STARGATE SG-1, ATLANTIS & UNIVERSE | STARGATE HRY | GALERIE | FÓRUM |
RSS Login
  • Vyhledávání


  • Sledujte nás na...
Google+ Facebook Twitter Youtube
Tumblr Instagram Ask.fm RSS

  • Stargate v TV

Týden 24. 4. - 30. 4. 2017

Stargate: SG-1Prima COOL: po-pá - 16:20

  • Momentky
Momentky SG-1Momentky SGAMomentky SGU

  • Facebook panel

  • Anketa

  • Reklama

  • Odkazy
 
 
 
 
 
 
Všechny ikonky  |  Přidat ikonku


Stargate SG-1 | Stargate Atlantis | Stargate Universe |     General | Rozhovory | Web


Články se štítkem "Epizody":

Zítra časně ráno další díl seriálu Stargate Universe 2x16 The Hunt

Zítra časně ráno další díl seriálu Stargate Universe 2x16 The HuntČeká nás už jen pět posledních dílů a bude konec. Stargate Universe spěje ke svému konci a čím dál více toho litujeme. Posledními díly se ukázal pravý potenciál celého seriálu a zítřější epizoda by neměla býti o nic víc odlišná. Čeká nás zajímavá epizoda s novou mimozemskou rasou. Více samozřejmě neprozradíme a vše se můžete dozvědět v trailerech nebo spoilerech. Vše máte níže v odkazech. Zítra vám samozřejmě přineseme odkazy ke stažení epizody a snad již ve večerních hodinách i naše SGPT titulky. Znovu připomínáme, že spoilery a prostor pro komentáře máte na fóru, takže nepište sem do komentářů prosím žádné spoilery. Toť vše k The Hunt.

SGU 2x16 The Hunt: Promo fotografieTrailery a Sneak Peek / Spoiler a diskuzeSledování online + ChatTrailer a ukázka z epizody SGU 2x16 - The Hunt (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x16 - The Hunt (CZ)

UPDATE 10.4.: Přidáno promo od MGM. Pozor!!! Jedná se o zásadní SPOILER druhé zápletky epizody.

UPDATE 8.4.: Přidáno promo od kanadské televize SPACE.

Včera jsme vám přinesli promo fotografie a dnes i přeložená obě videa k nadcházející epizodě Stargate Universe s názvem The Hunt. Posádka konečně znovu objevuje... tak a stop, nebudu tady psát spoilery pro ty, kdo nechtějí vědět víc. Takže pokud vás to zajímá, podívejte se na video a pochopíte. Brzy očekávejte také samozřejmě spoilery na fóru a v pondělí vás čeká souhrn všeho o této epizodě. Obě videa jsou přeložená a naleznete je v pokračování článku. Nebo přímo na našem Youtube.

Zdroj: video.syfy.com


Promo fotografie k 'The Hunt' a BTS z 'Seizure'

Promo fotografie k epizodě The HuntJako obvykle jsme tu po odvysílání poslední epizody SGU 'Seizure', která byla tentokrát crossoverem s Atlantis, s několika fotografiemi. Dneska se můžete podívat na 14 fotek z natáčení této epizody a pak tu máme, tentokrát méně než obvykle, jen 13 promo fotografií k nadcházející epizodě 'The Hunt', která slibuje mnoho akce, cizí mimozemské tvory a cizí planetu, takže určitě něco bližšího ke staré SG. Já osobně se na ni těším, protože to bude po delší době především mimo loď. Fotografie najdete v celém článku a kliknutím na miniatury získáte vetší rozlišení. Také je najdete v galerii.

Zdroj: stargate.mgm.com


Titulky k SGU 2x15 Seizure

Titulky k SGU 2x15 SeizureNa tuto epizodu se jistě těší spousta z vás. Návrat starých známých okořenil dnešní díl, který byl díky zápletce velmi zajímavý a napínavý. Další díl Stargate Universe s názvem 'Seizure' je tu a naše titulky taktéž. Dnes jsme trochu předělali styl překládání, díky čemuž jsme ušetřili čas. Stejně to nebyla však žádná sláva, protože se opravdu hodně mluvilo. Po úmorné dřině však přinášíme naše hotové dílo. Již odpoledne jsme vám přinesli odkazy ke stažení epizody a teď i titulky. Ty jsou samozřejmě na obě hlavní verze XviD, 720p a chystáme i Web-DL. Velký dík celému týmu za dlouhou práci a doufáme, že se vám bude naše práce líbit. Děkujeme také za každý smysluplný názor. Pokud narazíte na chybu, obratem nám ji sem prosím napište.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD / 720pZítra další díl seriálu Stargate Universe, tentokrát 02x15 - Seizure

Zítra další díl seriálu Stargate Universe, tentokrát 02x15 - SeizureNa tuto epizodu se musí těšit snad každý zarytý fanda Atlantis. Velký návrat McKaye a Woolseyho by měl okořenit blížící se konec Stargate Universe. Samozřejmě vám přinášíme souhrn toho hlavního ohledně této epizody. Kromě krátkého textového spoileru na fóru, kde můžete o nadcházejícím díle diskutovat, také odkaz na trailery a promo fotografie. Nenechte si Seizure utéct, přišli byste o jedinečný zážitek. Ráno vám přineseme odkazy ke stažení epizody a snad již ve večerních hodinách i titulky od našeho SGPT týmu. Znovu připomínáme, že spoilery a prostor pro komentáře máte na fóru, takže nepište sem do komentářů prosím žádné spoilery.

SGU 2x15 Seizure: Promo fotografieTrailery / Sneak PeekSpoiler a diskuzeSledování online + ChatBrian J. Smith o konci Stargate Universe

Rozhovor s Brianem J. Smithem

Dnes vám přinášíme o něco delší rozhovor s naším oblíbeným hercem Brianem J. Smithem, kterého můžete znát ze seriálu Stargate Universe, kde se objevuje v roli poručíka Matthewa Scotta. Dozvíme se zde něco o prvních třech epizodách druhé poloviny 2. série, o konci Stargate Universe, o jeho současných aktivitách a projektech a o mnoho dalších zajímavých věcech. Dokonce se můžete těšit i na pár spoilerů, ale ti, kteří si nechtějí kazit překvapení, se nemusí bát, jsou vždy pečlivě označeny. Také v rozhovoru najdete pár poznámek od překladatele a to už bude asi vše. Konkrétněji v pokračování článku.

Zdroj: redeyechicago.com


Proma k epizodě SGU 2x15 - Seizure (CZ)

Proma k epizodě SeizurePromo fotografie k nadcházející epizodě Stargate Universe s názvem 'Seizure', která je vlastně crossoverem s Atlantis, protože v ní budou hrát dvě postavy z SGA, David Hewlett (Dr. Rodney McKay) a Robert Picardo (Richard Woolsey), jste již mohli vidět a dnes vám přinášíme ještě dva trailery, jeden od Syfy a druhý od SPACE. Videa jsou samozřejmě přeložena a otitulkována. Najdete je v pokračování článku a také na našem youtube kanálu.

Zdroj: video.syfy.com, spacecast.com


Promo fotografie k epizodě 'Seizure' a BTS z epizody 'Hope'

Promo k epizodě SeizurePoslední docela vydařený díl 'Hope' seriálu Stargate Universe máme již za sebou a oficiální stránky Stargate od společnosti MGM k němu zveřejnili několik fotografií z natáčení. My vám je samozřejmě přinášíme a k nim i spoustu promo fotografií k nadcházející, asi nejočekávanější epizodě celého seriálu, 'Seizure'. MGM to samozřejmě vědělo a proto zveřejnili dosud nevídaný počet fotek u SGU, protože se můžete probírat hned 53 fotkami. Všechny fotky najdete v pokračování článku, kde se klepnutím zobrazí velké rozlišení a také je najdete pohromadě v galerii.

Zdroj: stargate.mgm.com


Titulky k SGU 2x14 Hope

Titulky k SGU 2x14 HopeTvorba titulků je pořádná fuška. Zase jsme se po týdnu pěkně zapotili, ale tahle epizoda za tu námahu stojí. Nová epizoda Stargate Universe s názvem Hope přinese několik zajímavých zvratů, na které se můžete těšit. Již dopoledne jsme vám přinesli odkazy ke stažení epizody a teď i titulky. Ty jsou samozřejmě na obě hlavní verze XviD, 720p a chystáme i Web-DL. Velký dík celému týmu za náročné pracovní odpoledne a doufáme, že se vám, fanouškům, budou naše titulky líbit. Oceníme každý smysluplný názor. Pokud narazíte na chybu, obratem nám ji sem prosím napište. A nyní už dost řečí a jde se koukat Cool.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD / 720pZítra ráno další díl Stargate Universe 02x14 - Hope

Zítra ráno další díl Stargate Universe 02x14 - HopePo náročné neděli, kdy se měnil čas, přišlo pondělí a to, jak již bývá zvykem, není pro všechny zrovna příjemný den. Úvod nového týdne vám však hned ze začátku zpříjemníme informací o zítřejší epizodě Stargate Universe. Podle spoilerů nás čeká něco velmi, ale opravdu velmi zajímavého a určitě naplníme databázi zajímavými novinkami. Díl s názvem Hope bude další ze série zlomových dílů. Během dne vám přineseme také odkazy ke stažení epizody a i titulky od našeho SGPT týmu. Znovu připomínáme, že spoilery a prostor pro komentáře máte na fóru, takže nepište sem do komentářů prosím žádné spoilery.

SGU 2x14 Hope: Promo fotografieTrailer a Sneak Peek / Spoiler a diskuzeSledování online + ChatDetaily dubnových epizod SGU

DestinyPředem upozorňujeme, že se jedná o SPOILERY!!!

Jedna z mála věcí, na které se fanoušci a (mnoho) kritiků Stargate Universe byli schopni shodnout, je, že seriál je každou půl sezónu lepší. Z toho, co jsme viděli v první půlce druhé sezóny, to je jistě pravda. Dnešní nové detaily o zápletkách ze čtyř nových epizod, které budou vysílány v dubnu, pouze potvrzují, že SGU bije do not – a to pořádně. Více v celém článku.

Zdroj: gateworld.net


Druhá sezóna Stargate Universe na Blu-ray a DVD již 4. července

Druhá sezóna Stargate Universe na Blu-ray a DVD již 4. červenceKompletní a bohužel závěrečná druhá série Stargate Universe se objeví na DVD discích velmi brzy. Přesněji 7. června bude vydána v prvním regionu, tedy Severní Americe. Následně pak o měsíc později, 4. července, bude DVD vydáno i v Evropě. Narozdíl od prvního regionu se však dočkáme i Blu-ray vydání, tedy špičkové kvality. Oznámil to portál TV Shows on DVD. V případě DVD půjde o celkem rozsáhlé vydání 5 disků, kde kromě 20 epizod naleznete i spoustu bonusů. To samé však očekáváme i pro Blu-ray. Výčet bonusů naleznete v pokračování článku.

Na DVD se dočkáte klasického širokoúhlého obrazu, zvuku 5.1 Dolby Digital v původní angličtině a ve španělstině. Samozřejmostí budou anglické a španělské titulky. Blu-ray slibuje, jako vždy, perfektní HD kvalitu jak obrazu, tak i zvuku. Již nyní si můžete předobjednat DVD či Blu-ray na serveru Amazon.com.

Zdroj: gateworld.net


« Předchozí | 13 4 5 6 7 8 918 | Další »
Mobilní verze

Powered by MNews.
Stargate a všechny charaktery a obrázky jsou majetkem MGM TV Entertaiment.
Nezodpovídáme za veškerý obsah týkající se Stargate. Tento web je od fandů Stargate.
Administrátor nezodpovídá za obsah novinek zveřejněný jinou osobu než jím samotným.