Elyse Levesque započala po Stagate Universe novou kapitolu

Zdravím všechny fanoušky seriálů Hvězdné brány. Jak jsem včera slíbil při gratulaci k narozeninám Elyse, máme tu pro vás dnes s ní přeložený krátký rozhovor. Pokud se tedy o ní chcete dozvědět něco víc, pokračujte dál.

Elyse Levesque je jednou z hereček, které jsou zábavné, milé a nemají hlavu v oblacích. Jsem si vědoma toho, že to píšou všichni. Ale já to opravdu myslím vážně. Fešná herečka původem ze Saksatoonu v Kanadě hrála dva roky roli Chloe Armstongové ve Stargate Universe a po skončení seriálu kanálu SyFy chtěla započít novou kapitolu ve svém životě. Těší se na nové výzvy a přijímá budoucnost s milou mírou optimismu a pokory. Exkluzivně pro náš článek (stránky Starpulse) se nám svěřila, jak si udržuje tělo modelky a jakou nejdivnější věc musela udělat, aby roli získala!

Starpulse: Kdy jste zjistila, že chcete být herečkou?

Elyse Levesque: Bylo mi to jasné už první den na place. Bylo mi jedenáct a pracovala jsem na dětském televizním seriálu Incredible Story Studio (1997) v mém rodném městě. Pamatuji si, jak jsem si říkala, že je to nejlepší věc, kterou kdy můžete dělat, a nemohla jsem se dočkat, až se druhý den vrátím a vše poběží nanovo.

SP: Jaká je vaše oblíbená role a proč?

EL: Bez jakýchkoliv pochyb Chloe Armstongová ve Stargate Universe. Nikdy předtím jsem neměla možnost hrát nějakou postavu tak dlouho. Můžete tu osobu opravdu poznat a je úžasné, kolik zábavy si užijete, když si začnete v postavě věřit. Prožila jsem s ní mnoho emocionálních rovin. Byla to opravdu výzva a hraním té postavy jsem se hodně naučila.

SP: Co se vám nejvíce líbilo na hraní ve Stargata Universe?

EL: Myslím, že ze všeho nejvíc jsem si užila herecké obsazení a tvůrce. Byli jsme si velmi blízcí, takže bylo potěšením jít každý den na plac. Hrozně jsme se nasmáli. Mnohem víc než by se slušelo v „práci“! Odnesla jsem si z natáčení mnoho úžasných přátel.

SP: Vidíte se do budoucna víc jako filmová nebo seriálová herečka?

EL: Televizní produkce se hodně změnila (od chvíle, co jsem v ní začala). V dnešní době je tam tolik úžasných projektů, že by bylo úžasné pracovat v obojím. Můj cíl je hrát ve filmech, ale dokud pracuji na projektech, které mě naplňují, není důvod chtít víc.

SP: Jakým způsobem trávíte volný čas?

EL: Ráda se věnují józe, kreslení, kouknu na film, nebo si posedím v kavárně s knihou nebo scénářem. Ráda dělám věci, které mě baví, ale přitom nepotřebují moc přemýšlení!

SP: V minulosti jste se věnovala modelingu. Jak jste se k tomu dostala?

Elyse Levesque

EL: Pracovala jsem jako modelka asi dva roky po celé Evropě a Asii. První místo, kam jsem se dostala, byla Taipei, když mi bylo 18. Byl to velký kulturní šok, ale myslím, že to mě na modelingu bavilo nejvíc. Dostala jsem se na místa, kam bych se jinak nedostala, a žila jsem mezi tamními lidmi celé měsíce. Poznávání lidí z různých částí světa mě naučilo věci, které mi škola nedala. Dvě moje nejoblíbenější místa byla Řecko a Itálie. Vše mě tam naplňovalo. Milovala jsem kulturu, nakupování, jídlo, obyvatele a historii.

SP: Spousta lidí ví, že jste z Kanady! Jak se liší zábavní průmysl v Kanadě a Spojených státech?

EL: Myslím, že kanadský průmysl se drží víc při zemi. Ještě se musí přizpůsobit okouzlujícímu a rozmáchlému obrazu ve Státech. Svým způsobem je to úžasné, protože Kanada lépe vychovává své herce a je trochu snazší se do průmyslu dostat. Na druhou stranu vás to může dostat jen na určitou úroveň. Myslím, že je potřeba přestěhovat se do Států, pokud chcete svoji kariéru posunout někam dál.

SP: Na jakém nejdivnějším konkurzu jste byla?

EL: Jednou jsem musela umřít v rukou castingového režiséra, to bylo divné.


Autor: Melissa Liznick, překlad: stealaya, korekce: Lukáš Houdek


Zdroj | Zobrazeno: 22045× | 11.09.2015 17:26

Scimani | Rozhovory | Herci a postavy, Natáčení | Komentáře (0)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: