Natáčení 2. série SGU a informace o filmech

SGUZOH Vancouver 2010 skončily a výkonný producent SGU Joseph Mallozzi opět uveřejnil na svém blogu nějaké nové informace o natáčení 2. série SGU a také o připravovaných filmech. Podle něj natáčení 2. série začne 4. epizodou s názvem Patogen už 10. března 2010. Tato epizoda je napsána Carlem Binderem a bude režírována speciálním hostujícím režisérem.

Více se můžete dočíst v celém článku.

 

Casting na epizodu byl už pravděpodobně zahájen, protože jsme mohli vidět konkurz pro Ginn a Simeona, který byl nedávno uvolněný. Ví se už, že alespoň jedna z těchto postav bude vystupovat ve více epizodách na pokračování hned na začátku nové sezóny.

Druhá polovina 1. série se má ještě teprve vysílat, tak je obtížné hovořit o návratech účinkujících členů ve druhé sérii bez spoilerů. Stačí říci, že je vysoká pravděpodobnost, že uvidíme všechny dosavadní herce v hlavních obsazeních na natáčení nové série ve Vancouveru.

Zároveň uvedl, že obvyklé naplánované turné Entertainment Creation pro jejich každoroční shromáždění ve Vancouveru bylo zrušeno. Důvod: Atlantis a SG-1 prostory pro scény byly pozměněny, aby se uvolnily pro Universe. To si prý fanoušci vyložili tak, že to znamená konec nadějí na natočení filmů Stargate Extinction a Stargate Revolution, pro které je již napsaný scénář, ale nedostaly zelenou k natáčení. K tomu Mallozzi odpověděl:

"Mnozí zvažují své domněnky zda a kdy budou filmy natočené, ale vzhledem k tomu, že jsme neobdrželi žádné oficiální stanovisko, tak jediné, co jsme mohli přidat do diskuze, je více dohadů. Můžu říci jen to, že bych oba filmy moc rád viděl jít do produkce, zvláště pak Stargate Extinction, protože Paul a já už jsme napsali scénáře a jsou navrženi na produkci. Co se týče prostorů scén SG-1, byly předělané na prostory pro základnu Icarus, zatímco ostatní jevištní prostory byly uvolněny pro loď Destiny (jak naši hrdinové nakonec budou objevovat chladné nové části lodi)."

To by mělo být trochu povzbuzující pro fanoušky, že je udělené právo k provozování Stargate v těchto prostorech a tyto prostory tedy ještě použijí. Mallozzi uvedl v minulosti, "Jen proto, že SGC teď v prostorech není, neznamená, že nemůžou být použity pro film." To snad platí jak pro prostory Atlantis, tak pro film.

Mezitím odpočítávání natáčení 2. série SGU se blíží nule, zatímco druhá polovina 1. série se začne vysílat na Syfy 2. dubna ve 20:00 místního času.

Zdroj | Zobrazeno: 12339× | 01.03.2010 17:29

Scimani | Stargate Universe | Epizody, Filmy | Komentáře (3)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[3] Scimani e-mail www 04.03.2010 09:15
Toto téma se moc k článku nehodí, proč s tím nejdete třeba do fóra? :-)

[2] Hank Landry www 03.03.2010 22:50
Toto je nejlepší textová hra za poslední dobu. :-)
http://www.stargate-hra.ic.cz/index.php

[1] 03.03.2010 13:45
Textová hra STARGATE ATLANTIS - http://stargate-hra.wbs.cz/

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: