Články se štítkem "Con":

Gatecon 2011: Setkání fanoušků Hvězdné brány se blíží

Gatecon 2011: Setkání fanoušků Hvězdné brány se blížíPo roce se opět koná největší setkání fanoušků Hvězdné brány. Znovu je vše v rámci rozsáhlé akce Festival fantazie (dále jen FF) v Chotěboři, kam se přijede podívat velké množství přívrženců sci-fi. Linie FF se zaměřením na bránu má název Gatecon a koná se konkrétně od 30. června do 4. července (čtvrtek-pondělí) a kdo bude chtít, může zůstat až do konce celé akce, který vyvrcholí 10. července.

Hlavním tahákem je Slavnostní udílení cen EyTý, které bude probíhat formou zábavného komponovaného večera, což jste dosud na FF nespatřili. Dále samozřejmě Hvězdný milionář a Dabingový workshop, kde si můžete nadabovat svou oblíbenou postavu ze Stargate.

Kromě toho na celém FF je spousta dalších programů, například Star Trek, Star Wars, Pán prstenů, Harry Potter nebo třeba i Stmívání. To je však jen zlomek toho, co tam bude. FF se bude zabývat i jinými filmy, seriály, anime tvorbou a také počítačovými, deskovými a dalšími hrami. Také samozřejmě očekávejte turnaje, soutěže, besedy a přednášky. Divadelní představení, výstavy a koncerty doplňují kulturní část. Mezi hosty budou nejen zvučná zahraniční jména, ale i osobnosti z České republiky.

My vám tuto akci samozřejmě ještě připomeneme a také vás budeme o celém dění průběžné informovat. Více naleznete na oficiálních stránkách Gateconu a Festivalu fantazie.

Zdroj

| Ayrton1 | General | Komentáře (3) | 06.05.2011 16:45

Krátké zprávy #9

David Blue ve vesmírném oblekuVíkend je tady a tato část týdne už je u nás skoro pravidlem pro náš zpravodaj. Do konce seriálu Stargate Universe chybí už jen dva díly, ale rozhodně to není pro fanoušky SG jen období konce jejich milovaného seriálu, protože s koncem tohoto fenoménu také probíhá Mistrovství Světa v hokeji. Začalo již včera na Slovensku, takže doufám, že budou fandové SG žít posledních 14 dní i hokejem a nebudou tolik smutnit, že se blíží konec SG. Tak hlavně nezapomeňte fandit, ale už se vrhněme na naše krátké zprávy, které se týkají jako obvykle převážně jiných projektů herců.

V prvé řadě se podíváme na videoblog Davida Blua (Eli Wallace), ve kterém se připravuje na scénu v nadcházející epizodě SGU 2x19 Blockade. Syfy uvolnilo trailer k blížícímu se filmu Briana J. Smitha (poručík Matthew Scott). Něco také prozradila Alaina Huffman (Tamara Johansenová alias T.J.) o svém komiksu. Dále se podíváme na trailer k blížícímu se filmu, ve kterém si zahrál David Hewlett (Dr. Rodney McKay). Mrkneme také na krátký film se dvěma herci z SG, Ryanem Robbinsem (Ladon Radim) a Patrickem Gilmorem (Dr. Dale Volker). Máme tu další projekt Michaela Shankse (Dr. Daniel Jackson), Ivona Bartoka (mnoho funkcí v SG), Paula McGilliona (Dr. Carson Beckett) a Shanksův rozhovor z Conu a jako poslední je tu rozhovor Jasona Momoy (Ronon Dex) o seriálu Game of Thrones (Hra o trůny) a filmu Conan: Barbarian.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (1) | 30.04.2011 14:26

Krátké zprávy #8

Red Faction: OriginsVítám opět všechny fanoušky, kteří se zajímají především o další projekty herců z Hvězdné brány a o Cony, kterými se bude opět zabývat dnešní zpravodaj. Dnes se zaměříme na jeden film Briana J. Smitha, ve kterém si zahrál a jehož premiéra se blíží, dále na rozhovor s Alainou Huffman, na první díl websérie Mortal Kombat s Ryanem Robbinsem a na speciálního hosta jednoho blížícího se Conu. Takže hurá na to, vše najdete v celém článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (0) | 16.04.2011 13:22

Oficiální Stargate Con ve Vancouveru 2011

Joe Flanigan na Conu 2009Jak jsme vás včera informovali na našem facebooku, včera začal ve Vancouveru oficiální Stargate Con a dnes přinášíme trochu opožděně podrobnější informace. Letošní Con se koná od 14. - 17. dubna v Metrotown Hilton v Burnaby. Tato čtyřdenní událost je přímo napěchovaná skoro dvaceti hlavními herci objevujícími se pravidelně v seriálech Hvězdné brány a dávají tak šanci svým fanouškům je vidět z blízka a osobně poznat. V celém článku pak naleznete, co bylo včera a co bude ještě dneska a o víkendu. Také doufáme, že se objeví na internetu nějaké informace z Conu a samozřejmě jsme zvědaví na média, která se vám budeme snažit zprostředkovat, protože je to jistě nejvýznamnější každoroční událost Stargate Univesa.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (6) | 15.04.2011 22:20

Krátké zprávy #7

Krátké zprávy

Update 11.4.: Přidán odkaz na poslední díl komiksu 'Agent Mom'

Dnes přinášíme po delší době další zpravodaj, který bude opět zaměřen především na herce se seriálů Hvězdné brány. Tentokrát se toho minulý týden nahromadilo opravdu hodně, takže to drobet zestručníme, ale rozhodně nepřijdete o žádnou důležitou informaci. Zároveň také upozorňujeme ty, jež čekají na premiéry filmů a seriálů, ve kterých hrají herci z SG, aby si je nenechali ujít, protože zde bude o nich dost upozornění, jelikož se jich několik přiblížilo. Všechny zprávy naleznete v pokračování článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (14) | 08.04.2011 22:12

Pozvánka na STARcon

STARconZdravím všechny příznivce nejen Hvězdné brány, ale obecně sci-fi a fantasy. Je nám velkou ctí a máme to potěšení, že Vás náš web může jménem organizátorů pozvat na blížící se STARcon, který se bude konat v Praze ve dnech 25.-27.3 2011. Jedná se o tradiční setkání fanoušků sci-fi a fantasy plné zajímavých přednášek, soutěží, her a zábavy. Samozřejmě zde budou v prodeji i různé suvenýry a další zajímavé věci. Tento con je zaměřen především na tři základní programové linie, kde jednou z nich je právě Hvězdná brána, pak také Star Trek a Star Wars. Dostane se vám také spoustu zajímavých informací o jiných sci-fi a fantasy seriálech. Kdo je fanoušek a má tu možnost hodit všechny problémy za hlavu a zajít si tam popovídat s přáteli a poznat nové lidi, kteří se zajímají o totéž, ať si to rozhodně nenechá ujít. Vrcholem bude jistě kostýmovaný pochod Prahou. K dispozici je i skromné přespání. Pro veškeré informace, ceny a podobně navštivte web STARconu, kde si můžete například projít celý program, který si můžete i stáhnout. Nejnovější informace jistě najdete i na jejich FB stránce, přidejte se. V pokračování článku na vás ještě čeká zajímavá upoutávka na con, která se opravdu povedla. 

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (0) | 14.03.2011 17:34

Krátké zprávy #5

Blíží se nám konec dalšího týdne a já přes něj pečlivě sbíral krátké informace z prostředí Hvězdné brány ale i mimo ni, které by vás mohly zajímat. Dnes se podíváme na nějaké informace o SGU. Také tu máme pěkné video modelu Destiny (update), další informace o Shanksovi, Momoovi a jejich projektech a v neposlední řadě pár videí z conu. Název článku ho dnes opravdu nevystihuje, protože zase tak krátký nebude :-)

SGUZačneme jako obvykle informacemi, které se přímo týkají SG. Mallozzi se dnes na svém blogu opět trochu rozmluvil. Sledovali první mix epizody 2x20 - Gauntlet a měli k němu jen dvě poznámky, ve kterých chválili vynikající hudbu po půlhodině epizody a ke konci. Pochválili všechny za skvělou práci a zvláštní poděkování patřilo skladateli Joelu Goldsmithovi za jeho vynikající práci. Vizuální efekty pro tuto epizodu jsou také téměř dokončeny a jsou neuvěřitelné. Je to prý velmi impozantní a dojemné finále sezóny. Joe také doufá v to, aby v době jejího odvysílání už měli definitivně potvrzen potenciální film nebo dva. Pokud se budou moci fanoušci těšit na řádné ukončení mise Destiny, tak právě epizoda Gauntlet by měla připravit půdu pro velký závěr. Na druhou stranu pokud žádné ukončení nebude, bude to pro fanoušky jakési hořkosladké finále, dotkne se jich to a se zlomeným srdcem se budou ptát, co mohlo být. Takže jediné, co nám zbývá, je doufat v pořádné zakončení. Také nezapomeňte, že se nové epizody vysílají na Syfy již 8.3. ve 4:00 našeho času, což je nový den i nový čas, tak uvidíme, jak to bude se sledovaností. Další zprávy v pokračování článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (3) | 04.03.2011 21:58

Creation Los Angeles Con

Michael ShanksMinulý víkend se konal „Creation Los Angeles Con“ . Můžeme tedy zavzpomínat na staré časy a hlavně zjistit co dělá Joe Flanigan a Michael Shanks. Níže najdete práce na kterých teď Joe a Michael dělají. Víme, že fanoušci Michaela a Joeho stále oceňují možnost vědět, kdy a kde se objeví jejich oblíbení herci v nových rolích. Zaznělo také něco málo o SG filmech. Ostatní herci mají bohužel plné ruce práce. Článek byl převzat a přeložen z stargate-sg-1.solution.com a najdete ho samozřejmě níže v článku.

Zdroj

Celý článek | Buchy | General | Komentáře (4) | 13.11.2010 19:51

Stargate linie na Festivalu Fantazie Speciál

StarGate linie na Festivalu Fantazie SpeciálOd jedné fanynky Thar přinášíme zajímavou zprávu, která potěší zejména ty, kteří navštěvují Festival Fantazie. Přinášíme vám tedy souhrn toho, co můžete koncem října zažít, pokud se tam vydáte. Mezi hosty najdeme například herce a režiséra Petra Jákla, spisovatele a publicistu Ondřeje Neffa nebo například herce, který se proslavil i americkými filmy Karla Rodena.

Všechno co jste kdy chtěli vedět o hvězdné bráně, ale báli jste se zeptat se teď konečně dozvíte na Festivalu Fantazie Speciál. Přijeďte v době 27. - 31. 10. 2010 do Chotěboře a užijte si fantastický prodloužený víkend. Během pár dní se zde budete moci zůžastnit zajímavých přednášek, naučit se Goa'uldsky, vyhrát zajímavé ceny v soutěži Hvězdný milionář, nebo si třeba vyrobit vlastní triko s motivy Stargate. Neváhejte a registrujte se do 19.10. a můžete ještě využít slevy na spaní ve spacácích a na upomínkové předměty. Více na oficiálním webu.

Zdroj

| Ayrton1 | General | Komentáře (0) | 17.10.2010 16:41

GateWorld v rozhovoru s Paulem McGillionem

paul_mcgillionNa konci srpna se oblast Chicaga stala domovem pro sci-fi a fantasy celebrity – spolu s profesionálními wrestlery a hvězdami ze sedmdesátých let – tento Comic-Con převzalo Konferenční Centrum Donalda E. Stepense v Rosemontu, Illinois. Tento con byla obrovská událost s něčím pro všechny: celebrity, cosplay, turnaje ve videohrách, promítání filmů a (hlavní a nejdůležitější) prodavači komiksů. Symboličtí sci-fi herci jako je William Shatner, Avery Brooks, Linda Hamilton, James Marsters a další, se podíleli na této události. A uhnízděný v kóji, mezi wrestlery nalevo a modelkami napravo, byl Paul McGillion (Dr. Carson Beckett) – favorit fanoušků Stargate Atlantis.

GateWorld si samozřejmě udělal čas, aby si popovídal s Paulem během pár volných minut, které měl – kdy jsme se dozvěděli více o jeho roli v krátkém filmu A Fine Young Man, což je pro něj momentálně důležité.

Zdroj

Celý článek | Wallecnik | Rozhovory | Komentáře (0) | 07.10.2010 00:42

« Předchozí | 1 2 3 4 5 | Další »