Pozvánka na Festival Fantazie a Gatecon 2014

Začínáte plánovat dovolenou a nevíte, co si počnete v prvním týdnu v červenci? Přijeďte se podívat na 19. ročník Festival Fantazie do Chotěboře a užijte si skvělých 5 dní s Hvězdnou bránou. Čekají na vás soutěže, kvízy, tematické přednášky jako například Červí díry, nebo rovnou pozorování hvězd na živo s parádním teleskopem, který není žádný drobeček. Těšit se můžete také na přednášku o tom, jak se dělá dabing a podíváme se do zákulisí seriálu, spolu s tím, co naší oblíbení herci právě dělají a co jste o nich možná nikdy netušili.

Dokonce máme před podpisem smlouvy s jedním zahraničním hercem ze série SG-1, takže vše nasvědčuje tomu, že se s ním budou konat besedy i fotografování s podpisy! A je i nějaká naděje, že herec nebude jen jeden! Není to samozřejmě na 100 %, ale jak budeme vědět více, dáme vám ihned vědět na sociálních sítích. Více v pokračování článku.

Pokud byste měli zájem se případně i aktivně podílet na vytváření programu a udělat si nějakou přednášku, neváhejte nás kontaktovat buď na e-mailu rendie@seznam.cz nebo na facebookové stránce Gateconu, případně námi vytvořené události. Uzávěrka přihlášení pořadů je do 15. května, což už je za chvíli, takže neváhejte, pokud chcete něčím přispět, protože naše linie bude probíhat plných 5 dní a prostoru je na to ještě dost.

Festival Fantazie samozřejmě není jen o hvězdné bráně. Bude na něm probíhat spousta jiných linií z oblasti nejen sci-fy a fantasy, nebo si prostě můžete zahrát počítačové, deskové a jiné hry, podívat se v kině na filmy apod. Kdo tam ještě nebyl, rozhodně pozná spoustu nových vrstevníků, kteří se zajímají o stejné věci, a dovoluji si tvrdit, že získáte nové kamarády a přátele na celý život, protože i oni propadli fenoménu sci-fi a fantasy, stejně jako vy. Já sám jsem tam byl loni poprvé a musím přiznat, že už nikdy nevynechám a budu se tam vracet i nadále.

Již připravovaný program naší linie si můžete prohlédnout zde. A samozřejmě nesmíme také zapomenout na celkový program festivalu. A ještě do třetice se můžete podívat na předběžné časové rozmístění všech linií tady. Vše samozřejmě není konečné a bude se ještě doplňovat, ale jak vidíte, je na co se těšit. Veškerý program si můžete vzít s sebou i do kapsy v podobě aplikace pro android. Informace a stažení naleznete na stránkách aplikace Condroid.

Registrovat se můžete předem na stránkách Festivalu Fantazie, kde naleznete samozřejmě veškeré informace, jako i na facebookové stránce Festivalu Fantazie a pokud tak učiníte a zaplatíte do posledního května, získáte slevu, což se samozřejmě vyplatí. Můžete si tam zajistit i nocleh a stravu. Ceník jednotlivých věcí naleznete zde. Už nyní je přihlášeno více než 500 lidí, což je akorát důkaz toho, jak je Festival Fantazie oblíbený. No není také divu, protože je u nás i největším festivalem fantastiky vůbec. I spousta zahraničních Conů netrvá tak dlouho a není na něm tolik linií, jako právě na Festivalu fantazie v Chotěboři, takže neváhejte a přijeďte se podívat. Těch pár korun, které vás to bude stát, rozhodně nenahradí zážitky, které tam prožijete.

12. ročník Gateconu a 2. s novým týmem organizátorů včetně mě, se bude konat od 1. do 5. července na Festivalu Fantazie, tak přijeďte a vydejte se s námi na cestu do neznáma! Zde je ještě malá plakátová upoutávka a ukázka v podobě několika fotografií a videí, jak to na Gateconu a Festivalu Fantazie chodí. Fotky a videa jsou z minulého ročníku.

Festival Fantazie 2014

Upoutávka na Gatecon

Přednášky Soutěže
Zábava Besedy s herci

Zdroj | Zobrazeno: 11624× | 11.05.2014 14:31

Scimani | General | Con, Galerie, Herci a postavy, Videa | Komentáře (0)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: