Články se štítkem "Filmy":

Informace o zrušeném SGA filmu Stargate: Extinction

Stargate: ExtinctionJak Mallozzi slíbil, tak učinil. Dnes poskytl na svém blogu informace o zrušeném SGA filmu Stargate: Extinction. Také slíbil, že to nebude všechno a prozradí o něm v příštích vstupech více. Pojďme se tedy podívat, jak to s ním bylo a o čem měl být.

Když se Paul Mullie a Joseph Mallozzi rozhodli napsat scénář k navrhovanému filmu Atlantis, žili v naději, že ho nakonec nebudou muset vyrobit jako film, ale scénář bude podkladem pro úvodní dvojepizodu 6. série SGA. Pod kódovým označením "Project Twilight" měl být zaměřen na město Atlantis, jeho personál a cestu zpět do galaxie Pegasus. V ideálním případě měl připravit půdu pro dalších vzrušujících 18 epizod seriálu, nebo pro případný budoucí film SGA. Více v celém článku.

Update: Ještě musím upozornit, že toto je povodní koncept, protože jak jistě víte, crossover s SGU změnil časovou posloupnost a do scénáře se už nezasahovalo. 

Zdroj: josephmallozzi.wordpress.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (24) | 26.05.2011 17:46

Film Stargate: Revolution měl odhalit program Hvězdné brány veřejnosti

Vesmírný terminál '2010'Třetí film Hvězdné brány SG-1, s podtitulem 'Revolution', měl konečně odhalit přísně tajný program hvězdné brány celému světu. Toto odhalení a jeho mnoho důsledků mělo tvořit hlavní zápletku pro tento film. Revolution byl jen pracovní název a měl být také hodně zaměřen na naši oblíbenou postavu generála O'Neilla v podání báječného Richarda Deana Andersona. Uvedl to na svém blogu nedávno výkonný producent Joseph Mallozzi, který tam teď skoro pravidelně odpovídá na dotazy fanoušků. My se budeme samozřejmě snažit všechno přeložit, ale momentálně je na to ta nejnevhodnější doba maturit a zkoušek, tak buďte prosím trpěliví. Bude to všechno, jen ne asi hned. Více v celém článku, který je zaměřen hlavně na to, jak to s filmem bylo plánované a jak to nakonec dopadlo.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (25) | 18.05.2011 19:28

Stargate Universe končí a s ním i celé SG

Konec SGCo jsme asi očekávali, stalo se dnes skutečností. Před chvílí jsme se dozvěděli z twittru od herců SGU a od Brada Wrighta, který je dnes na Conu ve Vancouveru, velmi smutnou zprávu. Řada z nás asi ještě čekala na nějaké ukončení seriálu Stargate Universe aspoň v podobě filmů, protože stále byla naděje a Brad Wright za něj bojoval. Bohužel asi dobojoval, cituji Briana J. Smitha, který na sdělení Wrighta reagoval na twitteru: "Brad Wright bojoval dlouho a tvrdě, ale financování padlo a jsme ve slepé uličce. Vypadá to, že jsme na konci cesty Hvězdné brány".

Všichni jsou z této zprávy velmi zarmouceni, protože je opravdu konec a jestli někdy bude něco z SG pokračovat, tak v dohledné době rozhodně ne. Všechny filmy byly "prozatím" zrušeny přinejmenším na hodně dlouho dobu a dokonce za to MGM ani nemůže, protože je chtěli také. Brad Wright se také distancuje od SG a nechává to na MGM, bez ohledu na to, co udělá v budoucnu s licencí Hvězdné brány. Nezbývá nám tedy, než všem poděkovat za skvělou práci, že vytvořili tak báječný seriál, který trval 17 let, popřát jim hodně dalších úspěchů v budoucnu a doufat v MGM, že něco do budoucna vymyslí a nebude to trvat hodně let.

Upřímnou soustrat Stargate, byl jsi skvělý seriál, děkujeme, amen.

Poznámka administrátorů: Tímto sdělením ovšem s webem nekončíme a budeme ho udržovat co to půjde, alespoň na počest tohoto skvělého seriálu. Budeme nadále dávat novinky aspoň o projektech herců a dokončíme naši rozsáhlou databázi, na které je ještě moc práce. Určitě budeme také vymýšlet nějaké články v podobě vzpomínek na seriály a epizody a také to vypadá na již připravovaný spin-off, který asi rozjedeme. Doufáme, že tedy zůstanete i nadále s námi.

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Zdroj

| Scimani | General | Komentáře (50) | 17.04.2011 20:44

Krátké zprávy #8

Red Faction: OriginsVítám opět všechny fanoušky, kteří se zajímají především o další projekty herců z Hvězdné brány a o Cony, kterými se bude opět zabývat dnešní zpravodaj. Dnes se zaměříme na jeden film Briana J. Smitha, ve kterém si zahrál a jehož premiéra se blíží, dále na rozhovor s Alainou Huffman, na první díl websérie Mortal Kombat s Ryanem Robbinsem a na speciálního hosta jednoho blížícího se Conu. Takže hurá na to, vše najdete v celém článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (0) | 16.04.2011 13:22

Epizoda SGU 'Seizure', crossover Universe s Atlantis

richard_woolsey

Tento článek vyšel již minulý rok, ale v té době ještě nebylo známo, že SGU končí 2. sérií. Také nebylo známo, že budou kvůli tomu všechny slibované filmy SG odloženy na neurčito. My jsme si ho schovali pro tuto chvíli, protože se už přiblížila dlouho očekávaná epizoda SGU. Ale i přesto věřím, že v článku naleznete zajímavé informace nejen o samotné epizodě 'Seizure'. Pokud se tedy dočkáme někdy v budoucnu slibovaných filmů, a já v to doufám, v tomto článku se dozvíte, jak tato epizoda SGU zamíchala s jejich časovou posloupností. Celý článek naleznete v pokračování.

Upozorňujeme, že toto není apríl. Náš web si nedělá hloupé žerty z informací pro fanoušky.

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Zdroj

Celý článek | Wallecnik | General | Komentáře (5) | 01.04.2011 18:52

Původní film Stargate (1994) ve speciálním vydání na Blu-ray

Původní film Stargate (1994) ve speciálním vydání na Blu-rayJiž za měsíc vyjde v České republice původní film Hvězdná brána, který odstartoval celou ságu Stargate trvající dlouhých 17 let. Film bude ve speciální edici k 15. výročí na Blu-ray. Těšit se tak můžete na dosud nejlepší kvalitu, v jaké kdy byl film vypuštěn, a to za pouhých 500 Kč. V USA tato edice vyšla již loni na konci roku a my vám přinášíme překlad rozsáhlé recenze na toto vydání. Měli bychom mít v Česku k dispozici tu samou verzi.

Kromě hodnocení a podrobného popisu se dozvíte i technické údaje o kvalitě obrazu a zvuku. Také se můžete podívat i na několik obrázků přímo z tohoto vydání. Více obrázků pak lze najít v galerii, kam jsme nahráli další. Článek pochází z populárního serveru o Blu-ray.

Zdroj: blu-ray.com

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | General | Komentáře (17) | 17.03.2011 19:18

Premiéra filmu Iron Invader se spoustou známých tváří

Z filmu Iron InvaderZítra v noci, tedy 12. února, má na kanálu Syfy premiéru film Iron Invader, o kterém jsme vás již informovali na facebooku. Film pojednává o zvláštní robotické stvůře, která ohrožuje jedno malé americké město. V tomto filmu si zahrají hned tři herci z Hvězdné brány Atlantidy. Jsou jimi Paul McGillion (Dr. Carson Beckett), Kavan Smith (major Evan Lorne) a Nicole de Boer (Alison Porterová). Také tam vystupují známé tváře z jiných seriálů, jako např. Chris Gauthier (Eureka, Sanctuary) a Donnelly Rhodos (Battlestar Galactica). Smith hrál naposledy ve filmu Syfy, Red: Werewolf Hunter, který sledovalo něco málo nad 2 milióny diváků. Syfy uvolnila již ukázky z filmu, které můžete vidět v pokračování článku. Na poslední zrovna můžete vidět Smitha, jak se snaží s monstrem vypořádat, ale pozor, ukazují dost zásadní SPOILERY.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Atlantis | Komentáře (0) | 11.02.2011 20:53

Mallozzi reaguje na dotazy fanoušků #3

MallozziJoseph Mallozzi, poté co se vrátil ze své dvoutýdenní dovolené v Tokiu, opět odpovídá na dotazy fanoušků na svém blogu. My jsme pro Vás opět vybrali ty nejzajímavější a nejdůležitější a přeložili je. Vzhledem ke zrušení SGU, se hodně fanoušků ptalo na budoucnost celé Stargate série. Mallozzi uvedl informace o filmu k SGA o kterém jsme již informovali, ale nezapomněl se zmínit ani o SGU, pozitivní rozhodnutí by se mohlo učinit již tento týden! Dotazy najdete níže.

Zdroj

Celý článek | Buchy | Stargate Universe | Komentáře (19) | 27.12.2010 17:07

SGA film odsunut na neurčito

Film SGABohužel, Mallozzi dnes na svém blogu odpovídal opět na dotazy fanoušků, které se především týkaly budoucnosti SG série. Byly i další dotazy, ale ty přeložíme, až se jich nastřádá více. Mezi těmito dotazy byly dva, které nepotěší SGA fanoušky, ale daly se předpokládat, protože jsme na to už upozorňovali. Tyto dotazy se týkaly budoucnosti filmů z prostředí SG, především filmu k SGA, který se jmenuje Stargate: Extinction a již k němu byl napsán Mallozzim a Paulem Mulliem scénář. Ale Mallozzi na tyto dotazy odpověděl "Je mi to líto, ale zrušení SGU zbrzdilo jakýkoliv pokrok, který jsme udělali v případě SGA filmu minulý měsíc. Byl odsunut na neurčito." Dále Mallozzi odpověděl "Narozdíl od toho, co si někdo může myslet, zrušení SGU je velmi špatná zpráva pro ty, kteří se těší na SGA film." A co doporučuje Mallozzi ke zvýšení šance pokračování SGU a natáčení filmů - "Všechno jako e-maily a dopisy jsou hezké, ale nakonec je pravděpodobné, že studio přihlédne spíše k placenému stahování z iTunes a prodeji DVD." Bohužel se to dalo očekávat a Američani, kteří dokonce naschvál nesledovali SGU, doufajíc, že se SGA vrátí, by teď měli nakupovat DVD jako diví, to je také možnost jak to můžete ovlivnit i Vy. Kupte si 1. sérii SGU na DVD.

Zdroj

| Buchy | Stargate Atlantis | Komentáře (12) | 26.12.2010 17:29

Joe Flanigan v Change of Plans

Flanigan v novém filmuHerec Joe Flanigan, který hrál v SGA Johna Shepparda, se objeví v novém filmu pro televizi FOX. Film se jmenuje Change of Plans a bude vysílán v USA 8.1.2011 v 20:00 tamního času. Joe si v tomto filmu zahraje roli Jasona Danvilla, který je stíhacím pilotem a manžel Sally Danvillové, která je opatrovnicí 4 dětí její kamarádky (3 z nich jsou ze zemí třetího světa). A teď o čem to bude? Sally si žije poklidný život až do doby, než jí zavolá Child & Family Services. Sally se dozvídá, že její kamarádka z vysoké umírá v mírových sborech a že ji jmenovala zákonnou zástupkyní svých čtyř dětí. Jason a Sally se nyní musí naučit být dobrými rodiči a pomáhat dětem se vypořádat s rozdílnou kulturou Ameriky. To vše má být zabaleno do vtipného kabátu. Rozhovor s Joem Flaniganem o tomto filmu najdete v článku níže.

Zdroj

Celý článek | Buchy | Stargate Atlantis | Komentáře (1) | 10.12.2010 18:37

« Předchozí | 1 2 3 4 5 | Další »