Mix novinek o hercích z Hvězdné brány

State of SynHodně dlouho nebyla žádná novinka, ale teď před Vánoci se s nimi roztrhl pytel. Sice to nejsou novinky, které byste asi chtěli, ale ani na herce a jejich nové projekty nezapomínáme. Mix je opravdu velmi bohatý, protože se jedná o herce ze všech tří seriálů. Jedná se jak o filmy, tak i seriály a v jednom případě dokonce jako kombinace webové série a hry po Google Glass, což se opravdu moc často nevidí. Nebudu vás ale už zdržovat a pojďme se společně na tyto novinky podívat v pokračování článku.

Zdroj: gateworld.net, variety.com

Elyse Levesque jako hostující hvězda v seriálu The Originals

Elyse LevesqueDvacetiosmi letá herečka Elyse Levesque, kterou známe ze seriálu Stargate Universe jako Chloe Armstrongovou, míří do New Orleans, kde si zahraje opakující se roli v upíří sáze The Originals, což je vlastně spin-off seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky), který běží na kanálu CW. Zahraje si tam svůdnou a klamnou čarodějku jménem Genevieve, která se vrací do New Orleans s tajemným programem a nějakou nedokončenou záležitostí s Rebekah a Marcelem. Seriál se vrací po prázdninové přestávce na televizní obrazovky 14. ledna a Elyse se objeví prvně v epizodě 13, která bude mít premiéru někdy v únoru.

Rebert Knepper ve filmu The Hunger Games: Mockingjay a seriálu Arrow

Robert KnepperTento herec se proslavil především v seriálu Prison Break (Útěk z vezení) jako T-Bag, ale mi ho známe také z SGU jako zákeřného vojáka Luciánské aliance, Simeona. Nyní dostal pár hlavních rolí.

Lionsgate oznámili, že se objeví ve dvou závěrečných filmech ságy Hunger Games: Mockingjay - díly 1 a 2. Bude hrát prezidentova ministra Antoniuse. Objeví se tam s herci z předchozích filmů: Jennifer Lawrence (Katniss), Josh Hutcherson (Peeta) a Donald Sutherland (Snow), spolu s nově příchozími včetně Julianne Moore jako Alma Coin a Natalie Dormer (Game of Thrones) jako Cressida. Oba filmy se natáčí v Atlantě a do kin se dostanou v listopadu 2014 a 2015.

Také si Roberta nemůžeme nechat ujít v jedné epizodě úspěšného seriálu Arrow. Bude tam hrát zločineckého génia Williama Tockmana alias “Clock King”. Je to epizoda 14 aktuální série. Seriál Arrow je vysílán každou středu na kanálu CW a nových epizod se dočkáme už 15. ledna.

Christopher Judge ve filmu Mega Shark vs. Mecha Shark

Christopher Judge v Maga SharkSamozřejmě nesmíme zapomenout na našeho oblíbence z SG-1, Teal’ca. Tento film je z produkce filmové společnosti Asylum, která se zaměřuje na nízkorozpočtové a tedy béčkové (céčkové) filmy, kam samozřejmě patří i tento, ale co se dá dělat, zmíním se o něm. Zahraje si tam Jacka spolu s herečkou Debbie Gibson, která už hrála i v předchozích Mega Shark. Půjde vlastně už o třetí výlet mezi mega žraloky po Mega Shark vs. Giant Octopus (2010) a Mega Shark vs. Crocosaurus (2012). V tomto filmu bude americká vláda bojovat proti novému mega žralokovi tím, že sestrojí obřího mechanického žraloka :-) Film vyjde na DVD 28. ledna 2014. Zde se můžete podívat ještě na trailer tohoto hororu.

Jason Momoa je v rozhovorech pro film Batman-Superman

Jason MomoaTato novinka by jistě mohla potěšit příznivce komiksových velkofilmů. Jasona Momou, též známého jako Ronon Dex z SGA, v poslední době zastihla opravdu žeň na role. Po SGA si zahrál v Game of Thrones (Hra o trůny), restartu Conana a po boku Stalloneho ve filmu Bullet to the Head. Nyní Hollywood Report hlásí, že je Momoa v rozhovorech pro roli v nadcházejícím celovečerním filmu Batman-Superman od Warner Bros a DC Entertainment. Film bude vlastně pokračování letošního Supermana: muže z oceli. Nic není ještě jisté, ale dovedu si ho tam představit.

Tyto informace sice pochází z nejmenovaného zdroje, ale ten má blízko k výrobě filmu. Není tedy nic známo o jeho roli, pokud by ji dostal a jsou pouze spekulace o tom, že by se mohlo jednat o super darebáka Doomsdayho. Režie filmu se ujal Zack Snyder, ve kterém si zahraje Supermana Henry Cavill, Batmana Ben Affleck a Wonder Woman izraelská supermodelka Gal Godota.

Momoa mezitím tvrdě pracuje na sérii nezávislých filmů, včetně Road to Paloma, což je i jeho režijní debut, Wolves a spolu s Davidem Hewlettem v nadcházejícím dramatu The Red Road.

Projekt Echoes pravděpodobně povstal z mrtvých

Záběr z prezentace EchoesBlížíme se ke konci a tak stupňujeme napětí :-) Je to již dlouho, co jsme vás informovali o novém projektu s názvem Echoes, kterého se ujali bývalí spolupracovníci SGU, Mark Savela, Ken Kabatoff, Andrew Karr a Craig Van Den Biggelaar, kteří natočili s několika herci z SGU (Jenifer Spence, Mice Dopud a dalšími) asi 12 minutovou prezentaci pro případný seriál, ale nakonec to utichlo. Než budete pokračovat, doporučuji si připomenout původní článek.

V říjnu ovšem bylo toto ticho přerušeno, protože Don Carmody Television oznámili, že udělají seriál. Carl Binder, výkonný producent Hvězdné brány se zavázal, že napíše pilotní epizodu a zároveň se stane showrunnerem celé série. Nebudu se dále rozepisovat o myšlence příběhu, tu naleznete v původním článku, ale zmíním se znova o tom, že seriál klade za cíl, podívat se na problém lidského přežití na vlastním světě, na kterém válčí silné mimozemské druhy a Země se stala jejich bojištěm. Invazi mimozemšťanů na Zemi jsme už mohli vidět v několika podobách, ale toto je skutečně něco nového a podle mě by to právě proto mohlo mít úspěch.

“Jsme opravdu moc rádi, že se spojili s Carlem a Don Carmody Television budou dále rozvíjet světy a postavy, které jsme vytvořili,” řekl Mark Savela exkluzivně pro SciFi Stream. “Carl přináší skvělou kombinaci inteligentního, sofistikovaného a emociálního sci-fi příběhu a je perfektní pro náš seriál.” Dodal ještě, že tým byl v Los Angeles, kde se probíral příběh pro pilot, charaktery postav a další věci k sérii.

Výkonný víceprezident Don Carmody Television ještě dodal: “S Carlem se nebojíme zvládnout tento žánr, protože má jeden z nejlepších týmů sci-fi vizuálních efektů na planetě a doufáme, že přivede mimozemšťany z Echoes k životu pro milióny fanoušků tohoto žánru po celém světě.”

Podle The Hollywood Reporter bude vývoj a vysílání v Kanadě, ale ještě nejsou známy žádné informace o výrobě. Tento projekt mě zajímal hodně už od začátku a tak to budu i nadále sledovat a přinášet další novinky, jakmile se nějaké objeví.

State of Syn, websérie se spoustou herců z SGA

State of SynA na závěr dnešního mixu jsem si nechal webovou sérii State of Syn s plno známými tvářemi. Tato komiksová 3D webová série měla premiéru už v listopadu a první dvě epizody jsou k dispozici už na Youtube, které naleznete na konci článku, protože jsou dostupné i pro naši zemi. Přidal jsem i rozhovor o projektu s Davidem Hewlettem.

Hlavní hrdinkou je Jewel Staite (Dr. Jennifer Keller) jako Annika Drake, která má od narození synestetickou schopnost, kterou perfektně ovládá v technologii, ve které může vidět různé vzory a hacknutí. V tomto futuristickém světě se Annika a její přátelé vydali za tajemstvím obklopující otcovu technologickou společnost Psylo5ense. Samozřejmě si tam zahrál i David Hewlett (Dr. Rodney McKay), který ztvárnil Aslina Kane. Po jeho boku se tam také objevuje Rainbow Sun Francks (Aiden Ford ) jako kazatel s prstem na tepu veřejnosti. Jako vypravěč příběhu je Torry Higginson (Elizabeth Weir).

Tato série má jedinečný vzhled webového komiksu, který kombinuje tradiční ilustraci, flashové animace a živé akční fotografie, zatímco herci namluvili své postavy. Po dokončení by se měla série skládat z deseti 5-7 minutových webizod. Je vytvořena Danielem Dalesem a Jarrettem Shermanem, režíroval Jed Weintrob.

Včera se mi ještě dostaly do ruky poslední informace, takže je dobře, že jsem počkal. Ty hovoří o tom, že se objeví příští rok (18. ledna) na Hulu s pokračováním, což je pro nás ovšem nešťastné, protože je tato služba zatím dostupná jen v Americe a Japonsku a co je hlavní a zvláštní, že je naplánována také jako hra pro Google Glass (konec února nebo začátek března), což ovšem také není pro všechny, jelikož je má zatím omezený počet lidí.

Ve hře se dostanete do role heckera, který musí kultivovat identitu aktivních agentů, kteří jsou ohroženi kybernetickým útokem neznámé velmoci. Hra bude používat gyroskopickou kontrolu, tedy gesta hlavy a umožní hráčům hrát s použitím jejich očí při pohledu na objekty ve scéně. Pravděpodobně by neměl být ani žádný poplatek za hru. To je prozatím vše a zde ještě slíbené epizody a rozhovor.

Zdroj | Zobrazeno: 18958× | 15.12.2013 18:39

Scimani | General | Epizody, Filmy, Herci a postavy, Producenti, Seriály, Trailery | Komentáře (5)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[5] Scimani e-mail www 21.12.2013 16:41
djimon: Samozřejmě jsem se nezmiňoval o pokračování SGU, protože žádné není, takže můžeš jít trolit jinam :-)

[4] Furi 21.12.2013 14:39
bude nejakej fajk....pokračování nebude...určitě né ted

[3] ada 21.12.2013 08:58
pokracovani SGU? to si slysel kde

[2] djimon e-mail 18.12.2013 18:37
to dôležité tam nie je pokračovanie SGU

[1] Furi 16.12.2013 22:43
no konecne zase neco po dobe :-)

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: