Dočkáme se dokončení Stargate Universe, ale jen v komiksu

Jak už to tak bývá, většinou nedopadnou věci tak, jak bychom si přáli. To se samozřejmě stalo hlavně fanouškům seriálu Stargate Universe, protože ten skončil cliffhangerem a všichni by moc rádi věděli, jak byl to jinak dopadlo. Nyní to konečně můžeme zjistit, protože se Universe vrací v podobě komiksu. Komiks, stejně jako Atlantis, vydává nezávislý vydavatel American Mythology a ponese podtitul „Back to Destiny“. Původně měl první sešit vyjít už v květnu, ale z důvodu určitých problémů je naplánován na prosinec ve Spojených Státech, ale podle některých zdrojů už na konec června.

Nové příběhy naváží tam, kde původní seriál skončil a komiks bude sloužit jako jakási třetí závěrečná série Universe. Komiks je normálně licencovaný společností MGM, ale bohužel, což nás asi nejvíce mrzí, do něj nejsou zapojeni původní tvůrci a scénáristé. Zatímco má Eli závodit s časem na opravě stázové komory, Destiny se dostává do nových nebezpečí, která ohrožuji křehký plán, jak udržet všechny naživu. Za tímto počinem stojí spisovatelé Mark L. Haynes a J.C. Vaughn. O grafickou stránku se postaral Giancarlo Caracuzzo.

Dokončení Universe přichází zhruba rok poté, co vyšly v American Mythology tři série Stargate Atlantis po třech sešitech s názvy Back to Pegasus, Gateways a Hearts & Minds, přičemž Back to Pegasus najdete už také v naší neoficiální časové ose a první sešit Hearts & Minds právě vychází a pokračuje s příběhem Januse. Cena komiksu by měla být $ 3,99 a bude k dispozici v komiksových obchodech po celých Státech. Digitální kopie pak samozřejmě koupíte na Amazonu a Comixology.

I když nebude komiks od původních tvůrců, je samozřejmě skvělé, že chce někdo Universe dokončit, protože to je prozatím asi jediná možnost. I když je Universe jinak prozatím mrtvé, bude zajímavé sledovat, co se s jeho licencí nakonec stane. V Americe je totiž známá taková vlastnost, že úspěšné značky nejsou uloženy k ledu příliš dlouho a většinou se je pokusí někdo přivést zpět k životu.

Zdroj | Zobrazeno: 22231× | 10.06.2017 11:25

Scimani | Stargate Universe | Epizody, Komiks, Scénáristé, Seriály | Komentáře (3)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[3] karlosray e-mail 26.07.2017 15:40
neni to dokončene aspon ješte film by to chtelo na dokončení serie kdyby byla 3 serie pry se tam měli objevit i stavitele světu

[2] Scimani e-mail www 23.06.2017 11:56
Andypos: To by si přál asi každý, ale bohužel tvůrci seriálů knihy moc nepíší.

[1] Andypos 20.06.2017 06:13
Byl bych radši kdyby třeba Brad Wright napsal nějaký knížky co by vyprávěli příběhy filmů Stargate Revolution
a Stargate Extinction a další co by zakončili příběh Atlantidy a Stargate Universe.

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: