Jak to vypadá se Stargate? Wright se snaží!

Dlouhé ticho, trocha naděje, další ticho a pak koronavirus. Stojí svět Stargate, u nás známé jako Hvězdná brána, na pokraji zapomnění? Po rozpadu nadějí na znovuzrození v podání Rolanda Emmericha a Deana Devlina se zdálo být vše ztraceno. Následně však MGM dalo šanci Bradu Wrightovi, jednomu z tvůrců seriálu SG-1. Jenže to už chvíli trvá.

Ano, měli jsme tu pokus ve formě Origins, jenže nové fanoušky to nepřitáhlo a skalní fanoušky to nepřesvědčilo. Všichni čekají na velký návrat. A poslední naděje - Brad Wright - konečně promluvil. Na jeho Twitteru padlo jediné: "Snažím se!"

Brad Wright toho má na kontě spoustu. Jen ze světa Stargate se pak mohl podepsat alespoň nějak pod všechny tři seriály - SG-1, Atlantis a také Universe. Právě on dostal šanci, když před několika lety pohasly naděje na znovuzrození ve formě nové trilogie. Jenže po skončení Stargate Origins bylo ticho a skončil i projekt Stargate Command, který snad mohl naznačovat opětovný zájem ze strany MGM.

Nyní máme rok 2020. Celý svět má jiné starosti a zrovna sci-fi projekty mezi ně nepatří. Ještě loni Brad Wright sliboval, že s MGM na něčem pracují, ale od té doby se nic neobjevilo. Následně se objevila pandemie, která jak kdyby se hodila i jako námět pro jeden z dílů seriálu. Jenže fanoušci nezapomněli a stále se tak ptají, jak to vlastně vypadá?

A právě začátkem června Brad Wright promluvil: "Snažím se!"

Zdá se, že alespoň někdo za budoucnost Stargate neustále bojuje. Samozřejmě otázka je, jakou pritoritu by nějaký takový projekt hrál na žebříčku MGM. V dnešní době to má televizní i filmový průmysl hodně těžké a není divu, že se MGM bojí zkoušet něco nového. Ale sci-fi bylo vždy o objevování a zkoušení něčeho nového. Brad Wright musí zkrátka přijít s něčím, z čeho vedení MGM spadne čelist.

V moderní době ale existuje ještě jedna možnost - streamingové platformy. Netflix? Amazon? Možná by značka Stargate měla největší šanci zaujmout někoho jako Apple, který stále hledá další silné značky pro svou vlastní TV+ platformu. A tam by se Stargate se svými skalními fanoušky mohl zařadit. Zvlášť jako typ projektu, který v klasické TV nemá v současné době šanci.

Na závěr platí, že nikdo nic prostě neví. Brad Wright jen potvrdil, že nad Stargate zatím hůl neláme a to je dobře. Teď je důležité najít někoho vlivného a bohatého, kdo zkrátka pocítí tu sílu celé značky Stargate a dá ji znovu příležitost...

Můžeme jen doufat...

Zdroj | Zobrazeno: 14082× | 20.06.2020 00:00

Ayrton1 | General | Filmy, Producenti, Scénáristé, Seriály | Komentáře (5)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[6] Janey e-mail 23.05.2021 10:05
Doufám, že se brzy dozvíme více, ale vše nasvědčuje, že to vypadá moc dobře. :-)

[5] Mike 12.03.2021 12:53
Aj nazivo to potvrdil a nazval to sg 4, kera bude pokracovanim predchozich 3. Inak zomrel predatavitel Baala

[4] Ten co miluje SG 22.07.2020 18:56
nevěřím že se na tom dělá :-D

[3] Ayrton1 e-mail www 24.06.2020 22:53
Tom: Nalinkováno ;-)

[2] Tom e-mail 24.06.2020 22:49
Hodilo by se ten tweet sem nalinkovat...

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: