STARGATE SG-1, ATLANTIS & UNIVERSE | STARGATE HRY | GALERIE | FÓRUM |
RSS Login
  • Vyhledávání


  • Sledujte nás na...
Google+ Facebook Twitter Youtube
Tumblr Instagram Ask.fm RSS

  • Stargate v TV

Týden 24. 4. - 30. 4. 2017

Stargate: SG-1Prima COOL: po-pá - 16:20

  • Momentky
Momentky SG-1Momentky SGAMomentky SGU

  • Facebook panel

  • Anketa

  • Reklama

  • Odkazy
 
 
 
 
 
 
Všechny ikonky  |  Přidat ikonku


Stargate SG-1 | Stargate Atlantis | Stargate Universe |     General | Rozhovory | Web


Články se štítkem "Epizody":

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x19 - Blockade (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x19 - Blockade (CZ)

K následující již devatenácté epizodě druhé řady Stargate Universe s názvem Blockade vám přinášíme trailer a sneak peek od Syfy. Výprava Destiny pokračuje, ovšem ne všechno je zcela ideální. Následující videa jsou plná spoilerů, ale velmi zajímavých spoilerů. Určitě se podívejte, pokud dokážete přežít, že o další epizodě budete vědět něco dopředu. Všechna videa jsou námi přeložená a naleznete je v pokračování článku. Nebo přímo na našem Youtube.

Zdroj: video.syfy.com


Zlepšení sledovanosti pro SGU 'Epilogue'

SGU 2x18 - EpilogueMáme tu pro vás informaci o sledovanosti poslední epizody SGU 2x18 Epilogue. U včerejší epizody se výrazně zvýšila sledovanost, dokonce nad 1 milion. Těžko říci, jestli mu pomohl přesun seriálu Sanctuary bývalé herečky SG-1 Amandy Tapping na pondělí, protože ten naopak utržil ránu v podobě velmi nízké sledovanosti, která odpovídala nejnižším hodnotám u SGU.

Epizodu Epilogue tedy sledovalo včera v absolutních číslech (živě + repríza ve stejný den) 1,092 miliónů diváků, což je nárůst až o 27% oproti minulé epizodě Common Descent. Sanctuary naopak spadl až o 39% oproti páteční epizodě na celkový počet 868 000 diváků. Jak to tak vypadá, přesuny vysílacích časů seriálům rozhodně nesvědčí a měli by se držet zajetého programu. Jak jistě víte, oba seriály to ovšem už netrápí, protože SGU byl zrušen a Sanctuary už má potvrzenou 4. sérii. Pokud se ovšem z toho Sanctuary nevyhrabe, můžeme být příští rok klidně svědky toho, že přijdeme o další skvělý seriál (názor naší redakce).

My si rozhodně nenechme ujít předposlední epizodu opět v úterý s názvem Blockade, protože si musíme poslední epizody SG opravdu vychutnat, víc už jich nebude a budeme se muset spokojit jen s reprízami.

Zdroj: gateworld.net


Titulky k SGU 2x18 Epilogue

Titulky k SGU 2x18 EpiloguePráci na překladu máme za sebou a tak vám přinášíme hotové titulky k nové epizodě Stargate Universe s názvem 'Epilogue'. Sice jsme neměli jednoho z hlavních překladatelů, ale naštěstí dnes nebylo zas tolik práce. Epizoda navazuje přímo tam, kde skončila ta minulá, takže vše pokračuje. Pokud jste se dívali na proma či četli spoilery, tak už víte o co zde půjde a není nic zanedbatelného. Zajisté vás čeká zajímavá epizoda. Již dopoledne jsme vám přinesli odkazy ke stažení epizody v obou hlavních verzí XviD a 720p a pro ně jsou samozřejmě i titulky. Ty chystáme samozřejmě i pro Web-DL. Díky celému týmu za skvěle odvedednou práci a snad se vám epizoda bude líbit. Samozřejmě oceníme také každý smysluplný názor. Pokud narazíte na chybu, obratem nám ji sem prosím napište a v nejbližší době ji opravíme. A nezapomeňte, zbývají už jen pouhé dvě epizody do konce Stargate.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD / 720pZítra ráno pokračuje seriál Stargate Universe dílem 2x18 Epilogue

Zítra ráno pokračuje seriál Stargate Universe dílem 2x18 EpilogueDočkali jsme se konečně dalšího dílu, který by měl navázat tam, kde jsme skončili posledně. Zítřejší díl Stargate Universe nese název Epilogue a je to celkově již osmnáctý díl druhé řady. Také vám přijde, že to hrozně utíká? Bohužel ano a už nás pak čekají jen dvě poslední epizody. Ale pryč od chmurných myšlenek. Zítra očekávejte odkazy ke stažení epizody v obou kvalitách a snad již v pozdních večerních hodinách i naše SGPT titulky. Spoilery k epizodě naleznete níže ve formě odkazů na texty či videa. Znovu připomínáme, že spoilery a prostor pro komentáře máte na fóru, takže nepište sem do komentářů prosím žádné spoilery.

SGU 2x18 Epilogue: Promo fotografieTrailery a Sneak Peek / Spoiler a diskuzeSledování online + ChatDetaily posledních květnových epizod SGU

Detaily květnových epizod SGUUpozornění: Než se pustíte do čtení tohoto krátkého článku, tak si nejprve rozmyslete, jestli si nechcete zkazit překvapení, protože se jedná o zásadní SPOILERY a upřímně, i mě tak trochu šokovaly, když jsem zjistil, co nás v posledních dvou epizodách čeká a bude to určitě velkolepé. Někdo si možná řekne "jé už zase?",ale mně to rozhodně nevadí, ba naopak.

Seriál Stargate Universe a obecně celé SG se nám chýlí už ke konci a tak se nám začínají objevovat nástiny děje posledních epizod. Toto nám poskytl kanadský kanál SPACE, který zveřejnil sice velmi stručné popisy děje posledních dvou epizod, ale i tak je v nich obsažena zásadní část příběhu. SPOILERY naleznete v celém článku, takže kdo chce vědět, co ho čeká, ať neváhá. Musíme ovšem upozornit, abyste se zdrželi jakýchkoliv spoileroidních textů v komentářích tohoto článku a šli radši do fóra, jestli o tom chcete diskutovat.

Zdroj: gateworld.net


Trailer a ukázka z epizody SGU 2x18 - Epilogue (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x18 - Epilogue (CZ)

Už tu máte fotografie a dnes konečně přinášíme i trailery a sneak peek k následující epizodě Stargate Universe s názvem Epilogue. Epizoda pokračuje tam, kde skončil předchozí díl a rozhodně je, na co se těšit. Kromě klasických dvou videií od Syfy však přinášíme, jak je již poslední dobou zvykem, i trailer od SPACE. Všechna videa jsou přeložená a naleznete je v pokračování článku. Nebo přímo na našem Youtube. Určitě se těšíme!

Zdroj: video.syfy.com


Titulky k SGU 2x17 Common Descent

Titulky k SGU 2x17 Common DescentTak opět jsme se pěkně zapotili, ale již máme hotovo a přinášíme vám titulky na aktuální epizodu Stargate Universe s názvem 'Common Descent'. Po poslední epizodě jsme se těšili na podobné ražení, ale nakonec to bylo úplně jiné. Samozřejmě vám nechceme kazit zážitek, takže více informací vám nedáme. Určitě ale je, na co se těšit. Již dopoledne jsme vám přinesli odkazy ke stažení epizody a tady máte ty již výše zmiňované titulky. Samozřejmě na obě hlavní verze XviD, 720p a chystáme i Web-DL. Chtěl bych velmi poděkovat našemu týmu za skvěle odvedenou práci a doufáme, že se vám titulky budou líbit. Oceníme také každý smysluplný názor. Pokud narazíte na chybu, obratem nám ji sem prosím napište a v nejbližší době ji opravíme.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD / 720pZítra v ranních hodinách další díl seriálu Stargate Universe 2x17 Common Descent

Zítra v ranních hodinách další díl seriálu Stargate Universe 2x17 Common DescentPo týdnu se opět scházíme, abychom se připravili na zítřejší díl Stargate Universe. Zítra se dočkáme již sedmnáctého dílu druhé řady s názvem Common Descent. V poslední epizodě jsme se dostali konečně na planetu a hned jsme byli svědky parádního dění. Uvidíme, zda nás něco podobného čeká i zítra. Pokud jste již příliš netrpěliví, tak můžete na našem webu nalézt spoilery. Jejich výčet je níže i s odkazy. Zítra očekávejte odkazy ke stažení epizody v obou hlavních kvalitách a snad již ve večerních hodinách i naše SGPT titulky. Znovu připomínáme, že spoilery a prostor pro komentáře máte na fóru, takže nepište sem do komentářů prosím žádné spoilery.

SGU 2x17 Common Descent: Promo fotografieTrailery a Sneak Peek / Spoiler a diskuzeSledování online + ChatStargate Universe končí a s ním i celé SG

Konec SGCo jsme asi očekávali, stalo se dnes skutečností. Před chvílí jsme se dozvěděli z twittru od herců SGU a od Brada Wrighta, který je dnes na Conu ve Vancouveru, velmi smutnou zprávu. Řada z nás asi ještě čekala na nějaké ukončení seriálu Stargate Universe aspoň v podobě filmů, protože stále byla naděje a Brad Wright za něj bojoval. Bohužel asi dobojoval, cituji Briana J. Smitha, který na sdělení Wrighta reagoval na twitteru: "Brad Wright bojoval dlouho a tvrdě, ale financování padlo a jsme ve slepé uličce. Vypadá to, že jsme na konci cesty Hvězdné brány".

Všichni jsou z této zprávy velmi zarmouceni, protože je opravdu konec a jestli někdy bude něco z SG pokračovat, tak v dohledné době rozhodně ne. Všechny filmy byly "prozatím" zrušeny přinejmenším na hodně dlouho dobu a dokonce za to MGM ani nemůže, protože je chtěli také. Brad Wright se také distancuje od SG a nechává to na MGM, bez ohledu na to, co udělá v budoucnu s licencí Hvězdné brány. Nezbývá nám tedy, než všem poděkovat za skvělou práci, že vytvořili tak báječný seriál, který trval 17 let, popřát jim hodně dalších úspěchů v budoucnu a doufat v MGM, že něco do budoucna vymyslí a nebude to trvat hodně let.

Upřímnou soustrat Stargate, byl jsi skvělý seriál, děkujeme, amen.

Poznámka administrátorů: Tímto sdělením ovšem s webem nekončíme a budeme ho udržovat co to půjde, alespoň na počest tohoto skvělého seriálu. Budeme nadále dávat novinky aspoň o projektech herců a dokončíme naši rozsáhlou databázi, na které je ještě moc práce. Určitě budeme také vymýšlet nějaké články v podobě vzpomínek na seriály a epizody a také to vypadá na již připravovaný spin-off, který asi rozjedeme. Doufáme, že tedy zůstanete i nadále s námi.

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com


David Hewlett o Stargate Universe a o budoucnosti sci-fi sérií

David HewlettTentokrát jsme si pro Vás připravili velice zajímavý rozhovor, který nás vrací do událostí 15. epizody 2. řady SGU, kde jsme mohli vidět návrat našich oblíbených postav McKaye a Woolseyho. Do natáčení této epizody a vůbec do již zmíněného comebacku nás uvede známý herec David Hewlett, který hraje právě Rodneyho McKaye. Navíc nám poskytne svůj názor na zrušení Stargate Universe a také na pokačování Stargate v jakékoli formě, jak to vidí on sám. Vše samozřejmě podává svým klasickým Hewlettovským stylem, hýří vtipem a pokud se ho na něco zeptáte, je téměř k nezastavení. Koneckonců uvidíte sami v samotném článku níže. :)

Zdroj: tvsquad.com


Trailer a ukázka z epizody SGU 2x17 - Common Descent (CZ)

Trailer a ukázka z epizody SGU 2x17 - Commont Descent (CZ)

Update 17.4.: Přidáno promo od kanadského SPACE.

Kromě promo fotografií vám dnes přinášíme i trailer, sneak peek a video od MGM k následující epizodě Stargate Universe s názvem Common Descent. Následující epizoda bude určitě velmi zajímavá a tým se opět vydává zase na další planetu. Což je příjemná změna, mně osobně už vadilo, že byli stále na Destiny. A pozor! Očekáváme i napínavé a akční scény. Stačí si pustit Sneak Peek! Obě videa jsou přeložená a naleznete je v pokračování článku. Nebo přímo na našem Youtube.

Zdroj: video.syfy.com


Titulky k SGU 2x16 The Hunt

Titulky k SGU 2x16 The HuntEpizoda Stargate Universe s názvem 'The Hunt' bude tak trochu návratem ke klasice, konečně se posádka zase dostala z lodi. No a vy jste se dočkali a konečně si můžete epizodu pustit s našimi titulky. Byly to zase hodiny úmorné práce, ale tady to opravdu stojí za to. Už zbývají jen čtyři díly a je to opravdu, opravdu velká škoda. Již dopoledne jsme vám přinesli odkazy ke stažení epizody a tady máte i titulky, ty jsou samozřejmě na obě hlavní verze XviD, 720p a chystáme i Web-DL. Děkuji celému týmu za skvělou práci a doufáme, že se vám titulky budou líbit. Oceníme také každý smysluplný názor. Pokud narazíte na chybu, obratem nám ji sem prosím napište.

Epizoda na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD / 720p« Předchozí | 1 2 3 4 5 6 7 818 | Další »
Mobilní verze

Powered by MNews.
Stargate a všechny charaktery a obrázky jsou majetkem MGM TV Entertaiment.
Nezodpovídáme za veškerý obsah týkající se Stargate. Tento web je od fandů Stargate.
Administrátor nezodpovídá za obsah novinek zveřejněný jinou osobu než jím samotným.