Mallozziho hlavolamy #6 a fotografie z natáčení SGA

Hlavolam 6Den se dnem se sešel a máme k dispozici další malou hádanku Mallozziho na 2. sezónu Stargate Universe a také čtyři obrázky z natáčení seriálu Stargate Atlantis. Fotografie jsou majetkem MGM a najdete je jako obvykle v pokračování článku.

Ano, dnešní fotografie pokud se nepletu, představuje rozhovor Greera s Wrayovou v epizodě "1x17 - Bolest (Pain)". Byl to velmi vášnivý rozhovor a Greerovi se moc nelíbilo, co tam pohledává sama. Ale co může naznačovat na 2. sérii? Zajímavé dilema, možná další konflikt mezi těmito postavami, nebo také usmíření, protože víme, že Greer a asi více lidí, nemá Wrayovou moc v lásce. No jaký je váš názor?

Jako další 4 fotografie jsou obrázky z natáčení SGA z epizody "5x15 - Pozůstatky (Remnants)", kde se Sheppard potýkal s mimozemšťanem, který na sebe vzal podobu Kolyy, jeho mrtvého nepřítele z řad Geniů, aby zjistili, jestli lidem mohou věřit.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (6) | 08.08.2010 14:35

Mallozziho hlavolamy #5 a fotografie ze zákulisí natáčení SGA

Hlavolam 5Dneska Mallozzi opět uveřejnil jednu fotografii, která má představovat něco z toho, co přijde ve 2. sezóně Stargate Universe. Zároveň také 5 fotografií z natáčení seriálu Stargate Atlantis. Pojďme se na ně podívat, najdete je v pokračování článku a jsou majetkem MGM.

V Mallozziho hlavolamu (1. fotografie vlevo) máme tentokrát foto z epizody "Sabotáž (Sabotage)", kde Destiny navštívila jedna chromá vědkyně pomocí komunikačních kamenů, která také měla nějaký zvláštní vztah s Dr. Rushem a také ho na Destiny sváděla. Tak copak asi uvidíme? Že by se v seriálu znova ukázala a probrali by více jejich vztah? Nebo že se s Destiny něco opět stane a bude povolána, aby pomohla vyřešit problém? Možná také další Rushovy vzpomínky, nebo citové záležitosti ostatních členů posádky. Co myslíte Vy, že by měla představovat?

Dále tu máme docela velký nášup dalších fotografií z natáčení seriálu Stargate Atlantis, tentokrát všechny z epizody "Geniální řešení (Brain Storm)" z poslední série. Ukazuje nám zákulisní pohledy na aktéry této epizody a na výkonného producenta Martina Gera na druhém obrázku vpravo.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (0) | 07.08.2010 17:02

Nový vzhled stránek

Nový vzhled stránekDnes jsme si pro vás přichystali speciální dárek: nový kabátek našemu webu. Jiné pozadí celé stránky, pozadí textu, předělaný pravý panel, celkově hezčí grafika a vylepšená loga SGU. Nyní máte úplně jiný pohled na Destiny.

Všechno to souvisí s blížící se druhou řadou Stargate Universe. Rozhodně se ale máte i nadále na co těšit, protože vám chceme nabídnout co nejlepší pohled za kamery a přinést vám nejvíce informací nejen z Universe, ale také ohledně filmů SG-1 a Atlantis. A budeme se věnovat i dalším věcem ohledně Stargate. Rozhodně nečekejte sterilní web pouze o třech seriálech. Také vám touto novinkou oficiálně oznamujeme, že Stargate Magazine bude pokračovat a pokaždé na začátku měsíce se můžete těšit na nové číslo.

 

Doufáme, že se vám bude tento nový vzhled líbit. Veškeré připomínky sem do komentářů nebo na Facebook. Díky za vaší přízeň Smile.

Zdroj

| Ayrton1 | Web | Komentáře (11) | 07.08.2010 15:11

Mallozziho hlavolamy #4 a fotografie ze zákulisí SGA

Hlavolam 4Další den za námi a máme tu další hádanku Mallozziho v podobě obrázku z 1. série Stargate Universe, která má představovat, co přijde ve 2. sérii. Mallozzi nás opravdu nešetři, protože zatím uveřejňuje hádanky každý den. Obrázky jsou uvedeny v pokračováním článku a jsou majetkem MGM.

Dnešní obrázek tedy může představovat cokoliv a většinu z toho už víme. Takže v první řadě to, že T.J. přežije a nadále ji uvidíme, co se týče dítěte, tak není nic jisté, máme se jen nechat překvapit podle rozhovoru, který jsme pro vás přeložili. Dále z toho také vyplývá, že bude expedice Destiny spolupracovat s Luciánskou aliancí a více se o ní dovíme, co už je také známo. Samozřejmě tu nechybí možnost dozvědět se více o postavě Varra. Co ještě napadá Vás?

Na druhém obrázku můžete vidět záskok za Rachel Luttrell (Teyla Emmagan) ve Stargate Atlantis v epizodě "Královna".

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (4) | 06.08.2010 16:38

Mallozziho hlavolamy #3 a fotky ze zákulisí SGA

SGUSGATakže dneska máme od Mallozziho další fotografii v pokračování článku, která má představovat, co přijde, ale musím říci, že tentokrát mě vůbec nic nenapadá. Sám Mallozzi se zmiňoval, že asi hodně z nás zešílí, abychom zjistili, co by měla ve druhé sérii představovat a dávám mu tentokrát za pravdu. Vždy je tu možnost, že když je jen nějaká postava, tak se o ní třeba více dovíme a ani nevím vůbec, jak se jmenuje, abych se přiznal, ale v tomto případě to asi platit nebude. Ale proč je zase fotka ořízlá jen na tu postavu? Těžko říci. Co si myslíte vy?

A máme také další tři fotky ze zákulisí natáčení Stargate Atlantis. Na první můžete vidět kaskadéra Jamese Bamforda, přezdívaného také jako "Bam Bam" a na dalších dvou, loutky Asgardů připravované na natáčení.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (4) | 05.08.2010 16:57

Vzpomínka na herce Don S. Davise

Don S. Davis jako generál HammondVčera, 4.8.2010, by herec Don S. Davis, který ztvárnil vnikajícího generála George Hammonda ve Hvězdné bráně SG-1 a také Atlantidě, oslavil nedožité 68. narozeniny. SG-Portál tímto samozřejmě na něj vzpomíná a určitě nemluvím jen za sebe, když řeknu, že tento herec odvedl v seriálu vnikající práci a jen tak na něj nezapomeneme.

Herec se narodil 4.8.1942 v Missouri v USA a zemřel 29.6.2008 v Britské Kolumbii v Kanadě. Jeho život byl velmi pestrý, ale s opravdovým natáčením začal až ve svých 40. letech. Jako herec se velmi dobře prosadil, protože účinkoval zhruba ve 140 různých filmech a seriálech. Jako ty nejznámější mohu například jmenovat: MacGyver, 21 Jump Street, Twin Peaks, Columbo, Cliffhanger, Highlander, Cobra, The X-files, The Escape, Con Air, samozřejmě Stargate SG-1 a Atlantis a spoustě dalších. Také byl viděn jako hostující herec ve spoustě známých seriálů, většinou jen v jedné, nebo ve dvou epizodách, jako např. Andromeda, NCIS, Just Cause, Supernatural a dalších. V roce 2003 také vyhrál v Directors Awards, jako nejlepší herec ve vedlejší roli v Savage Island a v roce 2004 byl nominován v Leo Awards za nejlepší mužský vedlejší výkon ve Stargate SG-1, v epizodě "Hrdinové". Bohužel ale podlehl smrti ve svých nedožitých 66 letech, asi měsíc před tím, než byl uvolněn jeho poslední film, ve kterém si zahrál - Stargate Continuum.

My ho známe ale nejvíce právě ze seriálu Stargate SG-1, kde ztvárnil vynikajícím způsobem generála letectva Spojených států, George Hammonda. Hammond velel na základně SGC v Čejenských horách a měl velmi rád svůj vlajkový tým SG-1, které považoval i za své nejbližší přátele, protože by za ně dokázal strčit i ruku do ohně. I v situacích, kdy byl tým SG-1 považován za mrtvý, nebo někdo ze členů SG-1, nebo byli pohřešováni, nikdy se nevzdával ve hledání a věřil, že jsou naživu. Příkladem mohou být například epizody "V hadím hnízdě", "Ve vězení", "1969", "Otázka paměti", "Sto dní", "Nové poznání", "Křišťálová lebka", "Zkušební let", "Kobka" a další. Generál zde ztvárněný prostě nebyl jen tvrdý chlapík, jako to bývá obvyklé a bere ohledy na své podřízené. Zahrál si v SG-1 plných 7 sezón a když odešel z SGC, objevil se tam ještě několikrát jako hostující herec, především jako velitel Prométhea.

SG-Portál tým mu moc děkuje za jeho veliký přínos pro Stargate, protože bez něho by to také nebyla ta pravá SG-1.

Zdroj

| Scimani | Stargate SG-1 | Komentáře (5) | 05.08.2010 11:54

Mallozziho hlavolam #2 a fotky ze zákulisí natáčení SGA

Hlavolam 2Dneska tu máme další Mallozziho hlavolam pro druhou sérii Stargate Universe a také dvě fotky ze zákulisí natáčení Stargate Atlantis. Pojďme se na to podívat. Fotky naleznete v pokračování článku.

S dnešní fotkou si moc rady nevím, co si myslíte vy? Co by to tak mohlo asi znamenat? Že by to, co už víme, že se bude více cestovat hvězdnou bránou na planety? Je to možné. Také mě napadla ještě možnost, že bychom se mohli dozvědět mnohem více o postavě Caina. Co vy na to?

Dále tu jsou dvě fotografie ze zákulisí Atlantis. Na první můžete vidět nám dobře známého rozjařeného Davida Nykla a na druhé Paula s Nicole.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (3) | 04.08.2010 16:48

Nová odhalení Rushe a Younga - SPOILER

Nová odhalení Rushe a Younga - SPOILERGateworld při příležitosti Comic-Conu v San Diegu získal nové a zajímavé informace o vývoji dění ve Stargate Universe od Roberta Carlyle (Dr. Nicholas Rush). Tak vám tedy přinášíme překlad tohoto spoilery nabitého rozhovoru, tedy spíše monologu, o tom, jak se bude rozvíjet druhá sezona pro Dr. Rushe.

"Rush je stále v centru dění, ještě více než předtím. Jakmile vstoupíte do druhé sezony SGU, tak během několika málo scén se dostanete do okamžiku, kdy Rush objeví můstek lodi. Nejenže objeví můstek, ale také ví, jak s tím létat. A nikomu to neřekl. Je pod tlakem, protože odpočítávací hodiny se neaktivují, když loď zastaví. A v okolí nejsou žádné planety."

Zbytek najdete v pokračování článku...

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (0) | 04.08.2010 01:37

Malé hlavolamy Mallozziho pro 2. sérii SGU #1

Hlavolam 1S nadcházející premiérou 2. série Stargate Universe, která už bude za pár měsíců, se Mallozzi rozhodl, že bude občas na svém blogu uveřejňovat malé hlavolamy v podobě obrázků z 1. série SGU, aby nás navnadil na druhou sezónu. Obrázky budou právě z 1. sezóny, protože nemůže nic prozradit, ale i když budou třeba náhodné a nesrozumitelné, má to naznačit věci příští, tedy co bychom měli vidět ve 2. sérii. Zároveň bude také uveřejňovat fotky z natáčení SGA a SGU a my se s Vámi o to vše podělíme. Obrázky a stručný popis najdete v celém článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (7) | 03.08.2010 16:01

Creation Chicago Con na konci srpna

Creation Chicago Con na konci srpnaNa konci tohoto měsíce, od 27. do 29. srpna, bude v Chicagu největší Stargate con v USA. V pátek se můžeme těšit návštěvy Roberta Picarda (Richard Woolsey), Christophera Heyerdahla (Todd) a Steva Bacice (Camulus). Po skončení conu je naplánovaná karaoke párty, které se zúčastní i Robert Picardo, kterého poté nahradí Jason Momoa (Ronon Dex).

Zábava bude pokračovat v sobotu, kde se kromě Jasona objeví i Joe Flanigan (John Sheppard), David Hewlett (Dr. Rodney McKay) a Michael Shanks (Dr. Daniel Jackson). Con skončí v neděli, která bude věnována Stargate Universe. Na Con přijedou Elyse Levesque (Chloe Armstrong), Brian J. Smith (Poručík Matthew Scott) a Alaina Huffman (Tamara Johansen). Během celého conu tam bude i Dan Shea (Seržant Siler).

Veškeré informace z tohoto conu vám samozřejmě přineseme...

Zdroj

| Ayrton1 | General | Komentáře (0) | 02.08.2010 15:21

« Předchozí | 147 48 49 50 51 52 5369 | Další »