Krátké zprávy #6

Dnes jsme tu s dalším zpravodajem. Přes týden se nahromadily další zajímavé novinky, takže se s vámi o ně podělíme. Malinko opět rozebereme trochu omílané možné zakončení SGU, dále se podíváme jako obvykle na projekty herců z Hvězdné brány a dáme vám o nich nejaktuálnější informace.

SGU

Tento týden se na světových sci-fi webech přímo roztrhl pytel s informacemi o možném zakončení SGU pomocí filmů. Je to ovšem už trochu starší zpráva, o které jsme vás již informovali, protože pramenila z Mallozzigo blogu, kde se o tom zmínil. Nemá cenu to dál rozebírat a jenom to shrneme z toho, co víme. Pokud tedy bude v budoucnu SG obecně nějak pokračovat, největší šance je přikládána na ukončovací filmy děje seriálu Stargate Universe. Pokud tedy čekáte na film SGA 'Exctinction', nebo dokonce už opomíjený poslední film z prostředí SG-1 'Revolution', nedočkáte se jich pravděpodobně dříve než po řádném ukončení SGU, pokud někdy v budoucnu vůbec budou. Další zprávy v celém článku.

Fandemonium, vydavatel Stargate románů, oznámil další dvě knihy z prostředí Hvězdné brány. Jedná se o knihu Stargate SG-1: Sunrise a Stargate Atlantis: The Lost (již druhá kniha ze série Legacy). Knihy jsou již nyní k dispozici na objednání. Budete mít také možnost si je stáhnout v elektronické verzi, samozřejmě ale v originálním jazyze, protože u nás se žádné knihy z Hvězdné brány nevydávají, což je obrovská škoda. Atlantis bude k dispozici ke stažení od 14. března a SG-1 od 28. března. Elektronické verze vznikly ze spojení Fandemonia s Crossroad, který je převedl. Více informací o knihách naleznete na tomto odkazu a náhledy obalů níže.

SG-1 Sunrise SGA The Lost

Mortal Kombat

Ryan RobbinsDříve jsme vás také informovali o Mortal Kombat: Rebirth, který Kevin Tanchareon oživil v podobě web série. Jistě ho velmi dobře znáte jako videohra a také byl i zfilmován. V této sérii si zahraje nám známý Ryan Robbins (Ginii Ladon Radim v SGA), který ztvárnil boha hromu Raidena. Fanoušci se tentokrát budou moci ponořit hluboko do historie bojovníků, které znají a milují, včetně "Sub-Zera" a "Scorpiona". Dále tam hrají Michael Jai White, Jeri Ryan, Ian Anthony Dale, Darren Shahlavi, Matt Mullins, Tahmoh Penikett, Shane Warren Jones, Peter Shinkoda, Tracy Spiridakos a Beatrice King. Ryan už dokončil natáčení a je venku už i poměrně dlouhý trailer, který najdete níže.

Připomínáme, že má dneska v USA a Kanadě premiéru film 'Red Riding Hood', ve kterém si zahrál Michael Shanks, nám známý především jako Dr. Daniel Jackson v SG-1. Jedná se vlastně o jakési moderní převyprávění známé pohádky 'O červené kakulce'. Trailer už jsme vám poskytli, ale dáváme ho sem ještě jednou a také se můžete podívat na rozhovor se Shanksem o filmu, který naleznete na tomto odkazu. Nenechte se odradit tím, že ho tam hned neuvidíte, přijde na řadu jako druhý zhruba v polovině videa.

Na závěr dnešního zpravodaje přináším další plakát Barbara Conana, kterého si zahrál Jason Momoa (Ronon Dex z SGA). Minule to byl pěkný, animovaný, ozvučený plakát, ale nebylo mu vidět do tváře. Na tomto ho můžete vidět v celé své kráse a trochu zkrvaveného. Pod ním je ještě několik fotek z médií. Kliknutím na miniatury získáte větší rozlišení.

Jason Momoa jako Conan

Zdroje: dailyblam.com, superherohype.com, michaelshanks-online.com, stargatezone.blogspot.com

Zdroj | Zobrazeno: 32040× | 11.03.2011 19:47

Scimani | General | Herci a postavy, Knihy, Trailery, Videa | Komentáře (1)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[1] Kecka 12.03.2011 19:33
Já bych počkal až skončí SGU a pak nák smíchal SG1 film I SGA film do jednoho a pokud by se dostala destiny domů tak bych udělal nákou velkou bitku u země s wraithama šmoulama a všichni prostě :-D:-D

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: