Hewlett obdivuje Momou a Wyatta

Hewlett obdivuje Momou a WyattaV létě se v Chicagu konal oficiální con Creation Entertainment Official Stargate Con, kde si známý magazín Gateworld odchytil Davida Hewletta (Dr. Rodney McKay) pro exkluzivní rozhovor, který vám dnes přinášíme přeložený. Při této příležitosti pogratulovali redaktoři Hewlettovi k velkému úspěchu jeho nejnovějšího filmu Zrození Planety Opic, jenž se stal obrovským trhákem a celosvětově vydělal přes 300 milionů dolarů.

Hlavním předmětem diskuze byl ovšem Jason Momoa (Ronon Dex), který měl příležitost se zviditelnit novým remakem Barbara Conana, ale ten se naopak rychle stal naprostým propadákem a výdělek stěží přesahuje 40 milionů dolarů. Bylo tedy nasnadě, že se může v médiích objevit článek s názvem "Hewlettovi Opice nadále porážejí Conana" a to by nebyl Hewlett sám sebou, kdyby ihned vtipně nezareagovalo: "Jo, skvěle, poté tedy Jason udeří Hewletta!"

Pokračování rozhovoru najdete v celém článku...

Zdroj: gateworld.net

Bez ohledu na to, čí film vydělal nejvíce, Hewlett dal jasně najevo, že je na Momou a jeho herecké úsilí velmi pyšný: "Jason je tak hodný, měl projekci pro své přátele. V podstatě to jen Lionsgate oznámil, že budou dělat pro nás projekci, pozval si kolem 40 přátel, přinesl basy piva a pustil nám film a bylo to krásné! Celou dobu jsem strávil něčím, co by se dalo popsat jako dotýkání se jeho tváře, bylo to jako kdybyste tam opravdu byli."

"Je to opravdu zábavný film, jako by to byl opravdový Conan. Je to to, co to je, nečekejte Shakespeara. Ale on je tak... vždy jsme si s Joem (Flaniganem - John Sheppard) z toho dělali legraci, říkali jsme, že se stane filmovou hvězdou, je na to stavěný a je skvělým Conanem. Skvělé efekty a úžasné souboje, není to ale tak drahý Conan, takže ačkoliv to není zrovna na špici, bylo to dobré a velkou zásluhu na tom má Jason. Myslím, že je prostě fantastický, jsem jeho největší fanoušek."

Hewlett také pohovořil o práci na Zrození Planety Opic a oceňoval spolupráci s herci i štábem.

"Nějak se jim podařilo natočit film zaměřený na postavy a ne na ty absurdní akční věci, myslím, že dnes obvykle jdete na film a je to něco jako 'Hoďme za hlavu příběh a užijme si efekty'. Bylo tak krásné vidět film zaměřený na interakci postav a koherentní spiknutí. Věda vždy zůstává vědou, vždy musí s něčím přijít, víte? Ale prostě si myslím, že postavy byly zkrátka fantastické, stejné jako kaskadérský tým a hoši od efektů z WETA."

Nicméně největší chválu si dle Hewletta zaslouží režisér Rupert Wyatt.

"Rupert opravdu odvedl fantastickou práci. Chci říct, že to pro mě bylo opravdu poučené vidět, jak režíroval film stylem, jako by to bylo vše právě o té režii a je úžasné to množství trpělivosti a zvládání zkušeností a vizí. Ale vždy je to jako běh továrny, protože je to obrovské, máte druhou skupinu natáčející tohle a poté zas tamto a mezitím třetí skupinka natáčí s pick-upy."

"Jsem takový Rupertův největší fanoušek, i když ne asi teď, protože všichni ostatní jsou jeho největšími fanoušky také," pokračoval vesele Hewlett," ale začal pracovat na filmu s názvem The Escapist, což byl film s opravdu minimálním rozpočtem a pak přišlo Zrození Planety Opic s rozpočtem 100 milionů dolarů? Je to jeden z největších skoků mezi jednotlivci v historii celého Hollywoodu a on si to zaslouží. Myslím, že odvedl fantastickou práci a je to stále jen velmi příjemný chlapík."

"Něco jako je Jason (Momoa), rád vidím takové skvělé lidi, i když to zní podivně. Prostě rád vidím dobré lidi, protože v tomto byznysu to občas takhle dobře nevyjde. Vidět se s těmito dvěma je vždy pro mě velká, opravdu velká čest."

Zdroj | Zobrazeno: 10592× | 29.09.2011 19:52

Ayrton1 | Rozhovory | Con, Filmy, Herci a postavy | Komentáře (6)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[6] HankLandry 06.11.2011 16:19
Promiň, víš, já se hodně řídím csfd.cz ale každý ví že o tom si musím udělat úsudek sám ale mě příjde nesympatická ta jedna herečka jo Rose Mcgowan...

[5] dan 31.10.2011 00:56
hank: nech novýho conana bejt. imho je to super film se špatnym střihem a zmatenou kamerou. kdyby to točil krapet lepší režisér tak by to dopadlo lépe, ano, avšak i přesto je to skvělá akční heroická fantasy!

[4] Scimani e-mail www 05.10.2011 10:07
Hanku, všechno je podle mě jen o zvyku. Učitě by jsi to říkal opačně, kdyby ten původní byl s Momoou a ten nový a Arným :-)

[3] HankLandry 01.10.2011 15:29
Ani mě to nepřekvapilo, že je Conan propadák, bez Arnolda je to jako Terminátor bez Robotů. :-D

[2] Scimani e-mail www 30.09.2011 14:12
Rádi bychom, mám v zásobě snad milion rozhovorů, ale bohužel nejsou lidi.

[1] jarin021 29.09.2011 23:10
Díky za překlad. Doufám ze v tom budete pokračovat.

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: