Neoficiální časová osa Stargate konečně v naší databázi

Neoficiální časová osaTak konenčně, to to tvalo, co? V každém případě vás opět zdravím s naší databází a i když to jde pomalu, tak rozhodně v tom budeme i nadále pokračovat. Co vás tedy dneska čeká? Je to neoficiální časová osa Hvězdné brány, ve které najdete události, které se odehrály v knihách, komiksech, povídkách a kresleném seriálu Stargate Infinity. Knihy a komiksy mají samozřejmě licenci od MGM, ale jsou uvedeny zde na vaše přání. Přeci jen je to trochu jiný soudek než filmy a seriály. Se seriálem Infinity je to podobné. Co se týká povídek, ty vycházely v oficiálním časopisu Stargate Magazine, který už samozřejmě nevychází. Než se pustíte do čtení, doporučuji vám si nejprve přečíst úvod, kde jsou zásadní informace pro pochopení. Další rozpracovaná kategorie jsou rasy a kultury Mléčné dráhy a jelikož se mi kolega Niam už půl roku neozval a nereeaguje, jenž měl mít nastarosti Antickou technologii, jeho kategorii nyní přebírám. Na asgardskou technologii si tedy musíte ještě počkat. Do čtení se můžete pustit zde, anebo přes menu.

Zdroj | Zobrazeno: 15689× | 19.10.2014 15:50

Scimani | Web | Databáze, Epizody, Galerie, Knihy, Komiks, Seriály | Komentáře (9)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[9] Scimani e-mail www 25.10.2014 14:00
lich: Samozřejmě, když budeš chtít a hlavně na to musí být nálada, víš, jak mě kontaktovat, viz autoři webu.

[8] lich 22.10.2014 23:03
Scimani: To je jasné. Mě to láká a už jsem jednou podobnou věc dělal, jenže právě vím, že teď nebude moc čas a naopak bude spousta únavy a nechutě a to minimálně do půlky ledna, takže by to možná dopadlo jak říkáš, což by netěšilo mě a jistě ani Tebe. Až se věci uklidní, šel bych do toho.

[7] Scimani e-mail www 22.10.2014 16:53
Já: Bohužel, databáze je pevně spojena s webem a neradi bychom, aby se to rozšiřovalo všude možně a přestalo se kvůli tomu chodit k nám. Převést do PDF by nebyl problém, ale bylo by to bez obrázků a myslím si, že PDF je do mobilních zařízení trochu neohrabané a skoro stejné, jako když si v něm web načteš.

[6] Scimani e-mail www 22.10.2014 16:48
lich: Já chápu, že každý nemá na tohle čas, ale tak nebudu něco slibovat, když vím, že na to nebude čas, nebo že se mi prostě nechce, že? Na překlad jsou věci neustále. Ten čas zase nehraje takovou roli, pokud to netrvá opravdu moc dlouho. U nich šlo hlavně o to, že když dostali překlad, tak se ho člověk nedočká ani za půl roku a i déle a to ještě jestli vůbec. To je ten hlavní problém. To je potom u mě nespolehlivost a nemá cenu dál spolupracovat.

[5] lich 20.10.2014 23:32
Záleží kolik toho je a jak rychle to potřebuješ.musím totiž za rok stihnout, co ostatní za tři a ještě ke všemu se snažím pracovat a s bakalářkou navrch se to vesele kupí.

[4] e-mail 20.10.2014 02:04
Mohli byste na web umístit ke stažení celou časovou osu Stargate ve formě PDF? Abych měl v autobuse co číst :-D , samozřejmě by to jistě ocenili i ostatní fandové ... pokud byste tedy neměli problém s autorskými právy

[3] Scimani e-mail www 19.10.2014 22:59
lich: Překladatele bychom potřebovali spíš na jiné věci. Není to tak dlouho, co jsme jich měli opět dost a už jsem zůstal zase skoro sám. Je to vážně nedostatkové zboží a ti, co se občas přihlásí, jsou nespolehliví a brzo utečou :-)

[2] lich 19.10.2014 22:43
Ahoj. Máš Legacy sérii? Po té přímo bažím. Nebýt školy tak možná o tom překladu pouvažuju.

[1] Taz e-mail 19.10.2014 20:43
V PC mám všechny knihy co zatím vyšly v Ebook podobě. Tak kdyby někdo chtěl stačí napsat. A pokud by se našel někdo kdo by překládal byla by to paráda a myslím, že mluvím za všechny.

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: