Krátké zprávy #3

Za poslední dva týdny se nahromadily opět nějaké novinky, které si nyní shrneme v našem zpravodaji. Dozvíte se v nich něco nového nejen o hercích, ale i producentech a také něco málo o nových epizodách SGU.

Mallozzi a Mullie

Dnešní zpravodaj začneme producenty Hvězdné brány, protože jak už asi víte, Mallozzi, Cooper a Mullie se zaměřili na nový projekt, který zatím drží v tajnosti, ale na několika SG webech už se objevilo pár spekulací, co by to mohlo být za projekt, protože se to dá odhadnout z indicií, které Mallozzi na svém blogu prozradil. Už měli kvůli tomu sraz v Torrontu a začali psát scénáře. Podle všeho se tedy zdá, že filmy Transporter (Kurýr) se dočkaly seriálového zpracování a producenti z SG na něm pracují. Více zatím asi nemá cenu psát, protože to není potvrzené. Pokračování v celém článku.

Robbins a Penikett

Dva z našich oblíbených herců také zamíří do Mortal Kombat. Ryan Robbins a Tahmoh Penikett se objeví v nové web sérii založené na dobře známé videohře. Robbinse fanoušci Stargate znají jako genijského vůdce Ladona Radima z Atlantidy. Nyní je pravidelně obsazován v seriálu Sanctuary po boku Amandy Tapping. V Mortal Kombat si zahraje boha hromu Raidena. Penikett je samozřejmě znám lépe ze seriálů Battlestar Galactica a Dollhouse, ale i fanoušci SG ho mohli vidět jako humanoidního Replikátora Třetího. Ten si v Mortal Kombat zahraje New Yorkského policistu Kurtise Strykera.

Michael Shanks (Dr. Daniel Jackson) dostal také roli v pilotu seriálu Normal. Natáčet se má od 6. do 21. února ve Vancouveru a Britské Kolumbii. Režíruje ho Timothy Busfield. Shanks se také nachází spolu s Torri Higginsonovou (Elizabeth Weirová) ode dneška do 20. února na Basauri Conu ve Španělsku.

Na Valentýna vyšlo nové album Rachel Luttrell (Teyla Emmagan z SGA) s názvem "I Wish You Love". Rachel dokonce uvolnila jeden videoklip z alba na svém Youtube kanálu, na který se můžete podívat níže.

Dále připomínáme, že už za týden 25.2. v pátek můžete vidět na AXN Sci-fi film Hvězdná brána: Návrat. Vysílat ho budou ve 20:30.

A jako perličku na závěr tu mám pár SPOILERŮ z nových epizod SGU, takže kdo si nechce zkazit překvapení, ať raději nečte dál.

Deliverance - Poté, co je Destiny skoro zničena neznámou rasou, která ovládá bezpilotní drony, jsou všichni na palubě překvapeni příchodem cizinců, kteří dříve unesli Rushe a Chloe.

Twin Destinies - Eli je nadšen a věří, že nalezl způsob, jak vytočit Zemi z Destiny. Rush má ale k jeho plánu a opuštění Destiny vážné výhrady.

Alliance - Greer a Wrayová jsou v pasti při útoku na Homeworld Command.

Hope - Jiné vědomí si najde cestu do těla Chloe přes komunikační kameny, zatímco Volker podlehne nemoci, kterou nemusí být schopna T.J. vyléčit.

Zdroj | Zobrazeno: 7128× | 18.02.2011 21:21

Scimani | General | Epizody, Herci a postavy, Producenti | Komentáře (1)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[1] Scimani e-mail www 18.02.2011 22:07
Pokud je v článku upozorňováno na spoiler, zdržte se prosím komentářů k němu, nebo jen takové, které nic neprozrazují, jinak mažu, děkuji za pochopení.

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: