Sedm otázek pro Ellie Gallovou a teaser Stargate Origins

Produkce Stargate Origins je v plném proudu. Nová digitální série dorazí na platformu MGM Stargate Command již na přelomu roku. V čele série se objeví herečka Ellie Gallová jako Catherine Langfordová, charakter, který naverboval Dr. Daniela Jacksona do programu Hvězdné brány více než šest desetiletí poté, co její otec objevil starobylý portál pohřbený v písku v Gíze v roce 1928.

Právě to, co se stalo v těchto letech, je příběh, který bude Stargate Origins vyprávět.

Web GateWorld, který úzce spolupracuje se Stargate Command, měl možnost položit Ellie sedm otázek! Samozřejmě jí moc děkují za to, že si udělala přestávku od natáčení a odpověděla jim na otázky.

Lidé žijící v oblasti Los Angeles také měli možnost vidět Ellie Gallovou v jejím prvním vystoupení na Comic Conu Stargate, který se konal tento víkend v Los Angeles. 

Nyní už ale k otázkám.

GateWorld: Vítejte v rodině Hvězdné brány, Ellie! Řekněte nám trochu o cestě, která vás zavedla k této roli.

Ellie Gallová: Dostala jsem svou první hereckou roli, když mi bylo 12 let, a pak jsem začala pracovat v této branži pravidelně od svých 15 let v Austrálii, až jsem si v loňském roce zahrála ve filmu A Midsummer’s Nightmare. Vždycky jsem měla sen, abych se přesunula do zámoří, hlavně do LA, takže po dokončení filmu Ash vs. Evil Dead jsem v dubnu tento krok uskutečnila.

GW: Pracovala jste někdy ve sci-fi žánru? Chtěla byste být jeho fanouškem? Co je na této podobě vyprávění příběhů zajímavé?

EG: Toto je moje první práce v tomto žánru! Chtěla bych se považovat za fanouška. Miluji, jak tento žánr udivuje mnohdy diváky.

GW: Už jste viděla původní celovečerní hraný film Hvězdná brána? Zajímalo by mě, jaké jsou vaše první dojmy z charakteru Catherine.

EG: Z podívání se na film mě okamžitě zaujala mladá Catherine a její vztah ke svému otci. Zahajovací scéna s ní v Egyptě odhalila hvězdnou bránu a vztah se svým otcem jí ukázal takovou, že neměla asi typické dětství, což je pro mě skvělý základ a na něm budu moci pracovat a rozvíjet ho.

GW: Hledala jste zajímavosti o některých z předcházejících vystoupení postav (Viveca Lindforsová, Elizabeth Hoffmanová a další), abyste zde zjistila více o své práci?

EG: Nepídila jsem se po předchozích vystoupeních Catherine, abych se informovala. Co je ale tak vzrušující na Catherine, že s ní v tomto věku mohu pracovat od začátku. Justin (Michael Terry) a Mark (Ilvedson) udělali fantastickou práci, ve které napsali úžasnou postavu a já na ni mohu dále pracovat.

GW: Pracuješ spolu s Connorem Trinneerem v roli Catherineina otce, profesora Langforda. Connora znají fanoušci z Hvězdné brány a Star Treku, kteří ho dlouhé roky sledovali a milovali. Jaký máte pocit, že s ním budete sdílet obrazovku?

EG: Connor je neuvěřitelně nadaný a má opravdu ohromnou působnost na obrazovce. Jsem tak nadšená, že spolupracuji s takovým veteránem tohoto žánru.

GW: Za kamerou je režisérka projektu Mercedes Morganová. Co nám můžete říci o práci s Mercedes a co vám to přináší?

EG: Mercedes dělá úžasnou práci, která přivádí sérii k životu. Je to takový sen pracovat s talentovanou ženskou režisérkou, která je vlastně podobně stará jako já. Každý den vytváří prostor pro úžasnou spolupráci a přináší kreativní energii na natáčení, a proto se s ní dobře pracuje.

GW: Chtěla byste na závěr něco říci fanouškům, kteří jsou nadšeni, že se Hvězdná brána vrací zpět v podobě Origins?

EG: Jste moc milí a já jen doufám, že to budete milovat, stejně jako my milujeme tuto práci.

Stargate Origins se očekává na konci roku 2017 nebo počátkem roku 2018 na platformě Stargate Command. Zůstaňte s námi pro nejnovější informace.

Minulý týden byl také zveřejněn teaser na Stargate Origins, ve kterém uvidíte i pohledy do zákulisí. Mrkněte se.

Zdroj | Zobrazeno: 26048× | 30.10.2017 17:18

Scimani | Rozhovory | Herci a postavy, Natáčení, Trailery, Videa | Komentáře (5)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[5] kiminen 18.11.2017 20:14
ta už je na webu istargate.cz

[4] filozof 18.11.2017 20:00
Ahoj omlouvám se za off-topic, tady na webu se nevyznám a nevím kam to mám napsat.:-O Nechcete dát na facebook novinku o nové české SGU hře? http://www.sgu-game.cz/

[3] Max 18.11.2017 16:54
Určitě se na to podívám, ale nemám žádná očekávání. Spíše bych ocenil pokračování příběhů z universa SG1/Atlantis/SGU. Hostující herci z těchto řad by byli vítáni.

[2] Scimani e-mail www 31.10.2017 15:34
Karlosray: U nás nebude vůbec přístupný (až na první dvě epizody), pokud nerozšíří předplatné na další země včetně Nás. Dabing určitě ne. Legální cestou prostě u nás ne. Vše máš v dřívějších článcích.

[1] Karlosray e-mail 31.10.2017 12:16
takže na stahnuti na ulož to asi nebude bude aspon dabovany do čestiny

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: