Databáze obohacena o symboly a adresy planet

Symboly a adresy planetVážení fanoušci Hvězdné brány, po úporné víkendové bitvě s naším systémem se mi konečně podařilo do něj narvat poslední třetí část k technologii hvězdných bran, která se týká symbolů a známých adres planet ze všech seriálů. Těch adres bylo tolik, že tuto práci opravdu nikomu nepřeji. No, ale konečně je dokonáno a můžete si tyto informace v naší databázi zjistit. Zároveň s tím jsem také aktualizoval adresy planet, které jsou v databázi již hotové, protože tyto symboly jsou zároveň novou vektorovou verzí ve formátu svg, a když jsem byl u toho, počeštil jsem podle českých názvů epizod i všechny planety mise Destiny. Oficiální část je hotová, ale jsou zde ještě malé neoficiální drobnosti k hvězdné bráně a také jedna adresa planety, což v nejbližší době (cca do 14 dní) doplní a dám vědět jen na sítě, abych tuto část úplně uzavřel. Než se pustím do technologii, rád bych ještě poupravil vesmírné lodě a plavidla, aby byly přehlednější, ale před tím samozřejmě nenechám čekat časovou osu, která je již sepsaná mým kolegou. Já mám tedy zatím práce dost a nyní by se po odpočinku rád pustil do práce kolega Pranus a jak koukám, vybrali jste si rasy a kultury, které vyhráli s 38 % hlasy a tím je stahuji. Neváhejte a hlasujte v nové anketě, jaké chcete dříve, nebude tu dlouho. Ve fóru je pro vás jako obvykle připraveno téma na symboly a adresy planet a samotné informace naleznete v menu databáze nebo přímo zde. Přeji příjemné čtení a doufám, že se dozvíte i něco nového.

Zdroj | Zobrazeno: 10813× | 23.06.2013 21:47

Scimani | Web | Databáze, Fórum | Komentáře (5)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[5] Scimani e-mail www 31.08.2013 23:43
XP3AH: Nijak, protože takto vymyšlené brány nemohou fungovat. Antik Amelius byl asi neandrtálec. Ne vážně viz zásadní poznámka k technologii hvězdných bran.

[4] XP3AH e-mail 31.08.2013 21:42
Adresy - jak se dostat na zemi. Výchozí podmínky: 39 symbolů, 6 jsou souřadnice, 7. symbol je výchozí planeta. POkud jsou symboly na všech branách stejné tak máme jen 39 planet z kterých se dá cestovat. Jak se týmy vrací? Jak zjistí 7. symbol, když někam přiletí?

[3] Hank Landry 24.06.2013 12:27
Musím říct, že ne každá česká ne-li slovenská stránka o sg má tolik informací jako táhle. Gratuluji ;-)

[2] Scimani e-mail www 24.06.2013 11:12
Lukasbodie: Díky, ale jak jsem psal, byly převzaty z internetu, jen jsem je barevně upravil pro náš web.

[1] Lukasbodie 24.06.2013 09:12
wow, skvělá práce! nečekal bych, že mě na týhle kapitole něco extra zaujme, ale ty obrázky (brány se symboly, DHD) jsou hodně drsný :-)

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: