Články se štítkem "Ankety":

Nový člen webu a vyhodnocení ankety o technologiích v databázi

Je to už hodně dlouho, co přistála na našem webu anktera, ve které jste si mohli vybrat, jakou technologií do naší databáze začneme. Samozřejmě to bylo z toho důvodu, že technologie hvězdných bran a časová osa byly časově hodně náročné a neoficiální časová osa ještě vlastně není úplně dokončena. Vzhledem k tomu, že máme nového člena, který nám pomůže s překlady čehokoliv, můžeme databázi opět trochu urychlit (alespoň v to doufám). Umí výborně anglicky, protože má zahraniční školy, takže nám to teď nebrání v rozletu a naše práce by se mohla ještě zkvalitnit. Byla mu přidělena přezdívka Niam (asi nejlidštější Asuřan), kterou si vybral a bude tu pod ní vystupovat. Takže nový překladatel je představen a my ho tu srdečně vítáme. Niam má pro vás také jedno malé překvapení, i když pro někoho asi velké, které až spustí, dáme vám hned vědět, ale nebudu zatím prozrazovat, o co se jedná. Nyní ale už k nové anketě v pokračování článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | Web | Komentáře (0) | 06.04.2014 12:35

Výsledky anket, jejich výměna a krátký plán do budoucna

Výsledky anketZdravím fanoušky Hvězdné brány. Jak jste asi zaregistrovali, databáze vesmírných lodí a plavidel dospěla do té fáze, že už není z čeho vybírat. Tímto tedy stahuji o nich anketu, kde v poslední volbě vyhrály replikátorské lodě s 80 % hlasy. Také stahuji druhou anketu, kde u vás vyhrála se 79 % hlasy neoficiální databáze oddělená od oficiální. Místo nich vás teď čeká obsáhlá anketa s výběrem dalších kategorií databáze. Vřele doporučuji si výběr nejprve pořádně promyslet, protože kategorii, která zvítězí v této anketě, se budu věnovat, než bude kompletně dodělána a mnohdy, zvlášť pokud je kategorie obsáhlá, to může trvat dlouho. V těchto případech možná udělám občas nějakou malou kategorii nebo bonusy, které nejsou v anketě uvedeny. Anketu už naleznete na webu dole v pravém sloupci.

Jaký je nyní plán, než si zvolíte další kategorii databáze? Nyní jsou tedy na řadě vámi zvolené replikátorské lodě a po nich nám zbyly jen lodě ostatních, méně významných ras, které jsme mohli zahlédnout. Tím ale databáze vesmírných lodí a plavidel nekončí, protože jste si zvolili i neoficiální databázi, ve které jsou také nějaké lodě, o kterých jste se mohli dočíst v knihách, komiksech a podobně, které v seriálu nebyly. Takže touto třetí, menší kategorií vesmírné lodě a plavidla skončí. Na výběr nové kategorie databáze budete mít čas, než tyto tři poslední části lodí dodělám. Než se ale pustím do kategorie, kterou si vyberete, ještě hodlám udělat podrobnou stránku o Hvězdných branách, symbolech a její technologii. Během toho bude samozřejmě další anketa s výběrem podkategorie té, kterou jste si zvolili.

Jak tedy můžete vidět, v tvorbě naší podrobné databáze mi může zabránit jen opravdu nějaká vážná, neočekávaná věc a tím vás také žádám o trpělivost, protože jak víte, čeká mě ještě opravdu hodně dlouhá cesta, pokud chci udržet podrobnost, jakou mají lodě, a tolik volného času na to opravdu nemám. Užijte si teda zbytek roku 2011 hlavně ve zdraví a doufáme, že nás budete stále navštěvovat. Neshledanou u novinek a dalších částí databáze.

Zdroj

| Scimani | Web | Komentáře (5) | 26.12.2011 13:11

Ukončení ankety o lodích v databázi

Výsledky anketyZdravím všechny fanoušky Hvězdné brány a hlavně databázové nadšence. Rozhodl jsem se už nyní ukončit anketu o lodích v naší databázi, protože si myslím, že už je to jasné, nic se nezmění. Opět vás hlasovalo za tu dobu, co tam anketa byla, docela hodně, za což jsem moc rád. S jasnou převahou vyhrály lodě Oriů s celkovým počtem 334 hlasů, což je 72% ze všech. Nyní mám rozpracované cizí lodě z SGU, kde už mám tu nejobsáhlejší mateřskou loď modrých mimozemšťanů napsanou a už toho také tolik nebude. Po nich se tedy můžete těšit na orijské lodě. V kategorii vesmírných lodí a plavidel nám zbyly už jen dvě, takže je to poslední anketa, ale i když už jsou jen dvoje na výběr, určitě nezapomeňte hlasovat. Najdete ji opět dole v pravém panelu webu. Poté už nebude žádná na téma lodí, ale objeví se nová, rozsáhlá a nejhlavnější, protože si budete vybírat, jakým dalším směrem se bude naše databáze ubírat, takže docela zásadní věc. Budete mít také na rozmyšlenou spoustu času, protože se během ní po lodích udělají ještě dvě kategorie, o kterých jste nehlasovali.

Zdroj

| Scimani | Web | Komentáře (3) | 14.03.2011 15:14

Výsledky ankety, kde vybíráte, jaké lodě budou příště v databázi

Výsledky anketyRozhodl jsem se ukončit anketu "Jaké chcete vesmírné lodě a plavidla až doděláme Goa'uldské?". Anketa už je tam docela dlouho a dáme tedy možnost pro další volbu, protože už je i jasné, kdo vyhraje a určitě by se to nezměnilo, než dodělám goa'uldské lodě, které už snad nebudou trvat dlouho. Výsledky jsou zcela jasné a vyhrály, i podle mého předpokladu, konečně wraithské lodě, které dostaly nadpoloviční většinu všech hlasů. Na další hlasování jsem ovšem docela zvědavý, protože to možná nebude tak jednoznačné a můžete se do něho rovnou pustit, ankety byly vyměněny. Také jsem moc rád, že hlasovalo tolik lidí a máte o lodě v databázi velký zájem, což mě opravdu moc těší a mám pak vetší motivaci do této práce. Souhrn výsledků najdete v pokračování článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | Web | Komentáře (14) | 28.11.2010 19:35

Info o pozemských lodích a výsledky ankety

Výsledky anketyUž jsem to psal dneska na facebook, ale pro ty, kteří tam nechodí, poskytnu informace o tvorbě pozemských lodí do databáze, i zde. Takže tady jsou. Pozemské lodě jsou již skoro dopsané, chybí už jen jedna položka a budou hotové. Potom bude následovat ještě pořádná korekce a případné úpravy a doplnění. Nakonec připravím spoustu obrázků ke všem lodím a nejen na ně, protože databáze nebude obsahovat jen čistě vesmírné lodě a plavidla z programu hvězdné brány, ale také vesmírné stanice a letadla, dokonce jeden vrtulník, které se v seriálech objevily, nebo se o nich mluvilo. Snad jen jedna položka nemá obrázek. Celkový počet položek v pozemských lodích tak bude čítat 24. Tento článek je zatím nejdelší ze všech (o hodně delší než např. antické lodě) a proto bude rozdělen na tři stránky. První bude obsahovat vesmírné letouny, letadla a vesmírné stanice, druhá bude věnována Prométheovi a třetí, lodím třídy 304 Daedalus, takže se máte určitě na co těšit, alespoň v to doufám :-)

Zároveň ukončujeme starou anketu na vesmírné lodě a spouštíme novou, kde si můžete opět vybrat, o kterých zbývajících lodích byste si chtěli u nás na webu přečíst nejdříve. Omlouváme se za zdržení, ale nešlo vytvořit anketu, chvíli nám trvalo, než jsme přišli na to, v čem to bylo, ale už vyřešeno, takže můžete hlasovat. Výsledky ankety a jakými loděmi budeme pokračovat, najdete v celém článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | Web | Komentáře (0) | 21.08.2010 19:50

Výsledky ankety o lodích v databázi

Výsledky anketyOmlouvám se za menší zpoždění, protože anketa je už skoro den stažená a kolega odjel na 14 dní pryč a jsem tu na celý web sám. Ale už jsem se k tomu konečně dostal. Asgardské lodě jsou tedy už skoro sepsané a chybí už jen korekce, udělání obrázků a nahrání na web. Během těch 14 dní, ale spíše dříve, by se mohly objevit v databázi. Poté se pustím do pozemských lodí ;-)

Nyní se můžeme podívat, jak anketa vlastně dopadla. Tentokrát to bylo jednoznačné a vyhráli jsme s přehledem my lidé ze Země :-) Poslední byly samozřejmě Goa'uldi. Pozemské lodě byly vyndány z ankety a můžete hlasovat v nové, které chcete udělat jako další po pozemských. Tentokrát už by to nemuselo být tak jednoznačné a mohl by to být tuhý boj, tak nezapomeňte hlasovat, pokud se vám naše zpracování lodí v databázi líbí. Ale nyní už se můžete podívat v pokračování článku na celkový přehled výsledků.

 

Zdroj

Celý článek | Scimani | Web | Komentáře (0) | 01.07.2010 21:16

Výsledky Ankety: Nejoblíbenější postava SGU

AnketaTak se nám finále 1. série Stargate Universe blíží ke konci, už jen jeden díl a pak pauza pravděpodobně do října, a rozhodli jsme se tedy ukončit anketu nejoblíbenější postava SGU. Výsledky nejsou ani tak moc překvapivé, dalo se to i čekat, možná jen to, že mají tři postavy stejný počet hlasů z takového množství :-) Takže nejoblíbenější postava SGU podle vás je Eli Wallace a nejméně oblíbená je Plukovník David Telford. Budiž mu to přáno a ať odvádí minimálně stejný herecký výkon, jako doposud, protože očaroval i mě. Ano anketa je sice anonymní, ale já se přiznám, že jsem ho volil také. Je to podle mě velmi veselá a vtipná postava, která si dokáže zavtipkovat i ve složitých situacích a to se mi líbí. Děkujeme za vaše hlasy, číslo 641 je opravdu velmi pěkné a není to tedy jen taková náhoda, že vyhrál. Můžete ale začít hlasovat v nové anketě, kde se můžete vyjádřit, jak se vám líbí nebo nelíbí finále sezóny Incursion. Přehled výsledků ankety v tabulce a graficky, najdete jako vždy v pokračování článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (6) | 06.06.2010 19:08

Výsledky ankety

Výsledky anketyDnes v 18:00 byla ukončena anketa: Jaké chcete zpracovat vesmírné lodě a plavidla, až doděláme Antické? Ano, Antické lodě jsou již skutečně dopsané, ale bude ještě chvíli trvat, než se objeví na webu, protože toho není zrovna málo, navíc se musí ještě udělat korekce, dát do kupy obrázky a v neposlední řadě nahrát na web, aby to také nějak slušně vypadalo. Takže mějte ještě chvíli strpení, když do toho nic nevleze, tak snad do týdne. Jakmile bude tato sekce na webu přístupná, budu vás samozřejmě informovat novinkou.

Zároveň tím také startujeme další hlasování, kde si můžete vybrat, do jakých lodí se mám pustit po Asgardech. Musím se ale omluvit za nadpis ankety, kolega tam nechal starý, má být samozřejmě "Asgardské", jak bude moci opraví. Celkové shrnutí výsledků hlasování naleznete v pokračování článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | Web | Komentáře (4) | 12.05.2010 22:04