San Diego Comic-Con 2011

San Diego Comic-ConComic-Con v San Diegu je už v plném proudu, začal ve středu večer a končí v neděli jejich času. Byla to vždy jedna z každoročních největších událostí kolem Hvězdné brány a je velmi smutné, že už to tak není, protože je to letos poprvé za dlouhou dobu, co na něm není žádný Stargate panel z důvodu zrušení seriálu, ale i přes to se tam objevili a objeví herci z SG v jiných rolích. Stručně si je tedy připomeneme.

Po celou dobu Conu tam jsou Robert Picardo (Richard Woolsey), Marina Sirtis (Dr. Světlana Markovová) a ConnorTrinneer (Michael Kenmore) v Lightspeed Fine Art booth (Booth #3745). Ve středu večer proběhlo promítání pilotu Alcatrazu, ve kterém se objevil Paul McGillion (Dr. Carson Beckett). Více v celém článku.

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Čtvrtek přinesl dvě jména. První z nich je Jason Momoa (Ronon Dex), který se představil na panelu Game of Thrones. V tomto seriálu ztvárnil válečníka Khala Droga a na celý panel se můžete podívat na konci článku na pěti videích. Druhým zvučným jménem je Morena Baccarin (Adria), která tam byla za nový seriál televize Showtime, Homeland, který se objeví na obrazovkách na podzim.

Dnešek byl ovšem napěchovaný herci z SG. Jako první se objevila herečka Salli Richardsonová-Whitfieldová (Drey'auc) na velkém panelu věnovaném seriálu Eureka, ve kterém hraje Allison Blakeovou. Dalším v pořadí byl Colin Cunningham (major Paul Davis), který tam byl za seriál televize TNT, Falling Skies, kde hraje lidského odpadlíka Popea. Na dalším panelu věnovaném seriálu Warehouse 13 samozřejmě nemohl chybět Saul Rubinek (Emmett Bregman). Novým seriálem, který začala nedávno vysílat Syfy, je také Alphas, kde hraje ne moc známá herečka v SG, Laura Mennellová (dvě menší role v SG-1 a SGA). Jako poslední uzavře dnešní den herec Tony Todd (Lord Haikon ze Sodanu), který je tam za připravovaný film Sushi Girl, ve kterém hraje jednu z hlavních postav jménem Duke.

Zítra se tam objeví na panelu věnovaném seriálu Chuck, Adam Baldwin (plukovník Dave Dixon). Samozřejmě nemůže chybět ani Amanda Tapping (plukovník Samantha Carterová), která se tam objeví jak jinak než za seriál Sanctuary. Budeme také seznámeni s novým magickým příběhem dvou paralelních světů, Once Upon a Time, ve kterém hraje vynikající herec Robert Carlyle (Dr. Nicholas Rush). Jako poslední sobotní herec z SG bude John Noble (Meurik), který se objeví na panelu věnovaném seriálu Fringe.

Na závěrečný den tu máme už jen jednoho herce, který se objevil ve Hvězdné bráně a je jím French Stewart (poručík Ferreti a Dr. Andrew Covel), který tam bude za nový animovaný seriál Allen Gregory. Tak to byl stručný seznam herců z SG, kteří se této velké události účastní, i když ne kvůli Hvězdné bráně. Pokud se objeví nějaká videa, podobně jako k panelu Game of Thrones, samozřejmě je také zprostředkujeme. Ale nyní se už můžete vrhnout na pět videí celého panelu z Jasonem Momoou.

Zdroj | Zobrazeno: 5696× | 22.07.2011 21:22

Scimani | General | | Komentáře (0)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: