Známe zahraniční hosty Festivalu fantazie 2014

Zdá se, že už je seznam zahraničních hostů letošního Festivalu fantazie kompletní a můžeme se tedy těšit opět na Gateconu stejně jako loni na dva herce z prostředí Hvězdné brány. Nyní to můžu prozradit, protože to není už tajemstvím. Organizátoři se původně snažili o Davida Hewletta alias Dr. Rodney McKay z Atlantidy, ale bohužel, z informací, které se ke mně dostaly, se zdá, že jeho agent nereagoval a už se prostě nemohlo déle čekat. Tohle je jistě obrovská škoda, protože byl mezi fanoušky velmi oblíbený a byl by na něj pravděpodobně nával, ale na druhou stranu, aspoň to dává trochu naději pro jiný ročník, protože to nebylo o tom, že by měl třeba nějaké nereálné požadavky, prostě se jen neozval. Kdo se tedy nejen z Hvězdné brány letos objeví na Festivalu fantazie v Chotěboři? Dočtete se v pokračování článku.

Gary Jones Jako Walter HarrimanJako první herec, o kterém jsme vás už informovali na sociálních sítích, se zúčastní Gary Jones, kterého známe ze seriálů především jako obsluhu hvězdné brány. V seriálu má ze všech postav dokonce nejdelší jméno. Jeho celé jméno i s hodností je Chief Master Seržant Norman Walter Davis Harriman a je to jeden z mála herců, který hrál ve všech seriálech a dokonce i závěrečných filmech. Je znám především svou větou „Sedmý symbol start…“, když vytáčel hvězdnou bránu. Jeho herecký život po Hvězdné bráně není příliš pestrý, protože jsme ho mohli vidět v menších rolích jen v seriálech Sanctuary, Supernatural a Psych s loňského roku,ale určitě se na něj moc těšíme.

Jennifer Spence jako Lisa ParkKdyž už se déle nemohlo čekat na vyjádření Davida Hewletta, přijala místo něj pozvánku Jennifer Spence. Jennifer známe ze seriálu Stargate Universe jako Dr. Lisa Park, která jak víme, nedopadla moc dobře, když při dobíjení Destiny v modrém obrovi ztratila zrak při explozi hydroponické zahrady. V závěru seriálu ovšem i přes svůj hendikep sehrála významnou roli, protože vymyslela plán, jak zničit jednu velitelskou loď a přitom získat suroviny na opravu stázových komor, takže jí posádka Destiny vlastně děkuje za záchranu. Je to tuším také jediný představitel SGU, který zatím navštíví Chotěboř. Na své si tedy přijdou i fanoušci seriálu Continuum, kde má jednu z hlavních rolí, postavu Betty Robertson. Hrála také v seriálu 4400 a po Hvězdné bráně jsme ji mohli spatřit mimo Continua v menších rolích v seriálech Supernatural, Alcatraz, nebo The Killing.

Hattie Hayridge jako HollyMarcus WilmesA abychom nezůstali jen u Hvězdné brány, Festival fantazie navštíví ještě dva zahraniční hosté. Neznám snad nikoho, kdo si neoblíbil sci-fi sitcom Červený trpaslík, který se u nás také pyšní vynikajícím dabingem. Jeho fanoušci mohou jásat, protože přijede Hattie Hayridge, která si tam zahrála ztělesnění počítače Holly.

Poslední zahraniční host je trochu z jiného soudku, protože se nejedná o herce, ale odborníka na vesmír Honor Harringtonové, což je vlastně knižní série a já ji dokonce také vlastním, protože vychází i v češtině. Velmi povedená. Nejedná se tedy o nikoho jiného než Marcuse Wilmese. Určitě ho rád uvidím.

Jak vidíte, i když se to nepovedlo s Davidem, je určitě na co se těšit. Ještě neznáme přesně termíny pro Jennifer Spence, takže se bude určitě upravovat trochu program a samozřejmě, jakmile budeme vědět více, dozvíte se to u nás na sociálních sítích, kam dáme i aktualizovaný program, jakmile bude hotov. Nezapomeňte tedy dorazit, bude to stát za to. Těšíme se na vás.

Zdroj | Zobrazeno: 10536× | 06.06.2014 13:17

Scimani | General | Con, Herci a postavy | Komentáře (0)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: