Známe obsazení digitálního seriálu Stargate Origins

S potěšením vám můžeme konečně sdělit, že Stargate Command zahájil ve středu produkci nového digitálního seriálu Stargate Origins z prostředí Hvězdné brány a oznámili obsazení seriálu. Hlavní roli Catherine Langfordovou v desetidílném dobrodružném dramatu obsadila australská herečka Ellie Gallová. Je jí teprve 21 let a pochází ze Sydney. Hrála pravidelně na australském Disney Channelu v seriálu Mind Over Maddie a v poslední době si zahrála ve filmu A Midsummer’s Nightmare, což byl psychologický thriller. Další její role jsou také pravidelně se opakující role v australském seriálu A Place to Call Home a uznávaný seriál Puberty blues na kanálu Network, který vypráví příběh dvou dospívajících dívek v průběhu sedmdesátých let.

 

Ellie Gallová

Stargate Origins vypráví příběh mladé Catherine, zakládající matriarchy programu Stargate. „Mladá žena Catherine vyrazí za nečekaným dobrodružstvím, aby odhalila tajemství toho, co se nachází za hvězdnou bránou, a zachránila tak Zemi před nepředstavitelnou temnotou.“ Catherine Langfordová je postava, jejíž život zůstává poněkud zahalen tajemstvím. Stargate Origins se ponoří hluboko do dobrodružství, které poskytne další pohled do Catherineniny celoživotní fascinace starobylého artefaktu, který otec objevil v egyptské poušti, odhalující příběh, který stojí za celou ságou Hvězdné brány. Režírovat Origins bude, jak už jsme psali, Mercedes Bryceová Morganová a scénáře napsali Mark Ilvedson a Justin Michael Terry.

Ve speciální zprávě určené fanouškům SGC Gallová prozradila, jak moc tato role pro ni znamená.

„Příležitost představit tuto ikonu Stargate se naskytne jednou za život,“ řekla Gallová, „Jsem nadšená, že jsem součástí rodiny Stargate a doufám, že fanoušci hvězdné brány jsou stejně nadšení jako já v tomto novém dobrodružství Catherine Langfordové.“

Connor Trinneer

Spolu s Galovou si střihne další hlavní roli nám dobře známá tvář z Atlantidy, a to Connor Trinneer, který se poprvé objevil ve druhé sérii Atlantidy jako Michael Kenmore. V Origins si zahraje otce Catherine, archeologa, profesora Paula Langforda, který v jeho vykopávkách v Egyptě nalezl roku 1928 hvězdnou bránu. (poznámka redaktora: Křestní jméno profesora Langforda nebylo do této doby v kanonu Stargate známo). Trinneer hrál Charlesa „Trip“ Tuckera v seriálu Star Trek: Enterprise, poté se připojil k Stargate Atlantis. Je mu 48 let a pravděpodobně bude muset v Origins vypadat trochu starší, protože Erik Holland, který ztvárnil profesora Langforda ve filmu z roku 1994, byl ve věku 60 let.

Vedlejší role pak obsadili Salome Aziziová (Ray Donovan), Philip AlexanderMichelle Jubileeová Gonzalezová (Jane the Virgin), Daniel Rashid (Criminal Minds: Beyond Borders), Sarah Navratilová (Pretty Little Liars), Shvan Aladdin (The Assignment), Tonatiuh Elizarraraz (Jane the Virgin), Derek Chariton (The American West), Justin Michael Terry (Wait Crimes) a Lincoln Werner Hoppe (Touched by an Angel).

Zdroj | Zobrazeno: 28647× | 13.10.2017 14:47

Scimani | Stargate Origins | Herci a postavy, Natáčení, Scénáristé, Seriály | Komentáře (0)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: