Články se štítkem "Videa":

Krátká videa od MGM o událostech kolem SGU (CZ) #6

Brad WrightJak si asi někteří pamatují, oficiální stránky Stargate společnosti MGM uvolňovaly na podzim 2010 s druhou sérií Stargate Universe krátká videa, která popisovala některé události kolem natáčení tohoto seriálu. Mluvili jak herci, tak i producenti a režiséři, převážně Brad Wright. Po skončení první poloviny série byla videa přerušena, ale se začátkem druhé poloviny na jaře 2011, opět začali videa uvolňovat a my Vám je samozřejmě zase překládáme. Není jich tolik jako na podzim, ale určitě jsou to zajímavé informace. Dnešní, již 6. díl, má opět pět videí a jsou zaměřeny především na postavu Rushe z epizody 'Twin Destinies'. Objeví se tam ale také David Blue (Eli Wallace), který také něco prozradí. Videa najdete v pokračování článku a na našem youtube kanálu.

Zdroj: stargate.mgm.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (0) | 10.04.2011 18:26

Krátké zprávy #6

Dnes jsme tu s dalším zpravodajem. Přes týden se nahromadily další zajímavé novinky, takže se s vámi o ně podělíme. Malinko opět rozebereme trochu omílané možné zakončení SGU, dále se podíváme jako obvykle na projekty herců z Hvězdné brány a dáme vám o nich nejaktuálnější informace.

SGU

Tento týden se na světových sci-fi webech přímo roztrhl pytel s informacemi o možném zakončení SGU pomocí filmů. Je to ovšem už trochu starší zpráva, o které jsme vás již informovali, protože pramenila z Mallozzigo blogu, kde se o tom zmínil. Nemá cenu to dál rozebírat a jenom to shrneme z toho, co víme. Pokud tedy bude v budoucnu SG obecně nějak pokračovat, největší šance je přikládána na ukončovací filmy děje seriálu Stargate Universe. Pokud tedy čekáte na film SGA 'Exctinction', nebo dokonce už opomíjený poslední film z prostředí SG-1 'Revolution', nedočkáte se jich pravděpodobně dříve než po řádném ukončení SGU, pokud někdy v budoucnu vůbec budou. Další zprávy v celém článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (1) | 11.03.2011 19:47

Další obrázky a videa ze zákulisí S2.5 SGU

Chodba se stázovými komoramiPřed několika dny jsme vám poskytli několik obrázků různých zařízení, které uvidíme ve druhé polovině druhé série Stargate Universe. K jednomu obrázku se rozpoutala debata, protože jeden fanoušek si myslel, že se jedná o stázovou komoru. Nedávno na svém blogu Mallozzi uveřejnil další obrázky a také tři videa, která se týkají zmiňovaného obrázku. Z těch už je naprosto zřejmé k čemu zařízení sloužila a že měl fanoušek pravdu. Skutečně se jedná o stázové komory. V původním obrázku byla stázová komora vidět zezadu, jak ji osvětlují, ale nyní máme pohled i zepředu a dokonce i s člověkem, jak ji zkoušeli. Můžeme jen spekulovat o tom, zda jsou na Destiny nebo jinde, protože některé aspekty z obrázků tomu nasvědčují a některé ne. Obrázky a videa jsou jako obvykle v celém článku.

Zdroj: josephmallozzi.wordpress.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate SG-1 | Komentáře (20) | 10.03.2011 17:54

Krátké zprávy #5

Blíží se nám konec dalšího týdne a já přes něj pečlivě sbíral krátké informace z prostředí Hvězdné brány ale i mimo ni, které by vás mohly zajímat. Dnes se podíváme na nějaké informace o SGU. Také tu máme pěkné video modelu Destiny (update), další informace o Shanksovi, Momoovi a jejich projektech a v neposlední řadě pár videí z conu. Název článku ho dnes opravdu nevystihuje, protože zase tak krátký nebude :-)

SGUZačneme jako obvykle informacemi, které se přímo týkají SG. Mallozzi se dnes na svém blogu opět trochu rozmluvil. Sledovali první mix epizody 2x20 - Gauntlet a měli k němu jen dvě poznámky, ve kterých chválili vynikající hudbu po půlhodině epizody a ke konci. Pochválili všechny za skvělou práci a zvláštní poděkování patřilo skladateli Joelu Goldsmithovi za jeho vynikající práci. Vizuální efekty pro tuto epizodu jsou také téměř dokončeny a jsou neuvěřitelné. Je to prý velmi impozantní a dojemné finále sezóny. Joe také doufá v to, aby v době jejího odvysílání už měli definitivně potvrzen potenciální film nebo dva. Pokud se budou moci fanoušci těšit na řádné ukončení mise Destiny, tak právě epizoda Gauntlet by měla připravit půdu pro velký závěr. Na druhou stranu pokud žádné ukončení nebude, bude to pro fanoušky jakési hořkosladké finále, dotkne se jich to a se zlomeným srdcem se budou ptát, co mohlo být. Takže jediné, co nám zbývá, je doufat v pořádné zakončení. Také nezapomeňte, že se nové epizody vysílají na Syfy již 8.3. ve 4:00 našeho času, což je nový den i nový čas, tak uvidíme, jak to bude se sledovaností. Další zprávy v pokračování článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (3) | 04.03.2011 21:58

Ukázka z epizody SGU 2x11 - Deliverance (CZ)

Sneak Peek k 2x11 - DeliveranceJak už to bývá zvykem, tak týden před novou epizodou Stargate Universe zveřejní Syfy upoutávku. Zimní pauza už nám skoro skončila a můžeme se tak podívat na více jak minutu dlouhou upoutávku k epizodě "Deliverance". Zdá se, že posádka a Destiny byla prozatím zachráněna z bitvy a mají čas na opravy. V ukázce můžete vidět, jak se snaží opravit štíty, ale nejde to právě tak, jak zamýšleli. Sneak Peek najdete v pokračování článku. Venku už je také spousta promo fotografií, které vám k nahlédnutí také brzo poskytneme.

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (8) | 01.03.2011 18:51

Premiéra filmu Iron Invader se spoustou známých tváří

Z filmu Iron InvaderZítra v noci, tedy 12. února, má na kanálu Syfy premiéru film Iron Invader, o kterém jsme vás již informovali na facebooku. Film pojednává o zvláštní robotické stvůře, která ohrožuje jedno malé americké město. V tomto filmu si zahrají hned tři herci z Hvězdné brány Atlantidy. Jsou jimi Paul McGillion (Dr. Carson Beckett), Kavan Smith (major Evan Lorne) a Nicole de Boer (Alison Porterová). Také tam vystupují známé tváře z jiných seriálů, jako např. Chris Gauthier (Eureka, Sanctuary) a Donnelly Rhodos (Battlestar Galactica). Smith hrál naposledy ve filmu Syfy, Red: Werewolf Hunter, který sledovalo něco málo nad 2 milióny diváků. Syfy uvolnila již ukázky z filmu, které můžete vidět v pokračování článku. Na poslední zrovna můžete vidět Smitha, jak se snaží s monstrem vypořádat, ale pozor, ukazují dost zásadní SPOILERY.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Atlantis | Komentáře (0) | 11.02.2011 20:53

Další info o pokračování SGU + bonusová videa

Model DestinyMallozzi dnes na svém blogu zveřejnil další informace týkající se případného pokračování SGU po zrušení kanálem Syfy. Napsal si prý pár mailů s Wrightem a dozvěděl se, že další z hlavních překážek pro pokračování SGU byla odstraněna. Dodává ale, že jde o šoubyznys, takže nic není předem jisté i při nejlepších scénářích, protože se může vždy něco pokazit, ale je teď opatrně optimistický. Nic není vytesáno do kamene a věci vypadají mnohem lépe, než tomu bylo minulý týden. Schůzky stále probíhají a jako asi většina z vás, se začíná cítit mnohem lépe. Doufá, že až se vrátí opět do kanceláře pracovat na epizodě "Blockade", protože zítra odjíždí do Toronta, kde bude projednávat s kolegy jejich nový super tajný projekt, bude mít něco více k projednání o pokračování SGU. Kdy se vrátí, není zatím známo, musíme tedy napnuti čekat.

V pokračování článku jsem si pro vás ještě připravil tři zajímavá bonusová videa fanoušků SGU, tak neváhejte, stojí opravdu za to, já sám bych se to chtěl aspoň takto naučit :-)

Zdroj: josephmallozzi.wordpress.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (15) | 31.01.2011 16:11

Christopher Judge v animovaném filmu Dead Space: Aftermath

Christopher JudgeVšem fanouškům Hvězdné brány jistě nemusíme představovat herce Christophera Judgeho, který famózním způsobem ztvárnil v seriálech SG-1 a SGA Jaffu jménem Teal'c. Coventry Telegraph nedávno oznámili, že Christopher se zapojil v Londýně do nového animovaného celovečerního filmu Dead Space: Aftermath od Manga/Anchor Bay ve spolupráci s EA Games, který by měl vyjít na DVD a Blu-ray discích již příští týden, konkrétně 24. a 25. ledna a to jak ve Velké Británii, tak v USA.

Film navazuje na misi ze hry Dead Space a poskytuje příběh na nový grafický román a hru Dead Space 2. Christopher namluvil jednu postavu jménem Nick Kutttner, kterou můžeme vidět v následující ukázce z filmu s názvem "Kuttner Flashback", která je popsána takto: poté, co posádka USG O' Bannon přistane na planetě Aegis 7, rozdělí se a Nick Kuttner najde nějaký úlomek. Ukázku najdete v celém článku a upozorňujeme, především pro ty, kteří ovládají dobře angličtinu, že se tam vyskytují vulgární výrazy. Jako bonus přidáváme ještě trailer k tomuto filmu.

zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate SG-1 | Komentáře (0) | 22.01.2011 11:16

William Shatner vyzpovídal Amandu Tapping

Amanda Tapping jako Samantaha CarterováWilliam Shatner, kterého určitě velmi dobře fandové Sci-fi znají z původního seriálu Star Trek, kde ztvárnil samotného kapitána Enterprise, Kirka, udělal pro svůj web MyOuterSpace rozhovor s Amandou Tapping, kterou známe ze seriálu Stargate, ale v poslední době hlavně ze seriálu Sanctuary. Shatner je samotný zakladatel výše zmiňované sociální sítě, kde jsem mimochodem registrovaný už déle i já. MyOuterSpace sdružuje společenství lidí, kteří se zajímají především o Sci-fi, ale nejen fanoušky, ale především lidi, kteří se aktivně zabývají různými pracemi v tomto žánru, takže si jich zde třeba někdo může všimnout a dát mu šanci něco vytvořit. Ale nyní už k samotnému rozhovoru. Amanda v něm mluví hlavně o počátcích Sanctuary, když byl jen na internetu a o jejím úspěšném příběhu. Rozhovor je bohužel jen v originále a najdete ho v pokračování článku.

zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Scimani | Rozhovory | Komentáře (12) | 03.01.2011 18:47

Krátká videa od MGM o událostech kolem SGU (CZ) #5

Videa MGMDnes tu pro vás máme další krátká videa z prostředí zákulisí Stargate Universe. Pocházejí z dílny oficiálního webu Stargate. Tentokrát vám přinášíme rovnou 10 přeložených videií, týkají se například plukovníka Younga, natáčení epizody Cloverdale či tvůrců a jejich poznámek k misi Destiny. Mimo jiné Robert Carlyle hovoří o reliktním záření. Videa naleznete v pokračování článku.

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (2) | 25.11.2010 18:04

« Předchozí | 1 2 3 4 5 6 | Další »