Krátké zprávy #8

Red Faction: OriginsVítám opět všechny fanoušky, kteří se zajímají především o další projekty herců z Hvězdné brány a o Cony, kterými se bude opět zabývat dnešní zpravodaj. Dnes se zaměříme na jeden film Briana J. Smitha, ve kterém si zahrál a jehož premiéra se blíží, dále na rozhovor s Alainou Huffman, na první díl websérie Mortal Kombat s Ryanem Robbinsem a na speciálního hosta jednoho blížícího se Conu. Takže hurá na to, vše najdete v celém článku.

Brian J. Smith

Red FactionJak už možná asi více, Syfy včera oznámila letní vysílací plány seriálů a filmů. Jedním z filmů je zrovna Red Faction: Origins, ve kterém si zahrál Brian J. Smith (poručík Matthew Scott, SGU). Film je založený na úspěšné hře Red Faction a bude mít premiéru v neděli 5. června ve 3:00 SELČ na Syfy, necelý týden poté, co vyjde hra Red Faction: Armageddon.

Film pojednává o dětech povstaleckého hrdiny Aleca Masona a odehrává se v období mezi hrami s podtitulem Guerrilla a Armageddon. Uplynulo již 25 let od doby, co Alec (Robert Patrick) vedl kolonii Marsu ke svobodě a 12 let od doby, co pomstychtivý nepřítel zabil jeho ženu a unesl dceru Lyru (Tamzin Kupec). Jake Mason (Brian J. Smith), Alecův poslední žijící syn a důstojník v Red Faction milici, zjistí, že nyní 12 let po jejím únosu, je jeho sestra stále naživu. I přes silného nového nepřítele, který se žene planetou, Jake vyjde ven, aby svou sestru našel, jen aby se dozvěděl, že jeho ztracená sestra je jedna z nich – chladnokrevný voják, který přísahal, že zničí Red Faction. Jake teď musí bojovat s neúprosným režimem, aby nějak stmelil zpět svou rodinu rozvrácenou válkou.

Film režíroval Michael Nankin (Caprica, Battlestar Galactica, CIS) a zahráli si v něm Brian J. Smith (Stargate Universe), Robert Patrick (Terminátor 2: Judgment Day), Kate Vernon (Battlestar Galactica), Danielle Nicolet (The Starter Wife), Gareth David-Lloyd (Torchwood), Tamzin Merchant (The Tudors) a Devon Graye (Dexter).

Alaina Hufman

Dále tu pro vás máme trojdílný rozhovor s Alainou Huffman (poručík Tamara Johansenová, SGU), který poskytla na Planet Comiconu 2011. Jason Hunt tam měl s ní rozhovor o celé řadě věcí – o nenávisti fanoušků k SGU, sladění rodinného a profesního života a jejím projektu Agent Mom, o kterém jsme vás informovali v minulých krátkých zprávách.

Ryan Robbins

Jak jsme vás minule informovali, v úterý 12. dubna měla premiéru websérie Mortal Kombat, ve která hraje Ryan Robbins (Genii Ladon Radim – SGA, Sanctuary). Web série vychází na youtube kanálu Machinima a je tedy přístupná všem. Rozhodli jsme se sem první díl dát, jinak vychází každý nový díl v úterky a můžete ho sledovat na výše zmiňovaném youtube kanálu.

Richard Dean Anderson

Jako bonus tu mám pro vás výbornou zprávu, protože se jako speciální host zúčastní RDA (generál Jonathan J. O 'Neill, SG-1) Chevron 7,6 Conu, který bude probíhat od pátku 6. května do neděle 8. května. Tento neoficiální Con si klade za cíl sdružovat fanoušky všech Stargate sérií včetně SG-1, Atlantis a zbrusu nového Universe.

Tato akce se bude konat v Hilton Metropole, Birmingham NEC a pro více informací navštivte jejich stránky.

Hosty budou: Richard Dean Anderson (generál J. O'Neill), Teryl Rothery (Dr. Janet Frasierová), Gary Jones (Walter Harriman), Dan Shea (seržant Siler), RDA kaskadérský dvojník a koordinátor, & Fulvio Cecere (plukovník. Davidson). Níže najdete propagační video na Con.

Zdroj: scifiandtvtalk.typepad.com, scifi4me.com, youtube.com/machinima, massiveevents.co.uk

Zdroj | Zobrazeno: 12426× | 16.04.2011 13:22

Scimani | General | Con, Filmy, Herci a postavy, Seriály, Videa | Komentáře (0)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: