FilmyNová produkceStargate Atlantis

SGA film odsunut na neurčito

Bohužel, Mallozzi dnes na svém blogu odpovídal opět na dotazy fanoušků, které se především týkaly budoucnosti SG série. Byly i další dotazy, ale ty přeložíme, až se jich nastřádá více. Mezi těmito dotazy byly dva, které nepotěší SGA fanoušky, ale daly se předpokládat, protože jsme na to už upozorňovali. Tyto dotazy se týkaly budoucnosti filmů z prostředí SG, především filmu k SGA, který se jmenuje Stargate: Extinction a již k němu byl napsán Mallozzim a Paulem Mulliem scénář. Ale Mallozzi na tyto dotazy odpověděl „Je mi to líto, ale zrušení SGU zbrzdilo jakýkoliv pokrok, který jsme udělali v případě SGA filmu minulý měsíc. Byl odsunut na neurčito.“ Dále Mallozzi odpověděl „Narozdíl od toho, co si někdo může myslet, zrušení SGU je velmi špatná zpráva pro ty, kteří se těší na SGA film.“ A co doporučuje Mallozzi ke zvýšení šance pokračování SGU a natáčení filmů – „Všechno jako e-maily a dopisy jsou hezké, ale nakonec je pravděpodobné, že studio přihlédne spíše k placenému stahování z iTunes a prodeji DVD.“ Bohužel se to dalo očekávat a Američani, kteří dokonce naschvál nesledovali SGU, doufajíc, že se SGA vrátí, by teď měli nakupovat DVD jako diví, to je také možnost jak to můžete ovlivnit i Vy. Kupte si 1. sérii SGU na DVD.

17 komentářů: „SGA film odsunut na neurčito

  • Good website! I truly love how it is easy on my eyes and the data are well written. I’m wondering how I could be notified when a new post has been made. I have subscribed to your feed which must do the trick! Have a nice day!

  • O SGU má zájem Nova slyšel jsem to ve volejte novu nevým jestly je to pravda, ale pokud je tak se oběvý na Nově a to v českým dabingu tak až na podzim (dlouhá doba:-()

  • Avatar: tys to asi nepochopil že? když skončí SGU, tak se i SGA odloží k ledu, stačí číst…

  • Stargate úplně zbožnuju, ale za tohle bych fakt prachy nedal SGU pro mě už zkončila. Jen mužu doufat v návrat SGA.

  • Ja si koupim 1.radu SGU až ked bude v češtine—ne žebych nevedel číst ale poslouchat je mnohem jednoduší… a doufám že nebudu čekat dlouho… 😀

  • 1. serii, tu nejnudnejsi ze vsech, bych si teda urcite nekoupil :-). A jestli si amici mysleli, ze nesledovanim SGu se jim vrati SGA, tak jsou skutecne tak hloupi, jak jsem si myslel.

  • Ráda bych si koupila SGU, i penízky by se našly, ale bohužel nevím jak se na amazonu objednává :-(, kdyby byl někdo kdo si to objedná a byl by tak ochoten a vzal i pro mě, byla bych moc ráda, kdyžtak napište a domluvíme se :-)… btw. k Vánocům jsem si nadělila knihu SGU Air, myslíte že i z ní dostalo studio nějaké money?

  • Jejda, na to jsem nepomyslel, děkuji za upozornění 😉

  • Už blbnu, čísla těch regionů mám naopak…

  • Co se dá dělat, ale pokud bych si měla vybrat mezi SGA a SGU, tak jednoznačně volím SGU. A asi si nakonec taky koupím 1. sérii… Jen si nedpustím malinké rýpnutí: odkaz v článku vede na americký Amazon, takže uvedená DVD mají region 2, pro naše DVD přehrávače nepřehratelná… raději doporučuju http://tinyurl.com/2vyuwym s regionem 1, zahrnující i ČR 🙂 Jinak ale velké díky za článek, v téhle nejisté době hltám jakoukoli novinku ohledně SG světa.

  • Je to drahý nejsem boháč, sakra proč musím být chudej jinak bych si to koupil taky abych je podpořil pokud by udělaly SGU

Napsat komentář