Exkluzivně o filmu Vánoční řezy s Davidem Nyklem v hlavní roli

David NyklNikomu nemusím asi představovat kanadského herce českého původu, Davida Nykla, který byl nezapomenutelný v Atlantidě jako Dr. Radek Zelenka. Nedávno jste s ním mohli shlédnout rozhovor pro televizní kanál FANDA, protože zavítal po delší době do Čech. Pravý účel návštěvy je ovšem natáčení filmu Vánoční řezy, o kterém se rozepíšeme více v pokračování článku.

Náš web kontaktoval producent a režisér filmu, Petr Zachariáš, jestli nechceme spolupracovat. Tuto nabídku jsme samozřejmě s díky přijali, protože odměnou za to, že budeme propagovat tento film, získáme osobní setkání s Davidem Nyklem na place, kde s ním budeme moci udělat krátký rozhovor, a uznejte, to se prostě nedá odmítnout. Velice si vážíme této nabídky, protože kdo by se nechtěl s Davidem Nyklem osobně setkat a popovídat si? My určitě chceme. Náš web je tu pro vás a co bychom byli za fanouškovský web, kdybychom Vám nedali možnost se zapojit? Byli bychom rádi, kdybyste otázky pro Davida Nykla položili právě vy a proto neváhejte a třeba v komentářích se ptejte, co vás zajímá. My je pak položíme za vás. Mějte ovšem na paměti, že pravděpodobně nebude čas zodpovědět všechny otázky, kterých bude, předpokládám dost, protože nám bylo sděleno, cituji: „Ano, řeknu Vám termín natáčení a můžete se přijet podívat a na par chvilek se ho zmocnit“. Proto vybereme jen ty nejzajímavější, ale ostatní si s sebou vezmeme pro jistotu také. Také by bylo vhodné, neptat se jen na Hvězdnou bránu, určitě vás zajímá i něco jiného. David je momentálně v Austrálii a za pár dní se opět vrátí, kdy se s ním domluví finální termín natáčení, což bude pravděpodobně termín i pro nás. Mělo by to být někdy koncem dubna, nejpozději v květnu.

Ale nyní už v pokračování článku k samotnému filmu Vánoční řezy, jehož název je trochu zavádějící.

David Nykl jako nájemný vrahNástin děje prozrazuje, že název filmu není tím, čím se zdá. Dva zlodějíčci se pokoušejí vykrást domek v lesích, kde bydlí dvoučlenná rodina, otec s dcerou. Jsou svátky, po okolí řádí šílený vrah Řezník a otcova dcerka není tak úplně otcova dcerka. Pravý otec se hodlá přihlásit o své geny a posílá do domku bandu svých gangsterů. Navíc má uzavřený obchod s geniálním nájemným vrahem, Esem, který ještě nikdy neselhal. Kdo zvítězí, kdo je čí loutka, kdo je skutečně Esův klient, kam až jsou oba otcové schopni zajít a kdo je vlastně Řezník, to je předmět filmu.

David Nykl s rukojmímJedná se o celovečerní, hranou, akční, černou komedii. Premiéra bude v záři tohoto roku ve všech multiplexech a všech zdigitalizovaných lokálních kinech. Následně film poběží na HBO a Prima Family. Černou celovečerní komedii v hlavní roli s Davidem Nyklem produkuje společnost ZACHARY PICTURES s. r. o. a je v režii Petra Zachariáše. O scénář se postarali Petr Špetla a Jan Studnička. Film má své facebookové stránky, tak pokud se o něj zajímáte, nezapomeňte dát like. Brzy by měl být dostupný i oficiální web filmu. Až se tak stane, budeme vás informovat.

David Nykl s Pavlem NečasemMimo Davida Nykla si tam zahrají také herci Pavel Nečas, Marián Roden, Klaudie Osičková. Každý týden v neděli vychází dvě videa z natáčení s herci. Dnes se můžete podívat na rozhovor s Davidem Nyklem a Pavlem Nečasem. Jakmile vyjdou další videa, budou přidány do tohoto článku, pravděpodobně tedy neděle nebo pondělí, tak se nezapomeňte vracet. Příště se můžete těšit na rozhovory s Marianem Rodenem a Klaudií Osičkovou. Nyní již k videím.

Zdroj | Zobrazeno: 13844× | 13.03.2013 19:15

Scimani | Stargate Atlantis | Filmy, Herci a postavy, Natáčení | Komentáře (16)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[16] PRANUS e-mail 09.04.2013 19:10
Kdy to jedeš na to sezení? Chtěl bych si udělat nějaký čas na pár otázeček.

[15] Scimani e-mail www 30.03.2013 00:06
Janča: sociální :-)

[14] Janča e-mail 28.03.2013 20:18
to Scimani: A) Mě ale nezajímají čeští herci, kteří se prosadili v Americe (mimochodem mě napadá max. Tříska), ale jestli se s nimi zná a baví se česky. B) na jaké sítě?

[13] PRANUS e-mail 25.03.2013 19:11
Jeden ze zástupců, která se právě týká Davida Nikla - vyřazená scéna z SGU - http://www.youtube.com/watch?v=qT1W4lwjNkI
- jedná se zde o 9. symbol jestli někdo nerozuměl :-D

[12] Scimani e-mail www 22.03.2013 21:14
Janca: Tak český herce, kteří se prosadili v Americe jsou snad známí. Jinak s tou češtinou, myslím, že v rozhovoru, co jsme nedávno dávali na sítě, říkal, že doma s ní mluví.

[11] Scimani e-mail www 22.03.2013 21:12
PRANUS: Nějak mě nenapadá,jaká videa myslíš. Jinak popřemýšlej a otázky připiš, ještě je čas.

[10] Janca e-mail 21.03.2013 22:38
Ahojky, jsme velcí fanoušci všech forem SG a ráda využiju vaší nabídky a tady jsou otázky na Davida, které by mě zajímaly: 1) Znáte ještě nějaké herce původem z Čech, kteří se prosadili a proslavili v americkém nebo kanadském filmovém průmyslu, myslím tím herecky, jako vy? Pokud ano, kdo to je a bavili jste se spolu česky? 2) Umí vaše děti česky? Uchováváte češtinu v rodině? (teda nevím, jestli děti má...

[9] PRAUS 21.03.2013 10:32
Doufám, že se na webu v budoucnosti podobná vida objeví, mám na mysli trochu jiná, ale tohle je taky supr. Mám taky pár otázek, už od té doby co jsem si ten con přečetl přemýšlím na co bych se zeptal ;-)

[8] koxa 20.03.2013 17:29
Rád bych věděl, jestli David Nykl někdy viděl na youtube francouzský a německý dabing jeho češtiny a co tomu říkal.
Pokud někdo nevíte o čem mluvím, tak tady jsou odkazy: http://www.youtube.com/watch?v=DmEwDxrsufI
http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_144176&feature=iv&src_vid=DmEwDxrsufI&v=gtmx08FOnv8

[7] Scimani e-mail www 19.03.2013 15:03
Pranus: Díky, budu se snažit si to pročíst, než tam pojedu.

[6] PRANUS 18.03.2013 17:27
Když jsem se ucházel o místo, prohlížel jsem co by mě samozřejmě čekalo - starý konkurenční web http://www.sg1.cz/cony/ byl první ve vyhledávání - 5. a 6. tlačítko v kapitole reportáže - najdeš stovky otázek ;-)

[5] Claire e-mail 18.03.2013 15:49
Ahojky, zeptejte se ho prosím, jestli by rád pokračoval v natáčení SGA (kdyby nějaké pokračování bylo) Díky :-)

[4] Scimani e-mail www 17.03.2013 22:04
Pranus: Bohužel nemám k dispozici žádný rozhovor s ním, takže to je velmi obtížné.

[3] Deril 17.03.2013 19:34
Zdravím, zeptejte se ho proč používá rači věci od Applu a né od Microsoftu, dík

[2] Pranus 17.03.2013 18:35
Dejme si pozor ať se neopakujeme. David Nikl zažil spoustu conů a rozhovorů, kde se ho ptali právě na podobné věci.

[1] Rodney 16.03.2013 23:52
Otázka: Jak se vám spolupracovalo s Davidem Hewlettem?

Ps:Je to otazka ohledně Atlantidy,jelikož jsem hodně hodně velkým fanouškem Atlantis.

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: