Novinky o Levesque, Luttrell, Shanksovi a Staite

Elyse LevesqueNedávno se objevilo na internetu několik zpráv o projektech herců z SG a při jejich bližším prozkoumání jsem o nich něco našel, takže si je můžeme stručně shrnout v článku.

První z nich je Elyse Levesque (Chloe Armstrongová), která zmínila v jednom svém rozhovoru svůj nový projekt, který právě skončila, s názvem 'Fishing Naked'. Jde o komedii. "Vím, že název zní trochu nemorálně, ale je to více jak vaše spojení se zemí. Četla jsem to včera večer znovu a musím ho vychvalovat. Je to opravdu zábavný film," řekla Elyse. Zahraje si tam i Bronson Pelletier (Twilight sága). Film bude mít premiéru v září tohoto roku, ale ještě pro něj není žádný plakát. Další v pokračování článku.

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Je to už déle co Rachel Luttrell (Teyla Emmagan) dokončila natáčení třináctidílné série Stevena Seagala, 'True Justice', ve které vystupuje, dá se říct, pravidelně jako host. Hraje tam policistku, ale ze zpráv, které zveřejnila, neznáme názvy epizod, ve kterých se objeví. Jedná se o policejní akční drama odehrávající se v nebezpečných ulicích Seattlu, kde honí padouchy. Seriál už měl premiéru 6. července ve Velké Británii na kanálu 5USA a vysílá se ve středu večer. Mluví se o tom, že by se také mohl objevit v USA jako série DTV filmů.

Michael Shanks (Dr. Daniel Jackson) byl poslední dobou hodně zaneprázdněn cestami mezi Torontem a Vancouverem, protože pracuje na projektech, které natáčel v obou lokalitách. V Torontu natáčel pilot s názvem 'Saving Hope' a ve Vancouveru zase 'The Pastor's Wife'. Pak letěl opět do Toronta, kde byl jako host v seriálu 'Flashpoint' a své cestování prozatím zakončil opět ve Vancouveru, kde má nyní malou roli ve filmu 'Elysium', což je sci-fi příběh odehrávající se ve 100 let vzdálené budoucnosti a zahraje si tam také Jodie Foster, která ztvární hlavu státu cizí rasy. Datum premiéry filmu je prozatím stanoveno na 1. 3. 2013! Musí to být pro něho opravdu vysilující, ale my víme, že Michael je opravdu výborný herec a tak to zvládá.

Jewel Staite (Dr. Jennifer Kellerová) nedávno oznámila na svém twitteru že má roli v šestidílné sérii producenta, scénáristy a režiséra Stargate Martina Gera, 'Highland Gardens' (pracovní název). Série je plná srdcervoucích momentů, chlípných pokušení a veselých eskapád. Obyvatelé zápasí s životními momenty, jak se vypořádat s neskutečným průmyslem šoubyznysu. Jewel se přesune na natáčení z Toronta do Hallywoodu na podzim. Zatím není stanoveno žádné datum premiéry.

Zdroj | Zobrazeno: 7857× | 05.08.2011 10:54

Scimani | General | Filmy, Herci a postavy, Seriály | Komentáře (0)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: