Digitální platforma Stargate Command bude spuštěna už 20. září

V červenci 2017 na Comic-Conu v San Diegu při 20. výročí Stargate bylo oznámeno, že bude na podzim spuštěna digitální platforma Stargate Command se vším ze Stargate, na které bude později k dispozici i nový miniseríál Stargate Origins, o čemž jsme vás informovali v článku. Nyní už známe datum spuštění platformy. Ostrý provoz tedy začne už 20. září. Stargate Command bude k dispozici online ve webové werzi a také jako aplikace pro Android a iOS. Některé funkce budou přístupné zdarma, ovšem pokud budete chtít více obsahu, je nutné si zakoupit předplatné, tzv. All-Access. Ode dneška se tedy dá předobjednat All-Access Pass pro veškerý dostupný obsah za jednorázovou platbu pouze 20 dolarů a to jde jen do poloviny května 2018, ovšem má to několik háčků, které jsou pro nás velkým zklamáním a rozebereme si je později. Při této příležitosti byl také oficiální web stargate.mgm.com přejmenován na stargatecommand.co.

Web GateWorld při této příležitosti vyzpovídal Chrisa Ottingera, který je prezidentem MGM Worldwide TV Distribution & Acquisitions, aby zjistil více informací o plánované službě. My se na ně nyní podíváme podrobněji.

Tak v prvé řadě bude mít služba dvě úrovně přístupu. Fanoušci mohou mít k obsahu přístup zdarma, který bude samozřejmě omezen a bude obsahovat např. zákulisní fotografie a videa včetně nového miniseriálu Origins, týdenního zpravodaje, nebo přístup k fanouškovské komunitě, kde si můžete pokecat. V bezplatném přístupu jsou také přislíbeny první dvě epizody Stargate Origins, ale celý seriál bohužel ne. Opět pouze do poloviny května příštího roku, protože v té době bude končit přístup přes jednorázovou platbu 20 dolarů a pak už pravděpodobně zůstanou jen pravidelné poplatky.

Druhý přístup je placený, přičemž nyní je možné předobjednat za jednorázovou platbu 20 dolarů, ale to se později pravděpodobně změní na měsíční poplatky, o který ještě nic nevíme. Pro nás je to ovšem velké zklamání, protože předobjednávat mohou prozatím lidi, kteří žijí v USA a po spuštění platformy 20. 9.  se placený přístup rozšíří přes různé aplikace pouze na Kanadu, Austrálii, Nový Zéland, Velkou Británii a Německo. V placeném přístupu pak je k dispozici snad úplně vše ze Stargate, včetně streamování všech epizod ze všech seriálů a filmů, a to v HD kvalitě (pravděpodobně mimo prvních 7 sérií SG-1, které nikdy nevyšly na žádných nosičích v HD). Samozřejmě zde najdeme exkluzivně celý nový miniseriál Stargate Origins, který bude přístupný pouze z platformy Stargate Command. Studio také nabídne digitální scénář pro pilotní epizodu Origins, ovšem až po skončení seriálu a speciální přístup k místnosti spisovatelů. Předplatitelé budou mít také k dispozici tričko s tématikou SGO (pouze v USA).

Tričko s motivem SGO

Po spuštění bude Stargate Command v USA přístupný prostřednictvím internetu, iTunes Store a Google Play. Ostatní fanoušci mimo výše zmiňovaných států budou mít bohužel přístup jen bezplatný, tedy omezený, ale i tak zde bude k dispozici hodně zajímavých věcí. To jsme ovšem čekali, především, že od nás nebudeme moci sledovat nový miniseriál Origins. Veškeré novinky budeme nadále sledovat a budeme vás informovat.

Připomenu ještě, že samotný seriál Stargate Origins se vrací tam, kde všechno začalo, tedy do doby, když otec Catherine Langfordové nalezl tento neuvěřitelný portál a bude popisovat události bezprostředně po nalezení hvězdné brány. Stargate Origins si klade za cíl osvětlit kapitolu života mladé Catherine Langfordové a další pohled na to, jak se hvězdná brána stala její celoživotní posedlostí.

Poster SGO

Zdroj | Zobrazeno: 14013× | 01.09.2017 18:13

Scimani | Stargate Origins | Command, Epizody | Komentáře (0)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: