Festival Fantazie se nezadržitelně blíží a s ním i Gatecon

Festival Fantazie 2013Festival Fantazie v Chotěboři je už skoro za dveřmi a tak se sluší Vás na tuto jedinečnou událost pozvat. Začíná už 28. června a bude končit až 7. července. Najdete tam snad všechno možné ze sci-fi a fantasy a tak můžete poznávat nové přátele podobných zájmů. Nedílnou součástí celé akce je i Gatecon, což je programová linie zaměřená na svět Hvězdné brány a ten nás asi bude zajímat nejvíce. Než se na něj ovšem podíváme blíže, můžete se ještě mrknout na stránky Festivalu Fantazie, kde najdete také celý program této oblíbené akce nejen sci-fistů. Tento program je už nyní hotov z 95 %, takže je už skoro kompletní a určitě nebudete čekat dlouho na jeho dokončení. Takový rozcestník na hlavní pořady naleznete zde a určitě vás bude zajímat, jací tam budou hosté. Stejně tak je potřeba říci, že je vhodné se zaregistrovat, pokud tam pojedete, abyste usnadnili práci pořadatelům a získáte i lepší místa na pořadech s hosty. Registrací si také můžete předem zaplatit akce, na které se vydáte, stejně tak ubytování a občerstvení, ale není to nutnost, je to prostě jen výhoda. Nyní už ale v pokračování článku něco o letošním Gateconu.

Tony Amendola (Bra'tac)David Nykl (Dr. Zelenka)Letošní Gatecon bude opravdu něco výjimečného. Již jedenáctý ročník linie festivalu o Hvězdné bráně se vám představí v novém, pod novým vedením s mnoha novými pořady. Láká vás zjistit, jak jste na tom se znalostmi o Hvězdné bráně? Tak si určitě nenechte ujít SG-Kvíz ani Hvězdného milionáře. Chcete si vyrobit něco ze svého oblíbeného seriálu, co byste si mohli odnést domů a mít tak památku? Přijďte na Stargate vystřihovánky (něco pro mě)! Zajímá vás reálná stránka seriálu? Pojďte se zúčastnit přednášek a besed na témata jako Souhvězdí na bráně a na obloze, Červí díry nebo např. Hvězdná brána jako zbraň. A navíc vás čeká jedinečná možnost setkat se hned se dvěma zahraničními hosty Tonym Amendolou (Mistr Bra’tac z SG-1) a Davidem Nyklem (Radek Zelenka z Atlantidy)! Bude možnost si s nimi nejen užít dvě úžasné hodiny v besedách, ale také možnost se s nimi vyfotit a požádat je o podpis! Toto a mnohem, mnohem více vás čeká 28. - 30. června na Gateconu v rámci Festivalu Fantazie v Chotěboři. Pro více informací navštivte stále aktuální stránku na Gateconu na facebooku, nebo pište na e-mail pořadatele. Budeme se na vás těšit! Slovo budeme, píši záměrně, protože já tam budu také a společně to bude určitě úžasný zážitek. Také bych chtěl tímto za celý náš tým poděkovat novým pořadatelům akce a parádní spolupráci s naším webem a přeji jim hodně zdaru, ať všechno vyjde na jedničku. Než se rozutečete, zde je ještě kompletní program Gateconu (PDF).

Zdroj | Zobrazeno: 15141× | 04.06.2013 21:22

Scimani | General | Con, Herci a postavy, Hry, Soutěže | Komentáře (9)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[9] karel e-mail 02.10.2013 15:43
Nice! I just got a Minecraft card code for FREE! :-D freeminecraft.cc

[8] Nejvyssi e-mail www 14.07.2013 13:43
Tak už je po GC ... ale stále ještě běží jedna soutěž ... o nejlepčí report:
http://thor.sg1.cz/reportGC13.html

[7] Scimani e-mail www 07.06.2013 12:08
JakubSej: Pokud vím, jestli chceš podpis, dá se udělat fotka s hercem na místě, ale něco to stojí, není to zadarmo.

[6] Nejvyssi 06.06.2013 06:59
Nabidka na miste byva ruzna, obvykle je vsak foto do+max. velikosti A5. Tj. Pokud chces plakat, doporucuji obstarat si je dopredu sam.
Podpis na fotku kterou si s hercem udelas je take moznost

[5] Odyssea 05.06.2013 18:39
Podpisy jsem viděla na fotce, kterou si s hercem uděláš ;-)

[4] JakubSej 05.06.2013 16:01
Cs hele nevite jak to bude s těmi podpisi?pudeme tam mit i profili nějaky jejich stilovi na prodej?...nechci podpis na nějakej blbej papír...ale plakát...:-O

[3] Scimani e-mail www 04.06.2013 23:07
Václav Pravda: Díky za upozornění, ještě to opravím.

[2] Nejvyšší e-mail 04.06.2013 22:27
Lidi, agardi a dalsí havěti... dojeďte, bude sranda jako v posledních 10 letech
http://www.youtube.com/watch?v=qgo5-mPc2gM&list=PL7E0DBA8DFF9830F6

[1] Václav Pravda e-mail www 04.06.2013 22:25
Přidávám se s osobním pozváním všech Stargate fanoušků. Doufáme, že se vás sejde hodně a že nám ukážete, že má smysl zvát i další SG herce. Zájem přijet mají už teď dva další, takže bude-li letošní Gatecon úspěšný, pozveme je na příští rok.
Ještě upřesním - není nutné se hlásit předem, stačí přijet i na místo bez přihlášení. Ovšem přihlášení předem pomůže vám získat lepší místa na pořadech s hosty.

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: