Články se štítkem "Epizody":

Stargate Universe nominováno v Portal Awards 2011

SGU nominováno v Portal AwardsBlíží se letní čas a tak byly už zveřejněny nominace na ceny Portal Awards 2011. Nominace v kategorii seriálů tentokrát ovládly dva seriály, kterými jsou Game of Thrones (Hra o trůny) a Fringe (Hranice nemožného). Nás ale samozřejmě zajímá, jak si vedl seriál Stargate Univese a ano, vedl si také docela dobře, protože dostal hned 5 nominací a v pokračování článku si můžete přečíst, o jaké se jedná.

Jednu nominaci také získala herečka Morena Baccarin (Adria v SG-1) v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli za seriál V a také GateWorld za nejlepší webové stránky. Fanoušci si budou moci vybrat z každé kategorie jednou denně po dobu 30 dnů, počínaje 25. červnem 2011 přímo na stránkách uvedených ve zdroji.

Portal Awards, dříve známé jako SyFy Genre Awards, byly poprvé rozdány v roce 1999 a od té doby přilákaly stovky tisíc hlasujících fanoušků z celého světa. Pro všechny nominace navštivte AirlockAlpha. Ale nyní už k nominacím SGU.

Zdroj: airlockalpha.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (5) | 11.06.2011 16:01

Mallozziho tři důvody, proč je Gauntlet vhodným zakončením

Mallozzi o GauntletuJoseph Mallozzi se po odvysílání poslední epizody Stargate Universe rozpovídal na svém blogu o tom, jak se dostal k psaní scénáře a hlavně nám sdělil tři důvody, proč vidí Gauntlet jako vhodné zakončení. Celkově si ale není moc jistý, jestli Gauntlet je tím vhodným hořkosladkým závěrem. Dále se také zmínil opět o důvodu zrušení seriálu a nastínil možné pokračování, které nejspíše nikdy neuvidíme. Mallozzi naštěstí některé návrhy ze scénáře již zveřejnil a my je pro vás právě překládáme. Celé Mallozziho vyjádření najdete v článku níže a můžete se těšit na článek o možném pokračování SGU.

Zdroj: josephmallozzi.wordpress.com

Zdroj

Celý článek | Buchy | Stargate Universe | Komentáře (2) | 30.05.2011 21:07

Deset nejlepších momentů ze Stargate Universe

Deset nejlepších momentů ze Stargate UniverseNetrvalo dlouho a po skončení Stargate Universe se objevil článek s výběrem deseti nejlepších okamžiků z celého seriálu. Pojďme si tedy po dvou letech, čtyřiceti epizodách a přibližně 1800 minutách společně připomenout chvíle, které dělaly SGU tím seriálem, jakým byl. Připomeňme si epické momenty našich hrdinů na pradávné lodi Antiků Destiny.

Kompletní výčet deseti scén včetně popisu a obrázků naleznete v pokračování článku. Samozřejmě můžete napsat svých TOP 10 do komentářů a podělit se s ostatními o váš vlastní názor.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (12) | 27.05.2011 16:33

SGU nominováno v Constellation Awards

Constellation AwardsLetos se bude konat již 5. ročník udělování cen Constellation Awards, který je zaměřen jen na kanadské sci-fi filmy, minisérie a seriály a ještě k tomu mohou volit jen kanadští diváci. Když už nás netěší to, že SGU skončilo a nové epizody nebudou, může naše srdce rozradostnit alespoň tato skvělá zpráva. Z devíti kategorií totiž získalo SGU za rok 2010 hned 4 nominace, které najdete v pokračování článku. Pro SGU je také dobré, že mělo nejlepší epizody letos, a tak si myslím, že určitě můžeme čekat nějaké nominace ještě napřesrok. Útěchou nám také může být to, že kanadští fanoušci podporovali SGU od samého počátku, ne jako američtí, a tak mu přejme, ať všechny nominace promění.

Aby toho ještě nebylo málo, tak zmíním, že Sanctuary, seriál, ve kterém hraje naše oblíbená herečka Amanda Tapping (plukovník Samantha Carterová z SG-1), která tam hraje hlavní postavu Helen Magnusovou a Ryan Robbins (Ladon Radim z SGA), byl nominován také a dostal 5 nominací a z toho jsou dokonce tři v jedné kategorii za významný podíl na kanadském filmu či seriálu v roce 2010. Pro více informací a všechny nominace navštivte oficiální web Constellation Awards.

Zdroj: constellations.tcon.ca

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (0) | 26.05.2011 21:14

Scéna bublinkové koupele z epizody SGU 'Blockade'

Scéna z epizody BlockadeJak jistě víte, Mallozzi teď dost často odpovídá na otázky fanoušků na svém blogu. Nebojte, všechny je přeložíme, ale dočkejte času, je toho moc. Každopádně během prodírání se dotazy narazil na jeden zajímavý, který více rozvedl a poskytl zákulisní fotografie a videa. Dotaz se týkal toho, jak udělali scénu s Parkovou ve vařící se vodě z předposlední epizody 'Blockade'. Ve scéně Parkovou chrání skafandr a musí si najít ještě útočiště v zavlažovací nádrži uprostřed hydroponické zahrady pod kupolí, když se Destiny vrhá do vnějších vrstev velmi horkého modrého obra. Více v celém článku.

Zdroj: josephmallozzi.wordpress.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (2) | 20.05.2011 15:46

David Blue & Brad Wright o finále a budoucnosti Stargate

Eli Wallace v epizodě Gauntlet

Pro fanoušky Stargate je to smutný den. Jen po pouhých dvou sériích se Stargate universe blíží ke konci. Zrušení SGU zanechává televizní obrazovky bez seriálu Stargate poprvé za 14 let. Poslední díl SGU nazvaný ‘Gauntlet’ se vysílal v úterý od 3:00 SELČ na Syfy.

SGU zažilo nápaditý vzestup se svou druhou sérií, ale seriál padl v oběť nízké sledovanosti, která následovala rozhodnutím Syfy přesunout show z pátku na úterý. Stále je ale obtížné rozlousknout, co vedlo ke zrušení SGU. Možná lepší načasování, výdělečnější rok pro finančně strádající studio MGM nebo trpělivější diváci mohli zachránit SGU od popravy.

Finále série končí něčím, co by mohlo být popsáno, jako cliffhager (pozn. překladatele: otevřený konec, nervák, něco, co nutí diváky podívat se i na další sérii), ale epizoda nabízí patřičný pocit ukončenosti, zatímco také zůstává věrná seriálovému duchu bádání.

Spolutvůrce SGU Brad Wright a hvězda seriálu David Blue udělali nedávno rozhovor s televizí AOL o vyvrcholení série, zrušení a o zvěstovaném Stargate filmu. Najdete ho níže v článku.

Zdroj: tvsquad.com

Zdroj

Celý článek | Moire | Rozhovory | Komentáře (28) | 11.05.2011 18:39

Titulky k SGU 2x20 Gauntlet

Titulky k SGU 2x20 GauntletNaposled čtete tyto řádky, naposled vám totiž přinášíme titulky k epizodě Stargate Universe, která je definitivně poslední, jak pro SGU, tak pravděpodobně i pro celé SG. Dnešní epizoda s názvem 'Gauntlet' toho má jistě hodně co nabídnout, již trailery vypadaly velmi zajímavě a nyní máte možnost se přesvědčit na vlastní oči a hlavně - je to konec celé sedmnáct let trvající ságy Stargate. Dopoledne jsme vám přinesli odkazy ke stažení epizody v obou hlavních verzí XviD a 720p a pro ně jsou samozřejmě i titulky, které vám později přineseme i pro nejkvalitnější verzi Web-DL. Celému týmu děkuji za poslední rok práce, kdy jsme vám přinášeli titulky k atuálním epizodám. Doufáme, že se vám naše práce líbila...

Epizoda ke stažení na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD / 720p

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (33) | 10.05.2011 20:30

Ve tři hodiny ráno končí Stargate Universe finální epizodou 2x20 Gauntlet

Ve tři hodiny ráno Stargate Universe epizoda 2x20 GauntletUteklo to jako voda. Nemluvím tu však o posledním týdnu, ale o celých dvou a půl letech, co nás Stargate Universe těší na našich obrazovkách, ať již televizních nebo těch počítačových. Rozloučení s naším seriálem je právě tak akorát včas, pokud jde o datum (den a měsíc), jenže háček je v roku, který měl být 2014. Bohužel už je to tak a nikdy se nedozvíme, kam by loď Destiny směřovala, osudy lidí na palubě, ani jak to doopravdy je se vznikem vesmíru.

Rozloučíme se však stylově a to velmi očekávanou epizodou Gauntlet a zítra ráno, případně brzy odpoledne, přineseme odkazy ke stažení tohoto dílu v XviD i 720p kvalitě a také pro vás připravíme titulky, naposled pro epizodu SGU, ale rozhodně to nebude poslední práce našeho překladatelského webu. Nezapomínejte, že nás na podzim čeká premiéra SGU na Nově a máme hodně práce s databází a budeme i nadále sledovat celé univerzum STARGATE. Ať se vám poslední epizoda líbí...

Znovu připomínáme, že do komentáře je přísně zakázáno vkládat spoilery.

SGU 2x20 Gauntlet: Promo fotografieTrailery a Sneak Peek / Spoiler a diskuzeSledování online + Chat

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (27) | 09.05.2011 16:00

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x20 - Gauntlet (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x20 - Gauntlet (CZ)

Za necelý týden nás čeká závěrečná epizoda sci-fi seriálu Stargate Universe. Seriál bude zakončen epizodou Gauntlet, která nabídne velmi zajímavý námět. Pokud se již teď chcete podívat, co vás čeká a nemine, tak jsme pro vás připravili trailer i sneak peek od Syfy a jako bonus i trailer od SPACE, jejichž trailery si prozatím většina z vás chválí. Rozhodně je na co se těšit. Na webu naleznete také promo fotografie k epizodě a před epizodou očekávejte i psaný spoiler. Podívejte se tedy, co nás čeká v poslední epizodě obrovského univerza Stargate. Všechna videa jsou námi přeložená a naleznete je v pokračování článku. Nebo přímo na našem Youtube.

Zdroj: video.syfy.com

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (10) | 05.05.2011 14:38

SGU na DVD už 31. Mája - oznámila MGM

SGU na DVD už 31. Mája - oznámila MGMAko sme vám už pred časom oznámili, druhá a bohužial aj posledná séria Stargate Universe výde na DVD niekedy na začiatku leta (platí pre Severnú Ameriku).  MGM a Twentieth-Century Fox Home Entertainment oficiálne oznámili, že toto DVD uzrie svetlo sveta už 31. Mája, miesto pôvodného dátumu vydania 7. Júna. Pre Európu sa dátum vydania bohužial nezmenil, dočkáme sa ho teda až 4. Júla.

Štúdio zatial stále neplánuje Blu-Ray edíciu pre USA. Je však pravdepodobné, že táto high-def verzia sa objaví neskôr, ako tomu bolo aj pri kompletnej edícii Stargate Atlantis, ktorá prišla 2 roky po uvedení DVD.

Vo veľkej Británii budú dostupné obe edície, DVD za £49.99 a Blu-Ray za £59.99. Je pravdepodobné, že nedostatok high-def verzie, je len strategický krok pre obchod.

Zoznam bonusov si môžete pozrieť v predošlom článku.

Zdroj: Gateworld.com

Zdroj

| Nesbin | Stargate Universe | Komentáře (2) | 04.05.2011 14:46

« Předchozí | 1 2 3 4 5 6 7 822 | Další »