deke, zistíte, že nieje úplne taký ako sa zdá. Uvidíme ako ľudský dokáže byť, kedže nieje z tých najlepších členov z posádky.

O Mikovi

Pochádza z Montrealu v Kanade. Je druhý syn Juhoslávskej rodiny, a plynule ovláda tri jazyky (Angličtinu, Francúštinu a Srbštinu). Vyštudoval psychológiu a medzinárodnú obchodnú administratívu na univerzite v Illinois.

V herectve začínal najprv ako kaskadér. Postupom času dostával stále lepšie role a začínal sa zviditeľnovať vo významnejších filmoch. Jeho filmografia zahrňuje nasledovné snímky: The Sentinel, Millennium, John Doe, samozrejme Stargate SG-1, Stargate Atlantis, Stargate Universe, Battlestar Galactica a tiež sa objavil v desiatich epizódach Smallville. Zahral si aj v Flashpoint, Caprica Human Target.

Celkovo účinkoval v 73 filmoch, z ktorých jeho prvý film bol Mr. Magoo, kde účinkoval ako kaskadér. Tiež hral v X2, Paycheck, Walking Tall, The Chronicles of Riddick, I, Robot, Fantastic Four a vo veľa ďaľších filmových hitoch. Ako kaskadér mal veľmi dobrú kariéru.

Zdroj | Zobrazeno: 5234× | 07.07.2011 17:58

Nesbin | General | Herci a postavy, Seriály | Komentáře (1)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[1] Tony e-mail 09.09.2011 15:41
myslím,že je to postava/herec hodně opomíjená-je to jeden ze čtyř herců/co já vím/ kteří se objevili ve všech třech seriálech SG8-)

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: