Články se štítkem "Epizody":

Ukázka z epizody SGU 2x11 - Deliverance (CZ)

Sneak Peek k 2x11 - DeliveranceJak už to bývá zvykem, tak týden před novou epizodou Stargate Universe zveřejní Syfy upoutávku. Zimní pauza už nám skoro skončila a můžeme se tak podívat na více jak minutu dlouhou upoutávku k epizodě "Deliverance". Zdá se, že posádka a Destiny byla prozatím zachráněna z bitvy a mají čas na opravy. V ukázce můžete vidět, jak se snaží opravit štíty, ale nejde to právě tak, jak zamýšleli. Sneak Peek najdete v pokračování článku. Venku už je také spousta promo fotografií, které vám k nahlédnutí také brzo poskytneme.

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (8) | 01.03.2011 18:51

Krátké zprávy #3

Za poslední dva týdny se nahromadily opět nějaké novinky, které si nyní shrneme v našem zpravodaji. Dozvíte se v nich něco nového nejen o hercích, ale i producentech a také něco málo o nových epizodách SGU.

Mallozzi a Mullie

Dnešní zpravodaj začneme producenty Hvězdné brány, protože jak už asi víte, Mallozzi, Cooper a Mullie se zaměřili na nový projekt, který zatím drží v tajnosti, ale na několika SG webech už se objevilo pár spekulací, co by to mohlo být za projekt, protože se to dá odhadnout z indicií, které Mallozzi na svém blogu prozradil. Už měli kvůli tomu sraz v Torrontu a začali psát scénáře. Podle všeho se tedy zdá, že filmy Transporter (Kurýr) se dočkaly seriálového zpracování a producenti z SG na něm pracují. Více zatím asi nemá cenu psát, protože to není potvrzené. Pokračování v celém článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (1) | 18.02.2011 21:21

Poslední epizody SGU již od 8.3. a Corin Nemec ve filmu Sand Sharks

Stargate UniverseDnes oficiální stránky MGM a Stargate oznámily návrat seriálu Stargate Universe na televizní obrazovky kanálu Syfy. Trochu se podržte, protože to celé předělali. SGU se vrací již 7. března večer jejich času s druhou polovinou 2. série, což jsou pondělky. Stanovisko Syfy bohužel ještě nemáme, ale už to mají v jejich programu na 7.3. 22:00, což by mělo odpovídat u nás 8.3. 4:00 a bude to tedy pravda. Dobré může být možná i to, že bude vysílán po seriálu Being Human, což je nyní seriálový hit Syfy za poslední léta a může přilákat nové lidi.

zdroj: twitter.com, syfy.com

Corin NemecDále tu mám pro vás zprávu, že si herec Corin Nemec (Jonas Quinn z SG-1) zahraje v novém filmu Sand Sharks. Není ještě známo, kde nebo kdy bude film uvolněn. Stručný popis. Podvodní zemětřesení způsobí trhlinu a otevře kráter, který uvolní pravěkého predátora. Ten pak rozpoutá na klidném ostrově White Sands hotové peklo. Corin si tam zahraje zhýralého a marnotratného Jimmiho Greena, syna starosty, který pořádá zrovna jarní prázdninovou párty.

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Zdroj

| Scimani | General | Komentáře (8) | 09.02.2011 22:36

Stargate Universe končí druhou řadou

Stargate Universe končí druhou řadouČtvrtek 16.12.2010 se zapíše do historie Stargate tučným černým písmem. Je to den, kdy Syfy oznámilo, že nebude třetí série SGU. Dámy a pánové, jak jsme již informovali na Facebooku, s politováním vám oznamujeme, že dny Stargate Universe jsou sečteny. Dnes večer Syfy oznamovalo, které seriály budou pokračovat a přitom potvrdili konec SGU. Po dvou sériích a 40 dílech se tedy rozloučíme s SGU, nezapomeňte, že posledních 10 dílů půjde do vysílání na jaře 2011. Zatím však nebyl zveřejněn oficiální důvod ukončení seriálu. Vše ale nasvědčuje tomu, že za to může nízká sledovanost.

Syfy oznámila, že příští rok se v jejich programu objeví Warehouse 13, Eureka, Haven a také nový seriál s tématikou Battlestar Galacticy s podnázvem Blood & Chrome. Očekává se také brzké potvrzení další série Sanctuary.

Za celý SG-Portál.eu chci vyjádřit velký dík hercům a lidem za kamerami. Všem, kteří stáli za tímto seriálem a snažili se, aby byl takový, jaký je. Tento seriál mnohé příjemně překvapil, díky pohledu na Stargate z jiného úhlu. Dále také vám, fanouškům, že jste tu SGU podporovali svými komentáři a hlasováním v anketách. Děkujeme vám!

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (99) | 16.12.2010 22:06

Titulky k SGU 2x10 Resurgence

Titulky k SGU 2x10 ResurgenceDnes se loučíme s první polovinou druhé řady seriálu Stargate Universe. Dalších dílů se totiž dočkáme na jaře, pravděpodobně v dubnu příštího roku, ale může se to změnit. Nečekali jsme to, ale zima nám přinesla menší komplikace a zdržení (výpadek proudu u jednoho člena týmu), ale všechno nakonec dopadlo dobře a my vám tak můžeme předat naše dílo - titulky k této epizodě. Doufáme, že naše poslední titulky v tomto roce se vám budou líbit a znovu připomínáme, že oceníme každou vaši reakci. Jak kladnou, tak i negativní, pokud nás upozorníte na nějaké chybičky, kterých se můžeme příště vyvarovat. Brzy se snad dočkáme prvních spoilerů k druhé polovině řady.

Samozřejmě titulky jsou pro obě klasické verze a WEB-DL bude brzy. Díky všem v týmu SGPT za odvedenou práci.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD a 720p

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (17) | 01.12.2010 21:19

Zítra ve 3 ráno konec první poloviny 2. řady SGU 2x10 Resurgence

Zítra ve 3 ráno konec první poloviny 2. řady SGU 2x10 ResurgenceZítra nám skončí první polovina 2. řady Stargate Universe a na další díly si budeme muset počkat až do jara. Desátý díl s názvem Resurgence by měl přinést zajímavý cliffhanger, který nás má navnadit na sledování druhé poloviny. Snad bude brzy i nějaké odhalení, jak popisů epizod, tak i například různé trailery a sneak peeky. Jako obvykle vám přinášíme shrnutí odkazů na promo fotografie, trailer, sneak peek a odkaz na sledování Syfy online včetně chatu, který je pro české a slovenské fanoušky. Psaný spoiler naleznete na fóru, kde již můžete o epizodě také diskutovat. Zítra se dočkáte samozřejmě odkazů ke stažení v obou kvalitách, jak XviD, tak i HD 720p. Zítra se také můžete těšit na naše titulky. Poslední v tomto roce.

SGU 2x10 Resurgence: Promo fotografie / Trailer a Sneak Peek CZ / Spoiler a diskuzeSledování online + Chat

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (29) | 30.11.2010 17:00

Titulky k SGU 2x09 Visitation

Titulky k SGU 2x09 VisitationDnes je zase středa a s tou přichází další epizoda seriálu Stargate Universe. Dnes to bylo opravdu těžké, protože pracovala jen polovina týmu, ale i tak jsme to zdárně dokončili. Nečekejte dlouho a podívejte se, co nejdříve to půjde. Doufáme, že s našimi titulky budete spokojeni a znovu připomínáme, že oceníme každou vaši reakci. Jak kladnou, tak i negativní, pokud nás upozorníte na nějaké chybičky, kterých se můžeme příště vyvarovat. Brzy očekávejte promo fotky a další informace k epizodě 2x10 Resurgence, o které již můžete diskutovat na fóru, kde je i psaný spoiler.

Samozřejmě titulky jsou pro obě klasické verze a budou i na WEB-DL již brzy. Díky všem v týmu SGPT za odvedenou práci.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD a 720p

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (4) | 24.11.2010 21:48

Zítra ve 3 ráno nás čeká SGU 2x09 Visitation

Zítra ve 3 ráno nás čeká SGU 2x09 VisitationPo týdnu nám opět nastává čas na další, tentokrát již devátou epizodu seriálu Stargate Universe. První polovina druhé řady nám skončí již příští středu desátým dílem a pak si budeme muset až do jara počkat na pokračování. Ovšem nejpozději v lednu se také dozvíme, jestli bude mít SGU řadu třetí. Jako obvykle vám přinášíme shrnutí odkazů na promo fotografie, trailer, sneak peek a odkaz na sledování Syfy online a tentokrát i včetně chatu, který je pro české a slovenské fanoušky. Psaný spoiler naleznete na fóru, kde můžete o epizodě také diskutovat. Zítra se dočkáte samozřejmě odkazů ke stažení v obou kvalitách, jak XviD, tak i HD 720p. Zítra se také můžete těšit na naše titulky.

SGU 2x09 Visitation: Promo fotografie / Sneak Peek CZ / Trailer Syfy CZ / Spoiler a diskuzeSledování online + Chat

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (1) | 23.11.2010 15:39

Titulky k SGU 2x08 Malice

Titulky k SGU 2x08 MalicePřejeme vám příjemný sváteční den a doufáme, že si ho užíváte a odpočíváte. Pokud dnes máte v plánu sledovat pohádky v TV, či vyrazit někam na výlet, nebo jen tak odpočívat (doufáme, že ne pracovat, stavět, nebo uklízet), tak vás prosíme, abyste si udělali volných necelých 45 minut na novou epizodu seriálu Stargate Universe, protože dnes to opravdu stojí za to. Poslední epizodu jste si opravdu oblíbili a dnes si myslíme, že to nebude jinak. Takže nečekejte dlouho a podívejte se, co nejdříve to půjde. Doufáme, že s našimi titulky budete spokojeni a znovu připomínáme, že oceníme každou vaši reakci. Jak kladnou, tak i negativní, pokud nás upozorníte na nějaké chybičky, kterých se můžeme příště vyvarovat. Už tu jsou promo fotky a brzy očekávejte i další informace k epizodě 2x09 Visitation, o které již můžete diskutovat na fóru, kde je i psaný spoiler.

Samozřejmě titulky jsou pro obě klasické verze a budou i na WEB-DL až tato verze vyjde. Díky všem v týmu SGPT za odvedenou práci.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD a 720p

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (8) | 17.11.2010 14:16

Zítra znovu ve 3 ráno další díl SGU 2x08 Malice

Zítra znovu ve 3 ráno další díl SGU 2x08 MaliceTak a je to tu zas. Po týdnu se znovu scházíme u další epizody našeho oblíbeného seriálu Stargate Universe , jehož druhá řada je v plném proudu a máme tu osmý díl série. Podle všeho by měla tato epizoda být ještě lepší, než ta předchozí, kterou hodnotíte velmi kladně, proto byste si tuto neměli nechat ujít. Jako obvykle vám přinášíme shrnutí odkazů na promo fotografie, trailer, sneak peek a odkaz na sledování Syfy online. Psaný spoiler tentokrát naleznete pouze ve fóru, kde je to i mnohem podrobněji, než jste zvyklí, protože si nepřejeme, aby jste diskutovali o spoilerech v komentářích ke článku, od toho je fórum. Tam můžete o této epizodě diskutovat. Komentáře zde o spoileru budou mazány. Zítra se dočkáte samozřejmě i odkazů ke stažení v obou kvalitách XviDHD 720p a nehrozí již podobný problém s odkazy jako minule. Tentokrát máme zálohu. Můžete se také těšit na naše titulky, na kterých samozřejmě budeme pracovat. Spoilery jsou v pokračování novinky.

SGU 2x08 Malice: Promo fotografie / Sneak Peek CZ / Trailer Syfy CZ / Spoiler a diskuzeSledování online EN

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (13) | 16.11.2010 17:00

« Předchozí | 17 8 9 10 11 12 1322 | Další »