Nové role herců Ming-Na a Briana J. Smitha

Ming-NaDlouho jsme neměli na webu nějaký článek o nových projektech známých tváří, protože ty méně významné jsme dávali jen na sociální sítě a ty větší nebyly. Tohle je ovšem trochu jiné a zaslouží si místo na webu a hned rovnou dvě nové role.

První roli získala herečka Ming-Na v pilotu SHIELD a jestli bude úspěšný, seriál by dostal celou sérii na televizním kanálu ABC. Seriál by byl zasazen do světa velmi úspěšného filmu The Avengers, jež napsal a režíroval Joss Whedom (Buffy the Vampire Slayer, Firefly), který má na starosti i tento pilot. Ming-Na, která se mimochodem údajně vrací ke svému celému jménu Ming-Na Wen (ještě nepotvrzeno), hrála Camille Wrayovou v seriálu Stargate Universe, pro někoho asi ne moc příjemnou postavu. V novém seriálu bude hrát agentku Melindu May, která je popisována jako pilotní eso, experta na zbraně a vojáka, který je oduševnělý a mírně poznamenán jejími zkušenostmi v boji.

Whedon, který projekt spolufinancuje, píše a režíruje, bude i manažerem produkce, pokud pilot dostane celou sérii. Pilot SHIELD se ovšem zaměří spíše na některé z méně známých profilů postav v agentuře Earth Defense, takže nečekejte, že Iron-Man, Hulk, Kapitán Amerika, Thor a ostatní hrdinové, se budou objevovat pravidelně. Víme také, že Clark Gregg si zopakuje jeho roli agenta Phila Coulsona z filmu. Pokračování v celém článku.

Zdroj: gateworld.net, scifiandtvtalk.typepad.com

Brian J. Smith

Druhou zajímavou roli dostal Brian J. Smith, nám známý jako nadporučík Matthew Scott z SGU, v nové průlomové sérii Syfy, která nese název Defiance. Premiéra by měla být v dubnu 2013. Smith si zahraje postavu Gordona McClintocka, hrdinu NASA, který byl považován za mrtvého po katastrofě vesmírné stanice v roce 2013. Astronaut je objeven ještě naživu, a když je oživen z vyvolaného spánku, je šokován novým a nebezpečným světem Defiance. Svět Defiance se nachází v blízké budoucnosti, ve které se planeta Země exoticky proměnila a její krajina navždy změnila po náhlém a bouřlivém příchodů sedmi unikátních mimozemských ras. V této neznámé a poněkud nepředvídatelné a rozmanité krajině, se budou lidé a mimozemšťané snažit mírumilovně koexistovat, ale jak to tak bývá, nebude to jednoduché.

Zajímavostí tohoto projektu je zajísté spolupráce mezi Syfy a Trion Worlds, která nám Defiance představí také jako vůbec první propojení televize a on-line hraní her, jež bude představovat propojený svět a děje, které budou existovat po celou dobu seriálu a multiplatformního online hraní. Hra tedy vyjde společně s premiérou seriálu v dubnu 2013, aby se zabezpečilo co nejlepší propojení tohoto světa a děje v seriálu i online hře. Zatímco divák bude mít každý týden možnost sledovat vždy jedinečný příběh z města Defiance, posazené v centru zničeného St. Louis, hráč bude zasazen do dobrodružství v oblasti zátoky u nové hranice San Francisca. I když se děje seriálu a hry nacházejí na různých místech, jejich příslušné příběhy se budou navzájem informovat a vyvíjet se společně do jednoho celkového příběhu.

Dalšími herci jsou například Grant Bowler (Nolan), Julie Benz (Amanda Rosewater), Stephanie Leonidas (Irisa), Tony Curran (Datak Tarr), Jaime Murray (Stahma Tarr), Graham Greene (Rafe McCawley) a Mia Kirshner (Kenya). Výkonným producentem je Kevin Murphy (Desperate Housewives, Caprica, Hellcats). Série se v současné době natáčí v Torontu. 

Zdroj | Zobrazeno: 12588× | 27.10.2012 13:49

Scimani | Stargate Universe | Herci a postavy, Hry, Seriály | Komentáře (2)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[2] Scimani e-mail www 14.12.2012 13:44
Pardon, to je fakt blbý překlep, když to pak má jiný význam. Děkuji za upozornění.

[1] CharlieX3 08.12.2012 15:31
Avengers nie Awengers -_-

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: