Krátké zprávy #5

Blíží se nám konec dalšího týdne a já přes něj pečlivě sbíral krátké informace z prostředí Hvězdné brány ale i mimo ni, které by vás mohly zajímat. Dnes se podíváme na nějaké informace o SGU. Také tu máme pěkné video modelu Destiny (update), další informace o Shanksovi, Momoovi a jejich projektech a v neposlední řadě pár videí z conu. Název článku ho dnes opravdu nevystihuje, protože zase tak krátký nebude :-)

SGUZačneme jako obvykle informacemi, které se přímo týkají SG. Mallozzi se dnes na svém blogu opět trochu rozmluvil. Sledovali první mix epizody 2x20 - Gauntlet a měli k němu jen dvě poznámky, ve kterých chválili vynikající hudbu po půlhodině epizody a ke konci. Pochválili všechny za skvělou práci a zvláštní poděkování patřilo skladateli Joelu Goldsmithovi za jeho vynikající práci. Vizuální efekty pro tuto epizodu jsou také téměř dokončeny a jsou neuvěřitelné. Je to prý velmi impozantní a dojemné finále sezóny. Joe také doufá v to, aby v době jejího odvysílání už měli definitivně potvrzen potenciální film nebo dva. Pokud se budou moci fanoušci těšit na řádné ukončení mise Destiny, tak právě epizoda Gauntlet by měla připravit půdu pro velký závěr. Na druhou stranu pokud žádné ukončení nebude, bude to pro fanoušky jakési hořkosladké finále, dotkne se jich to a se zlomeným srdcem se budou ptát, co mohlo být. Takže jediné, co nám zbývá, je doufat v pořádné zakončení. Také nezapomeňte, že se nové epizody vysílají na Syfy již 8.3. ve 4:00 našeho času, což je nový den i nový čas, tak uvidíme, jak to bude se sledovaností. Další zprávy v pokračování článku.

Před časem jsme vám poskytli video jednoho fanouška SGU, který vytvořil v programu Cinema 4D propracovaný model lodi Destiny. Dnes tu máme od něj další video, ve kterém uvidíte pár renderovaných záběrů modelu z různých úhlů a můžete tak vidět jeho pokrok.

ConanJasona Momou (Ronon Dex, SGA), hvězdu seriálu Hvězdná brána Atlantida, můžete už znát také jako nového Barbara Conana. 3D film se dostane do kin ve Velké Británii 19. srpna 2011. S tímto byl také uvolněn animovaný a ozvučený plakát Conana na podporu filmu. Ve filmu si také zahraje například Rachel Nichols, Rose McGowan, Stephen Lang, Ron Perlman a režíroval ho Marcus Nispel. Níže se na plakát můžete podívat a pokud vás bude otravovat zvuk při čtení dalších zpráv a sledování videí, můžete ho dole na plakátu vypnout.

Také jsme vás dříve informovali o tom, že si Jason Momoa zahraje v připravovaném seriálu 'Game of Thrones', jehož hotový pilot bude vysílat HBO 17. dubna. Seriál pojednává o boji sedmi vznešených rodin o mýtickou zemi Westeros. Jason tam hraje Khala Droga, válečníka. Zatím je potvrzeno, že ho uvidíme v pilotu a druhé epizodě (1x02). Máme tu pro vás další trailer, který zavede diváky do nové fantasy série.

EndgameMichael Shanks (Dr. Daniel Jackson z SG-1) si zahraje také v nové kanadské sérii 'Endgame'. Michael se objeví ve třetí epizodě první série s názvem "The Caffeine Hit", kde bude hrát postavu jménem Casey Roman. Série pojednává o šachovém velmistrovi, bývalém mistrovi světa v šachu, Arkadyovi Balaganovi, který se stal svědkem vraždy své snoubenky a stává se najednou mistrným detektivem, aby to vyšetřil. Arogantní a charismatický Arkady se nechtěně stává detektivem a používá své divoké analytické schopnosti pro vyřešení zločinu. Premiéra seriálu je naplánovaná na 14. března. Epizoda s Michaelem pak bude vysílána 28. března. Na promo fotografie se Shanksem se můžete podívat na jeho stránkách.

Hangar 14Také máme nové informace o filmu 'Hangar 14', ve kterém hraje opět Michael Shanks. V tomto filmu hraje také jeho manželka Lexa Doig (Dr. Carolyn Lamová v SG-1) členku týmu SWAT. Jednotka týmu SWAT je na běžném cvičení v rozlehlém vojenském prostoru, kde spočívá jeden opuštěný hangár 14, kde mohou provádět nerušeně své operace bez povšimnutí. Najdou tam ovšem dvě soupeřící zločinecké frakce a ty když zjistí, že je jednotka na cvičení a střílí slepými náboji, rozhodnou se spojit své síly k dosažení společného cíle: Jednotka SWAT nesmí opustit hangár 14 naživu. Film se natáčel loni v Britské Kolumbii. Nejnovější informace naznačují, že vyjde na DVD letos v létě a možná se dočkáme i kino verze, ale její datum se ještě neví. Promo fotografie z filmu se Shanksem naleznete opět na jeho stránkách.

Naposled plním svůj slib, který jsem vám dal minulý týden, když jsem vás informoval o conu Armageddon Expo 2011 v Sydney, kde bylo několik herců z SG a přináším vám pár videí přímo z conu. Na prvním je rozhovor s Davidem Hewlettem (Dr. Rodney McKay, SG-1, SGA). Ve druhém se můžete podívat, jak si hosté zařádili na autodromu na pouti :-) Na posledním videu hraje Ryan Robbins (Ladon Radim, SGA) na kytaru a zpívá fanouškům. Tento con se stěhuje po týdnu na tento víkend do Adelaide v Austrálii. Obsazení je stejné, jen se vyměnil John de Lancie (Frank Simmons, SG-1) za Rainbow Sun Franckse (Aiden Ford, SGA).

Zdroj | Zobrazeno: 10290× | 04.03.2011 21:58

Scimani | General | Con, Epizody, Herci a postavy, Producenti, Videa | Komentáře (3)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[3] Luke 08.03.2011 17:55
Ano .... naděje umírá poslední .... takže až po nás ....

[2] kurburticek 06.03.2011 19:15
naděje umírá poslední

[1] create www 06.03.2011 12:44
Takže už není možnost, že kdyby byla velká sledovanost, tak že by se schválila 3. série ? :-(

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: