Reportáž ze Stargate Vancouver Conu

Hotel Hilton, v němž se Con konalSérie našich oblíbených seriálů již bohužel skončila nebo byla alepoň na dobu neurčitou přerušena, ale herci rozhodně nezahálejí a stále mají co dělat. Aby nás, fanoušky, potěšili, stále rádi jezdí na různá shromáždění, srazy a cony, vypráví tam nové a nové historky z natáčení, perličky z osobního života a nechávají nás nahlédnout i do svých nových projektů. A stejně tak to bylo i tentokráte ve Vancouveru, kde se uskutečnil Stargate con a my Vám přinášíme reportáž z webu WormholeRiders, kterou pro Vás sepsala právě jedna z jeho redaktorek, jež se conu přímo sama zúčastnila. My jsme ho pro Vás jako vždy přeložili, abychom Vám ukázali, že náš web opravdu nekončí a stále máme fanouškům co dát. Reportáž najdete níže v článku, okomentovat ji můžete jako vždy v komentářích pod ní.

Zdroj: wormholeriders.org

Stargate Vancouver Con 2011

Zase jednou zdravím fanoušky Stargate!

V dubnu jsem měla možnost se zúčastnit srazu Stargate ve Vancouveru v hotelu Hilton Metrotown pořádaného společností Creation Entertainment. Ráda bych poděkovala těm úžasným lidem v této společnosti za to, že mě nechali udělat reportáž ze srazu pro WormholeRiders.
Napsala jsem pár předchozích článků o svých zkušenostech zahrnujících panel Brada Wrighta v neděli a páteční hosty. Toto bude moje poslední reportáž ze Stargate Vancouver Conu, často známého jako VanCon, jak ho nazývají fanoušci všech srazů ve Vancouveru.

Nedělní ráno se ve Vancouveru začalo brzy panelem Brada Wrighta, který vedl ke skvěle naplánovanému dni.

Panel „Život se Stargate“

Dalšími hosty byli milý Corin Nemec (který hrál Jonase QuinnaStargate: SG-1 a také hostující roli v Supernatural), pohledný Jamil Walker Smith (seržant Ronald Greer ze Stargate: Universe) a vždy oslnivý J. R. Bourne (Martouf ze Stargate: SG-1).

Panel otevíral vtip o Facebooku a pár anekdot o Twitteru od všech hostujících celebrit na srazu. Tyto vtipy budou pokračujícím tématem po dobu celého panelu, je jich až moc na to, aby se daly vylíčit, ale určitě je pochopíte.

Hosté nechali posluchače, aby jim pokládali otázky a první z nich byla směřována na Corina Nemce jednou dámou a týkala se jeho šílených strýčků, o kterých vyprávěl minule.
Jiný pán se pak zeptal Jamila, jestli v jeho minulosti byl někdo, díky komu se z něj stala tak silná osobnost, jelikož v minulosti se hned několik herců ze štábu vyjádřilo, že je přinejmenším takový, jako jeho postava na obrazovce. Jamil mluvil o tom, jak zjistil, že člověk, který je ten největší borec, bývá většinou také ta největší citlivka. Vysvětlil, že ho ovlivnil jeho nevlastní otec, který se také jmenoval Ronald.
Někdo se pak zeptal, jaké by to bylo, kdyby Jamil, J.R. a Corin pracovali na seriálu společně. Kluci odpověděli, že by to bylo hodně podobné, jako tohle vystoupení na srazu – jako když sedí na židlích a mluví s lidmi, kteří se dívají.

Objevily se zde také spíše mimozemské otázky jako například jestli někdy Corin navštívil opravdovou Kelownu (Britská Kolumbie), co by rád Jamil vyváděl jakožto Greer, který se k tomu nedostal.

Nějaká dáma se zeptala, jak moc se v různých show propojili se svými postavami. Jamil mluvil o tom, jak když natáčíte devět měsíců v roce, svým způsobem se tou postavou stanete, protože sdílíte její minulost a víte, co se stane, a nemusíte si pro ni vytvářet svou vlastní zápletku. Oba dva, Corin i J.R. Bourne, opakovali Jamilovy postoje, které se taktéž staly dalším tématem panelu. J.R. dodal, že pokud hrál zlou postavu, pokoušel se ji nesoudit. Jamil se připletl do debaty a dodal, že musíte najít tu lidskost, která pomáhá definovat postavu.

Tradičně jsme uvažovali nad tím, v čem (jestli vůbec) se kluci objeví. J.R. bude v novém seriálu zvaném Teen Wolf, který je založen na předchozím filmu. Corin dotočil několik filmů, které by se měly tento rok objevit. Jamil mluvil o filmu, který točil Make a Movie Like Spike, který vypráví příběh dvou nejlepších přátel, jež natáčí svých posledních 36 hodin předtím než jdou do Afganistanu a posledních 36 hodin v Afganistanu.

Lidé se ptali J.R., jestli má nějakou vtipnou nebo oblíbenou historku s Amandou Tapping, o kterou by se chtěl podělit s publikem. Několik jich vypustil a dostal tak posluchače do kolen.

Panel tímto stylem chvíli pokračoval, lidé se ptali na různé otázky a kluci na ně odpovídali.

Bylo to během tohoto panelu, kdy padla ta nejzapamatovatelnější otázka, kterou jsem kdy slyšela, a byla položena Jamilu Walkeru Smithovi. Fanoušek jménem Sean Koo přišel k mikrofonu a zeptal se Jamila, zda-li je pravda, že má jeho (Seanovu) fotku doma na ledničce? Jamil se usmál a vysvětlil nám, že má fotku pana Koo na ledničce, jelikož ho The Brige Studios upozornili, že Sean má sklony se ukazovat na natáčecích místech a jestli by byl (Jamil) tak hodný a dal jim vědět, až to pak Koo udělá znovu!

Christopher Heyerdahl

Poslední panel tohoto conu byl provázen úžasným a zábavným Christopherem Heyerdahlem (Halling a Todd ve Stargate: Atlantis, různé role v Sanctuary), který nás dostával do kolen během celého panelu.
Velmi dlouho mluvil o svých rolích ve Stargate: Atlantis a Sanctuary a o rozdílech mezi těmito dvěma. Také se ho ptali na roli v jednom z posledních Twilight filmů (pozn. překladatele: New Moon - Marcus Volturri).
Co mi přišlo na Chrisovi Heyerdahlovi nejzajímavější, bylo jeho obrovské množství energie. Později jsem to komentovala kamarádovi tak, že kdybychom jen našli způsob, jak uchovat energii Chrise a Andee Frizzell (dřívější host, pozn. překladatele: Stargate: Atlantis – Wraithské královny), svět už by nikdy nepotřeboval ani kapičku fosilního paliva. Díky Chrisově nezměrnému množství energie bylo nejtěžší ho vyfotit, většina fotografií, které jsem pořídila, byly jenom obrovské čmouhy.

Stargate Vancouver Con 2011 Stargate Vancouver Con 2011 Stargate Vancouver Con 2011 Stargate Vancouver Con 2011 Stargate Vancouver Con 2011
Stargate Vancouver Con 2011 Stargate Vancouver Con 2011 Stargate Vancouver Con 2011 Stargate Vancouver Con 2011 Stargate Vancouver Con 2011
Stargate Vancouver Con 2011 Stargate Vancouver Con 2011 Stargate Vancouver Con 2011  

Překlad: Moire
Korekce: Moire


Zdroj | Zobrazeno: 7868× | 30.08.2011 18:28

Moire | General | Con, Herci a postavy | Komentáře (0)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: