Nové projekty herců z SG-1 - Judge, Browder a Bridges

Nové projekty herců z SG-1Poslední dobou mají herci ze světa Stargate opravdu napilno. Neustále vás informujeme o jejich nových projektech a nejinak je tomu i teď. Přinášíme vám v jedné novince informace dokonce o třech nových projektech. Určitě stojí za to, si následující článek přečíst. Kromě Bena Browdera a Beaua Bridgese se také dozvíme, co velkého čeká Christophera Judge, kterého všichni jistě známe jako Teal'ca z původní série Stargate SG-1.

Jak jsme ji na začátku uvedli, Christophera Judge čeká něco velkého. Prozradil, že se objeví v novém velkolepém filmu, o kterém však nemůže zatím nic prozradit. Sám k tomu řekl: "Neměl bych nic říkat. Neřeknu vám o co jde, ale v následujících několika týdnech se chystá velké oznámení filmu, ve kterém jsem právě dostal roli." Informace vám tedy samozřejmě přineseme, ale dle spekulací by mělo jít o roli v novém Star Treku.

Judge můžete také spatřit ve filmu Rehab, napsaný Rickem Bieberem a hvězdou seriálu CSI: Miami, Davidem Carusem. Film má naplánované vydání na 23. června a půjde o kontroverzní psychologické drama. Informace o projektech další herců naleznete v pokračování článku...

V Texasu se momentálně natáčí film Bad Kids Go To Hell, který je adaptací původní komiksové série napsané Matthewem Spradlinem a Barrym Wernickem. Jednu z rolí dostane také Ben Browder (Cameron Mitchell). Film pojednává o šestici studentů soukromé střední školy, kteří se během jednoho temného bouřlivého sobotního odpoledne dostanou do vazby. Během jejich osmi hodinového uvěznění se každé z šesti dětí stane obětí příšerné nehody, až na jednoho z nich, který přežije. Tady jim nepomůžou ani peníze jejich bohatých otců...

A nakonec jsme si nechali projekt Beaua Bridgese (Hank Landry), který se objeví v novém celovečerním rodinném sníku od Procter & Gameble a Walmartu. Natáčen byl v Severní Karolíně ve Wilmingtonu a nese název Home and Away. Film se zaměřuje na hráče NFL (Ryan McPartlin), který přestane hrát, aby se vrátil zpět ke své rodině poté, co jeho otec (Beau Bridges) dostane infarkt. Podle všeho by měl mít ve filmu ještě druhého syna a také o jejich usmíření by to mohlo být. Natáčení začalo 23. května a skončilo teprve před třemi dny a premiéru má již 3. září jako součást Rodinné filmové noci, tedy akce plné zábavných a akčních filmů.

Zdroj | Zobrazeno: 6410× | 20.06.2011 14:45

Ayrton1 | Stargate SG-1 | Filmy, Herci a postavy | Komentáře (3)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[3] Ayrton1 e-mail www 21.06.2011 17:21
phoenix155: Zajímavý nápad, každý měsíc bychom vydali tabulku s těmito informacemi a novinky jen kvůli velkým projektům. Asi to tak uděláme. 8-)

[2] jarin021 21.06.2011 14:42
dobrý nápad

[1] phoenix155 e-mail 20.06.2011 15:01
caves, mohol by si spravit nejaku tabulku, alebo take nieco, kde by si priebezne dopisoval kde dani herci hrali,hraju alebo budu hrat, bolo by to velmi prehladne :-)

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: