Články se štítkem "Epizody":

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x12 - Twin Destinies (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x12 - Twin Destinies (CZ)Přinášíme vám trailer a sneak peek k nadcházejícímu dílu Stargate Universe s názvem Twin Destinies. Tento díl uvidíme příští týden v úterý. Obě videa jsou přeložená a naleznete je na našem Youtube kanálu či v pokračování novinky. Promo fotografie snad budou co nejdříve. Doufáme, že to bude dobrá epizoda. Více samozřejmě příští pondělí ve spoilerech. Do té doby se můžete těšit na doplnění popisu poslední epizody a momentek. Také v brzké době na web umístíme anketu o tom, jak se vám díl 2x11 líbil.

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (14) | 09.03.2011 16:34

Titulky k SGU 2x11 Deliverance

Titulky k SGU 2x11 DeliverancePojďme oslavit návrat Stargate Universe zpět na naše monitory. Náš oblíbený seriál pokračuje druhou řadou, přesněji jedenáctým dílem s názvem Deliverance. Samozřejmě jsme pro vás přichystali titulky a to hned pro obě hlavní verze. Měli jsme to komplikovanější, protože úterý je prostě jiný den než středa a každý to má ve škole/práci jinak. Naštěstí však vše vyšlo naprosto perfektně a můžete se tak pokochat novou a prý velmi zajímavou a dobrou epizodou. Děkuji celému týmu za skvělou práci a doufáme, že se vám naše titulky budou líbit. Oceníme každý smysluplný komentář.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD / 720p / Web-DL

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (13) | 08.03.2011 22:19

Zítra ve 4 ráno pokračuje SGU dílem 2x11 Deliverance

Zítra ve 4 ráno pokračuje SGU dalším dílem 2x11 DeliverancePo dlouhém čekání je to konečně tady. Zítra ráno se vrací Stargate Universe. Druhá řada pokračuje již jedenáctým dílem a bohužel to bude série posledních deseti dílů seriálu Stargate Universe a pravděpodobně i celého famózního Stargate. Syfy se totiž rozhodlo SGU ukončit a šance na natočení filmů také není příliš vysoká. Pojďme si tedy vychutnat posledních deset dílů a rozlučme se důstojně s tímto seriálem. Samozřejmě čekejte titulky od našeho SGPT týmu. Bude to velká zkouška, protože přesunutí vysílání nám příliš nevyhovuje, ale nejpozději do středečního večera se titulků dočkáte. Spoilery k epizodě jsou na fóru, kde i můžete diskutovat, nepište tedy prosím žádné spoilery do komentářů. Zítra se dočkáte i odkazů ke stažení v obou kvalitách, jak XviD, tak i v kvalitním HD 720p.

SGU 2x11 Deliverance: Promo fotografie / SGU S2.5 Space promo CZTrailer Syfy SGU S2.5 / Sneak Peek CZ / Spoiler a diskuzeSledování online + Chat

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (20) | 07.03.2011 15:00

SPOILER preview několika nových epizod SGU

DestinyPříští týden jde do éteru poslední část Stargate Universe. Ale my jsme již viděli první tři epizody druhé poloviny 2. série (io9) – "Deliverance", "Twin Destinies", a "Alliances", které jsou plné vesmírných scén a zajímavostí – a zdá se, že se utvrdil náš postoj, že se SGU nesmírně zlepšila. Škoda, že se to nestalo dost rychle na to, aby to zachránilo seriál. Takže je nám těžko u srdce, že se díváme na takový osud krásné labutí písně. Naštěstí je konec odehrán ne jako pomalý pochod na smrt, ale spíše ve stylu velkolepé pohřební hranice. Přečtěte si tedy spoileroidní informace o příštích několika epizodách od io9, najdete je jako obvykle v pokračování článku a některé obrázky jdou i ve vyšším rozlišení.

Zdroj: uk.io9.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (23) | 05.03.2011 10:14

Krátké zprávy #5

Blíží se nám konec dalšího týdne a já přes něj pečlivě sbíral krátké informace z prostředí Hvězdné brány ale i mimo ni, které by vás mohly zajímat. Dnes se podíváme na nějaké informace o SGU. Také tu máme pěkné video modelu Destiny (update), další informace o Shanksovi, Momoovi a jejich projektech a v neposlední řadě pár videí z conu. Název článku ho dnes opravdu nevystihuje, protože zase tak krátký nebude :-)

SGUZačneme jako obvykle informacemi, které se přímo týkají SG. Mallozzi se dnes na svém blogu opět trochu rozmluvil. Sledovali první mix epizody 2x20 - Gauntlet a měli k němu jen dvě poznámky, ve kterých chválili vynikající hudbu po půlhodině epizody a ke konci. Pochválili všechny za skvělou práci a zvláštní poděkování patřilo skladateli Joelu Goldsmithovi za jeho vynikající práci. Vizuální efekty pro tuto epizodu jsou také téměř dokončeny a jsou neuvěřitelné. Je to prý velmi impozantní a dojemné finále sezóny. Joe také doufá v to, aby v době jejího odvysílání už měli definitivně potvrzen potenciální film nebo dva. Pokud se budou moci fanoušci těšit na řádné ukončení mise Destiny, tak právě epizoda Gauntlet by měla připravit půdu pro velký závěr. Na druhou stranu pokud žádné ukončení nebude, bude to pro fanoušky jakési hořkosladké finále, dotkne se jich to a se zlomeným srdcem se budou ptát, co mohlo být. Takže jediné, co nám zbývá, je doufat v pořádné zakončení. Také nezapomeňte, že se nové epizody vysílají na Syfy již 8.3. ve 4:00 našeho času, což je nový den i nový čas, tak uvidíme, jak to bude se sledovaností. Další zprávy v pokračování článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (3) | 04.03.2011 21:58

Promo fotografie k epizodě SGU 2x11 - Deliverance

Promo fotky DeliveranceNášup dnešních novinek zakončíme promo fotografiemi k nadcházející premiérové epizodě Stargate Universe s názvem "Deliverance". Oficiální stránky Stargate společnosti MGM samozřejmě před novou epizodou vždy zveřejní promo a vzhledem k tomu, že je to první epizoda po zimní pauze, dali si opravdu záležet, protože jich udělali celkem 27 a na dost z nich se řeší rozebraný, ukořistěný, automatický dron, který útočil na Destiny. Takže se na ně v klidu podívejte, najdete je v pokračování článku a jako vždy kliknutím na miniaturu, získáte větší rozlišení.

Zdroj: stargate.mgm.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (7) | 01.03.2011 21:21

Ukázka z epizody SGU 2x11 - Deliverance (CZ)

Sneak Peek k 2x11 - DeliveranceJak už to bývá zvykem, tak týden před novou epizodou Stargate Universe zveřejní Syfy upoutávku. Zimní pauza už nám skoro skončila a můžeme se tak podívat na více jak minutu dlouhou upoutávku k epizodě "Deliverance". Zdá se, že posádka a Destiny byla prozatím zachráněna z bitvy a mají čas na opravy. V ukázce můžete vidět, jak se snaží opravit štíty, ale nejde to právě tak, jak zamýšleli. Sneak Peek najdete v pokračování článku. Venku už je také spousta promo fotografií, které vám k nahlédnutí také brzo poskytneme.

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (8) | 01.03.2011 18:51

Krátké zprávy #3

Za poslední dva týdny se nahromadily opět nějaké novinky, které si nyní shrneme v našem zpravodaji. Dozvíte se v nich něco nového nejen o hercích, ale i producentech a také něco málo o nových epizodách SGU.

Mallozzi a Mullie

Dnešní zpravodaj začneme producenty Hvězdné brány, protože jak už asi víte, Mallozzi, Cooper a Mullie se zaměřili na nový projekt, který zatím drží v tajnosti, ale na několika SG webech už se objevilo pár spekulací, co by to mohlo být za projekt, protože se to dá odhadnout z indicií, které Mallozzi na svém blogu prozradil. Už měli kvůli tomu sraz v Torrontu a začali psát scénáře. Podle všeho se tedy zdá, že filmy Transporter (Kurýr) se dočkaly seriálového zpracování a producenti z SG na něm pracují. Více zatím asi nemá cenu psát, protože to není potvrzené. Pokračování v celém článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (1) | 18.02.2011 21:21

Poslední epizody SGU již od 8.3. a Corin Nemec ve filmu Sand Sharks

Stargate UniverseDnes oficiální stránky MGM a Stargate oznámily návrat seriálu Stargate Universe na televizní obrazovky kanálu Syfy. Trochu se podržte, protože to celé předělali. SGU se vrací již 7. března večer jejich času s druhou polovinou 2. série, což jsou pondělky. Stanovisko Syfy bohužel ještě nemáme, ale už to mají v jejich programu na 7.3. 22:00, což by mělo odpovídat u nás 8.3. 4:00 a bude to tedy pravda. Dobré může být možná i to, že bude vysílán po seriálu Being Human, což je nyní seriálový hit Syfy za poslední léta a může přilákat nové lidi.

zdroj: twitter.com, syfy.com

Corin NemecDále tu mám pro vás zprávu, že si herec Corin Nemec (Jonas Quinn z SG-1) zahraje v novém filmu Sand Sharks. Není ještě známo, kde nebo kdy bude film uvolněn. Stručný popis. Podvodní zemětřesení způsobí trhlinu a otevře kráter, který uvolní pravěkého predátora. Ten pak rozpoutá na klidném ostrově White Sands hotové peklo. Corin si tam zahraje zhýralého a marnotratného Jimmiho Greena, syna starosty, který pořádá zrovna jarní prázdninovou párty.

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Zdroj

| Scimani | General | Komentáře (8) | 09.02.2011 22:36

Stargate Universe končí druhou řadou

Stargate Universe končí druhou řadouČtvrtek 16.12.2010 se zapíše do historie Stargate tučným černým písmem. Je to den, kdy Syfy oznámilo, že nebude třetí série SGU. Dámy a pánové, jak jsme již informovali na Facebooku, s politováním vám oznamujeme, že dny Stargate Universe jsou sečteny. Dnes večer Syfy oznamovalo, které seriály budou pokračovat a přitom potvrdili konec SGU. Po dvou sériích a 40 dílech se tedy rozloučíme s SGU, nezapomeňte, že posledních 10 dílů půjde do vysílání na jaře 2011. Zatím však nebyl zveřejněn oficiální důvod ukončení seriálu. Vše ale nasvědčuje tomu, že za to může nízká sledovanost.

Syfy oznámila, že příští rok se v jejich programu objeví Warehouse 13, Eureka, Haven a také nový seriál s tématikou Battlestar Galacticy s podnázvem Blood & Chrome. Očekává se také brzké potvrzení další série Sanctuary.

Za celý SG-Portál.eu chci vyjádřit velký dík hercům a lidem za kamerami. Všem, kteří stáli za tímto seriálem a snažili se, aby byl takový, jaký je. Tento seriál mnohé příjemně překvapil, díky pohledu na Stargate z jiného úhlu. Dále také vám, fanouškům, že jste tu SGU podporovali svými komentáři a hlasováním v anketách. Děkujeme vám!

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (99) | 16.12.2010 22:06

Titulky k SGU 2x10 Resurgence

Titulky k SGU 2x10 ResurgenceDnes se loučíme s první polovinou druhé řady seriálu Stargate Universe. Dalších dílů se totiž dočkáme na jaře, pravděpodobně v dubnu příštího roku, ale může se to změnit. Nečekali jsme to, ale zima nám přinesla menší komplikace a zdržení (výpadek proudu u jednoho člena týmu), ale všechno nakonec dopadlo dobře a my vám tak můžeme předat naše dílo - titulky k této epizodě. Doufáme, že naše poslední titulky v tomto roce se vám budou líbit a znovu připomínáme, že oceníme každou vaši reakci. Jak kladnou, tak i negativní, pokud nás upozorníte na nějaké chybičky, kterých se můžeme příště vyvarovat. Brzy se snad dočkáme prvních spoilerů k druhé polovině řady.

Samozřejmě titulky jsou pro obě klasické verze a WEB-DL bude brzy. Díky všem v týmu SGPT za odvedenou práci.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD a 720p

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (17) | 01.12.2010 21:19

Zítra ve 3 ráno konec první poloviny 2. řady SGU 2x10 Resurgence

Zítra ve 3 ráno konec první poloviny 2. řady SGU 2x10 ResurgenceZítra nám skončí první polovina 2. řady Stargate Universe a na další díly si budeme muset počkat až do jara. Desátý díl s názvem Resurgence by měl přinést zajímavý cliffhanger, který nás má navnadit na sledování druhé poloviny. Snad bude brzy i nějaké odhalení, jak popisů epizod, tak i například různé trailery a sneak peeky. Jako obvykle vám přinášíme shrnutí odkazů na promo fotografie, trailer, sneak peek a odkaz na sledování Syfy online včetně chatu, který je pro české a slovenské fanoušky. Psaný spoiler naleznete na fóru, kde již můžete o epizodě také diskutovat. Zítra se dočkáte samozřejmě odkazů ke stažení v obou kvalitách, jak XviD, tak i HD 720p. Zítra se také můžete těšit na naše titulky. Poslední v tomto roce.

SGU 2x10 Resurgence: Promo fotografie / Trailer a Sneak Peek CZ / Spoiler a diskuzeSledování online + Chat

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (29) | 30.11.2010 17:00

« Předchozí | 15 6 7 8 9 10 1118 | Další »