Krátké zprávy #9

David Blue ve vesmírném oblekuVíkend je tady a tato část týdne už je u nás skoro pravidlem pro náš zpravodaj. Do konce seriálu Stargate Universe chybí už jen dva díly, ale rozhodně to není pro fanoušky SG jen období konce jejich milovaného seriálu, protože s koncem tohoto fenoménu také probíhá Mistrovství Světa v hokeji. Začalo již včera na Slovensku, takže doufám, že budou fandové SG žít posledních 14 dní i hokejem a nebudou tolik smutnit, že se blíží konec SG. Tak hlavně nezapomeňte fandit, ale už se vrhněme na naše krátké zprávy, které se týkají jako obvykle převážně jiných projektů herců.

V prvé řadě se podíváme na videoblog Davida Blua (Eli Wallace), ve kterém se připravuje na scénu v nadcházející epizodě SGU 2x19 Blockade. Syfy uvolnilo trailer k blížícímu se filmu Briana J. Smitha (poručík Matthew Scott). Něco také prozradila Alaina Huffman (Tamara Johansenová alias T.J.) o svém komiksu. Dále se podíváme na trailer k blížícímu se filmu, ve kterém si zahrál David Hewlett (Dr. Rodney McKay). Mrkneme také na krátký film se dvěma herci z SG, Ryanem Robbinsem (Ladon Radim) a Patrickem Gilmorem (Dr. Dale Volker). Máme tu další projekt Michaela Shankse (Dr. Daniel Jackson), Ivona Bartoka (mnoho funkcí v SG), Paula McGilliona (Dr. Carson Beckett) a Shanksův rozhovor z Conu a jako poslední je tu rozhovor Jasona Momoy (Ronon Dex) o seriálu Game of Thrones (Hra o trůny) a filmu Conan: Barbarian.

David Blue

Začneme samozřejmě tím, co se přímo týká Hvězdné brány, a to videoblogem Davida Blua. David zde ukazuje, jaké to je se dostat do vesmírného obleku Destiny a jak se připravuje na scénu z devatenácté epizody 2. série SGU s názvem 'Blockade'. Pokud se nepletu, bude to prvně, co ho v obleku uvidíme a určitě se těším. Nenechte si toto zákulisní video ujít.

Brian J. Smith

Jak jsme avizovali v minulých krátkých zprávách, Brian J. Smith si zahraje ve filmu Red Faction: Origins. Vše podstatné o filmu bylo řečeno minule a jen doplníme, že původně neměl Brian zájem dělat tento film týdne pro Syfy, ale byl do něj částečně zatažen, protože se jednalo o jiných charakter postavy než u poručíka Scotta z SGU. Podle jeho slov bylo nakonec skvělé hrát někoho, kdo je špatný a ví to o sobě.

"Miluji Scotta, ale můj Bože, to děcko má váhu Světa na svých bedrech. Je tam tolik pochybností v sebe sama a pocitů úzkosti a jen vnitřní zmatek kolem sebe a katolická víra, myslím. Bere na sebe odpovědnost za všechno. Bylo krásné si zahrát někoho, komu je prostě ukradené, co si o něm ostatní myslí. Je mnohem víc bezohledný," dodal.

Připomínáme, že má film premiéru na Syfy už 4. června a níže se můžete podívat na trailer.

Alaina Huffman

Také jsme vás informovali o jejím rodinném komiksu, který s manželem a dalšími spolupracovníky vytvořili, Agent Mom. Alaina v poslední době hovořila s MTV o tomto komiksu a celý rozhovor v originále si můžete přečíst na odkazu. Co je ovšem zajímavé, tak se v něm zmiňuje o možnosti, že by tento projekt mohl být i zfilmován.

"Jsem nadšená, že se ze mě stává prostřednictvím médií povídkař," řekla Huffman. "Myšlenka, že můžeme vyprávět příběh komiksu 'Agent Mom' online s MTV a budovat fanouškovskou základnu, že ho může Paramount převzít a diskutovat o zfilmování příběhu, je prostě úžasné. Agent Mom je pro mě perfektní příležitost, abych dělala to, co miluji: rozvíjet charaktery, propracovat to a dát neuvěřitelné příběhy fanouškům. Takže ano, já sebe mohu absolutně vidět v roli agenta mámy, ale zcela upřímně, dokážu si představit i ostatní v této roli stejně. Pravděpodobně bych měla svou společnost (BullyVision), prošla bych castingem a hledala bych roli stejně jako všichni ostatní."

V sedmých krátkých zprávách máte odkazy na první tři vydání a každé pondělí vychází další, už je k dispozici i 4. a 5 vydání na MTV.com.

Ryan Robbins a Patrick Gilmore

Na youtube se objevil krátký film s názvem 'The Masculine Mystique', ve kterém si oba herci zahráli, nic víc se mi bohužel o tomto videu nepodařilo najít, jen to, co je napsáno u popisu videa. Nejlepší přátelé Nate a Darcy se setkají pozdě v noci ve špinavé boxerské tělocvičně pod dráhou. Nate chce zápasit, ale nakonec oba přátelé skončí v emocionální potyčce při objevení nové úrovně přátelství.

David Hewlett

V létě 5. srpna bude mít premiéru film Rise of the Planet of the Apes a nás tento film zajímá především proto, že si tam David Hewlett zahraje roli postavy jménem Hunsiker. Minulý týden byl uvolněn trailer a najdete ho níže. Než se k němu ale dostaneme, máme tu pár slov o filmu od Davida z rozhovoru, který jsme pro vás již překládali.

"Bylo to neuvěřitelné," řekl v nedávném rozhovoru David Hewlett. "Začal jsem si číst scénář a mám něco, co si myslím, že je velice zajímavá role. Fakt doufám, že se to bude držet scénáře. Film o takové velikosti musí projít rukama tolika lidí, ale režisér Ruppert Wyatt je úžasný. Je prostě tak skvělé vidět režiséra nezávislých filmů, který je celý nadšený do herectví a do filmů režírovaných postavami, že byste si mysleli, že je to jen podívaná s obrovskými speciálními efekty. A pokud se budou držet scénáře, který jsem četl a podle kterého jsme natáčeli, myslím, že to bude fantastické. Je to akční film se srdcem a duší a to mi poslední dobou tak chybí."

Michael Shanks, Paul McGillion a Ivon Bartok

Michael Shanks má nový projekt, který se jmenuje 'Captain Starship' v produkci Ivona Bartoka a Paula McGilliona. Michael v něm bude jako host. Jedná se o sci-fi komedii, ale zatím se o něm mnoho neví. Na menší galerii z tohoto nového projektu se můžete podívat na oficiálních stránkách na facebooku, kde se klidně můžete stát fanoušky, pokud se vám to líbí a zjistíte tam také více informací.

Jako bonus k Michaelovi tu máme pro vás rozhovor, který udělal nedávno na Pařížském Conu s názvem SciFi15, o kterém jsme vás dříve informovali. Najdete ho níže.

Jason Momoa

Na závěr tu máme dva video rozhovory, které se týkají dvou nyní aktuálních hlavních projektů tohoto herce. Jedná se o Game of Thrones (Hra o trůny) a také film Conan: Barbarian.

Zdroj: youtube.com, gateworld.net, mtv.com, geek-news.mtv.com, michaelshanks-online.com, spoilertv.com, splashpage.mtv.com

Zdroj | Zobrazeno: 9669× | 30.04.2011 14:26

Scimani | General | Con, Herci a postavy, Komiks, Producenti, Seriály, Trailery, Videa | Komentáře (1)

Pravidla pro komentáře:

  • Věříme, že budete dodržovat základy slušného chování.
  • Netolerujeme rasismus, vulgaritu a urážky.
  • Používejte háčky, čárky a interpunkci: pište česky nebo slovensky.
  • Spoilery můžete psát až po vydání titulků k dané epizodě.
  • Odkazy ke stažení epizod vám dáváme k dispozici, jiné zdroje sem neuvádějte.
  • Reklama v jakékoliv formě včetně odkazů je zakázána.
  • Držte se tématu novinky.
  • Vyhrazujeme si právo příspěvky nedodržující výše uvedená pravidla upravovat, případně mazat.


[1] CharlieX3 30.04.2011 21:40
ten film Red Faction moze byt zaujimavy kedze je to robene od hry Red Faction: Guerilla .... a ako to ze sa v tom Blue neuvaril? :-D ved v tom musi byt horuco jak ani nehovorim :-D

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici devatenáct: