Články se štítkem "Con":

Report z britského conu Chevron 7.6

Souhrn britského conu Chevron 7.6Začátkem května se mohli radovat fanoušci Hvězdné brány z Velké Británie, jelikož to měli ke hvězdám původního seriálu Stargate SG-1 velice blízko. Město Birmingham leží ve střední Anglii a pokud jste zde někdy byli a narazili na hotel Hilton, tak vězte, že toto místo bylo právě před dvěma měsíci velmi důležité. Právě zde se odehrál třídenní con připravený skupinami Showmasters a Massive Events. Pojďme si společně celou akci zrekaputilovat prostřednictvím jedné redaktorky serveru wormholeriders.org, která se společně se svými dvěma kolegy na tento sraz vydala.

Velká Británie je opravdu velmi blízko, takže určitě se mezi vámi najdou tací, kteří budou mít zájem se na tento con podívat. Další con, Chevron 7.7, bude už letos, přesněji od 4. do 6. listopadu v Northamptonu (opět střední Anglie) v Park Innu. Celý report v pokračování článku.

Zdroj: wormholeriders.org

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | Stargate SG-1 | Komentáře (0) | 06.07.2011 18:18

Hufmann pozradila, že Spyglass nemá zájem o Stargate

Spyglass nemá zájem o Stargate, prozradila to HuffmanAlaina Huffman (Tamara Johansenová) oznámila fanouškům na Wizard World Comic Conu nemilou věc. Nové vedení MGM, společnost Spyglass, nemá zájem o pokračování se Stargate.

"Opravdu se snažili dát film dohromady, ale Spyglass nemá zájem o Stargate, takže na film nedají finance, ačkoliv se Brad (Wright) snažil najít peníze všude možně a kolikrát byl již velmi blízko."

Jedno z prvních a také nejznámějších filmových studií Hollywoodu loni ohlásilo bankrot a spojilo se se Spyglass Entertainment. Tehdy svitla fanouškům po celém světě naděje, jelikož Spyglass se zasloužilo například i o film Star Trek z roku 2009. Navíc Stargate bylo po celou dobu své existence tahounem televizní divize MGM, vždyť vysílací práva má více než 120 zemí a prodej seriálových DVD vynášel. Spyglass ovšem chce mít svůj rukopis na nejdůležitějším projektu MGM, tedy na dalším filmu o slavném agentu 007 Jamesi Bondovi.

Brad Wright, hlavní producent Stargate, se samozřejmě nové příležitosti chopil a na začátku letošního roku se hodně snažil získat podporu na natočení dvou filmů. Jeden měl ukončit příběh Stargate Universe a ve druhém se měly objevit hlavní postavy všech tří seriálů Stargate a natáčet se mělo na Havaji. Lidé ze Spyglass tomu sice naslouchali, ale nakonec se rozhodli filmy nepodpořit a licenci pozastavit na dobu neurčitou. V blízké budoucnosti se tedy ničeho nového ze světa Stargate rozhodně nedočkáme. V pokračování článku naleznete rozhovor s Alainou Hufmann přímo na videu.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | General | Komentáře (4) | 05.07.2011 10:18

Richard Dean Anderson na Fedconu XX

Richard Dean Anderson na Fedconu XXTisíce fanoušků sci-fi se před měsícem a kousek sjelo do hotelu Maritim v Dusseldorfu v Německu, kde společně oslavili jubilejní dvacáté výročí největšího sci-fi conu v Evropě. Plné čtyři dny her, soutěží, přednášek, autogramiád a dalších zajímavých věcí. Na tomto conu se objevilo na 19 hvězd z takových filmů a seriálů, jakými jsou Star Wars, Firefly, Star Trek, Battlestar Galactica, Millennium a samozřejmě i lidé ze Stargate.

My vám nyní přinášíme reportáž z tohoto conu, takže si pojďme představit, kdo že to tam vlastně z SG byl. Fanoušci se mohli potkat s Tonym Amendolou (Bra'tac), Kate Hewlettovou (Jeannie Miller), Paulem McGillionem (Carson Beckett), o kterém poslední dobou píšeme v jednom kuse, a nakonec tím hlavním hvězdným hostem byl Richard Dean Anderson (Jack O'Neill). Samozřejmě zde byli i herci, kteří se objevili jen jako hosté v některých dílech, to tu však rozepisovat nebudeme. Shrnutí conu naleznete v pokračování článku...

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | Stargate SG-1 | Komentáře (2) | 14.06.2011 12:55

Video rozhovory s herci z poslední doby #2

David Nykl jako Radek Zelenka v SGADnes jsem tu opět s několika video rozhovory, které udělali v poslední době herci z Hvězdné brány. Jelikož je už po SG, tak je zřejmé, že se bude objevovat stále více rozhovorů o nových projektech herců a ohledně Hvězdné brány jich bude ubývat, ale přesto se nám ještě dneska poštěstilo, protože dva rozhovory ze čtyř se týkají SG. Připomínám, že nejsou přeloženy, protože je to časově neúnosné, ale i méně zkušený angličtinář toho určitě dost pochytí.

Na co se tedy můžete dneska těšit? Začneme samozřejmě rozhovory o SG, takže tu máme Davida Nykla (Dr. Radek Zelenka), který se rozpovídal na 'Sci-fi on the Rock 5' panelu. Video je skoro hodinu a omluvte prosím zhoršenou kvalitu zvuku, ale nešlo to sem prostě nedat, když se jedná o našeho herce. Také je bohužel dán jen odkazem. Jako další je tu Julia Benson (poručík Vanesa James), která dělala rozhovor o SGU pro 'Shaw TV'. A mimo SG mluvila Morena Baccarin (Adria) o 'V' a 'Firefly' a jako poslední Jason Momoa (Ronon Dex), který mluvil jako obvykle o Conanovi. V rozhovoru je spousta neviděných záběru z filmu. Na konci je tu ještě jako bonus trailer na Conana, který jsme ještě nedávali.

Zdroj: wormholeriders.org, antipodalarapaima.blogspot.com, accesshollywood.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Rozhovory | Komentáře (0) | 03.06.2011 22:36

Několik video rozhovorů s herci z poslední doby

RDA na FedConu XXDnes tu mám pro vás připraveno několik video rozhovorů, které poskytli herci z Hvězdné brány o svých projektech a také z conu. Zaměříme se na Jasona Momou (Ronon Dex). Dále tu máme rozhovor s Paulem McGillionem (Dr. Carson Beckett) a nesmíme také zapomenout na Richarda Deana Andersona (generál Jonathan J. O'Neill). Z novějších tváří tu pak máme Patricka Gilmorea (Dr. Dale Volker) a jeho třetí díl laptop chatu, tentokrát s hostem McGillionem. Samozřejmě na závěr musím dát jedno krátké bonusové video, které vás určitě rozesměje. Všechny video rozhovory s herci a bonusové video najdete v celém článku s krátkým popisem.

Zdroj: heyuguys.co.uk, skyatlantic.sky.com, antipodalarapaima.blogspot.com, youtube.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Rozhovory | Komentáře (6) | 24.05.2011 23:07

Gatecon 2011: Setkání fanoušků Hvězdné brány se blíží

Gatecon 2011: Setkání fanoušků Hvězdné brány se blížíPo roce se opět koná největší setkání fanoušků Hvězdné brány. Znovu je vše v rámci rozsáhlé akce Festival fantazie (dále jen FF) v Chotěboři, kam se přijede podívat velké množství přívrženců sci-fi. Linie FF se zaměřením na bránu má název Gatecon a koná se konkrétně od 30. června do 4. července (čtvrtek-pondělí) a kdo bude chtít, může zůstat až do konce celé akce, který vyvrcholí 10. července.

Hlavním tahákem je Slavnostní udílení cen EyTý, které bude probíhat formou zábavného komponovaného večera, což jste dosud na FF nespatřili. Dále samozřejmě Hvězdný milionář a Dabingový workshop, kde si můžete nadabovat svou oblíbenou postavu ze Stargate.

Kromě toho na celém FF je spousta dalších programů, například Star Trek, Star Wars, Pán prstenů, Harry Potter nebo třeba i Stmívání. To je však jen zlomek toho, co tam bude. FF se bude zabývat i jinými filmy, seriály, anime tvorbou a také počítačovými, deskovými a dalšími hrami. Také samozřejmě očekávejte turnaje, soutěže, besedy a přednášky. Divadelní představení, výstavy a koncerty doplňují kulturní část. Mezi hosty budou nejen zvučná zahraniční jména, ale i osobnosti z České republiky.

My vám tuto akci samozřejmě ještě připomeneme a také vás budeme o celém dění průběžné informovat. Více naleznete na oficiálních stránkách Gateconu a Festivalu fantazie.

Zdroj

| Ayrton1 | General | Komentáře (3) | 06.05.2011 16:45

Krátké zprávy #9

David Blue ve vesmírném oblekuVíkend je tady a tato část týdne už je u nás skoro pravidlem pro náš zpravodaj. Do konce seriálu Stargate Universe chybí už jen dva díly, ale rozhodně to není pro fanoušky SG jen období konce jejich milovaného seriálu, protože s koncem tohoto fenoménu také probíhá Mistrovství Světa v hokeji. Začalo již včera na Slovensku, takže doufám, že budou fandové SG žít posledních 14 dní i hokejem a nebudou tolik smutnit, že se blíží konec SG. Tak hlavně nezapomeňte fandit, ale už se vrhněme na naše krátké zprávy, které se týkají jako obvykle převážně jiných projektů herců.

V prvé řadě se podíváme na videoblog Davida Blua (Eli Wallace), ve kterém se připravuje na scénu v nadcházející epizodě SGU 2x19 Blockade. Syfy uvolnilo trailer k blížícímu se filmu Briana J. Smitha (poručík Matthew Scott). Něco také prozradila Alaina Huffman (Tamara Johansenová alias T.J.) o svém komiksu. Dále se podíváme na trailer k blížícímu se filmu, ve kterém si zahrál David Hewlett (Dr. Rodney McKay). Mrkneme také na krátký film se dvěma herci z SG, Ryanem Robbinsem (Ladon Radim) a Patrickem Gilmorem (Dr. Dale Volker). Máme tu další projekt Michaela Shankse (Dr. Daniel Jackson), Ivona Bartoka (mnoho funkcí v SG), Paula McGilliona (Dr. Carson Beckett) a Shanksův rozhovor z Conu a jako poslední je tu rozhovor Jasona Momoy (Ronon Dex) o seriálu Game of Thrones (Hra o trůny) a filmu Conan: Barbarian.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (1) | 30.04.2011 14:26

Krátké zprávy #8

Red Faction: OriginsVítám opět všechny fanoušky, kteří se zajímají především o další projekty herců z Hvězdné brány a o Cony, kterými se bude opět zabývat dnešní zpravodaj. Dnes se zaměříme na jeden film Briana J. Smitha, ve kterém si zahrál a jehož premiéra se blíží, dále na rozhovor s Alainou Huffman, na první díl websérie Mortal Kombat s Ryanem Robbinsem a na speciálního hosta jednoho blížícího se Conu. Takže hurá na to, vše najdete v celém článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (0) | 16.04.2011 13:22

Oficiální Stargate Con ve Vancouveru 2011

Joe Flanigan na Conu 2009Jak jsme vás včera informovali na našem facebooku, včera začal ve Vancouveru oficiální Stargate Con a dnes přinášíme trochu opožděně podrobnější informace. Letošní Con se koná od 14. - 17. dubna v Metrotown Hilton v Burnaby. Tato čtyřdenní událost je přímo napěchovaná skoro dvaceti hlavními herci objevujícími se pravidelně v seriálech Hvězdné brány a dávají tak šanci svým fanouškům je vidět z blízka a osobně poznat. V celém článku pak naleznete, co bylo včera a co bude ještě dneska a o víkendu. Také doufáme, že se objeví na internetu nějaké informace z Conu a samozřejmě jsme zvědaví na média, která se vám budeme snažit zprostředkovat, protože je to jistě nejvýznamnější každoroční událost Stargate Univesa.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (6) | 15.04.2011 22:20

Krátké zprávy #7

Krátké zprávy

Update 11.4.: Přidán odkaz na poslední díl komiksu 'Agent Mom'

Dnes přinášíme po delší době další zpravodaj, který bude opět zaměřen především na herce se seriálů Hvězdné brány. Tentokrát se toho minulý týden nahromadilo opravdu hodně, takže to drobet zestručníme, ale rozhodně nepřijdete o žádnou důležitou informaci. Zároveň také upozorňujeme ty, jež čekají na premiéry filmů a seriálů, ve kterých hrají herci z SG, aby si je nenechali ujít, protože zde bude o nich dost upozornění, jelikož se jich několik přiblížilo. Všechny zprávy naleznete v pokračování článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (14) | 08.04.2011 22:12

Pozvánka na STARcon

STARconZdravím všechny příznivce nejen Hvězdné brány, ale obecně sci-fi a fantasy. Je nám velkou ctí a máme to potěšení, že Vás náš web může jménem organizátorů pozvat na blížící se STARcon, který se bude konat v Praze ve dnech 25.-27.3 2011. Jedná se o tradiční setkání fanoušků sci-fi a fantasy plné zajímavých přednášek, soutěží, her a zábavy. Samozřejmě zde budou v prodeji i různé suvenýry a další zajímavé věci. Tento con je zaměřen především na tři základní programové linie, kde jednou z nich je právě Hvězdná brána, pak také Star Trek a Star Wars. Dostane se vám také spoustu zajímavých informací o jiných sci-fi a fantasy seriálech. Kdo je fanoušek a má tu možnost hodit všechny problémy za hlavu a zajít si tam popovídat s přáteli a poznat nové lidi, kteří se zajímají o totéž, ať si to rozhodně nenechá ujít. Vrcholem bude jistě kostýmovaný pochod Prahou. K dispozici je i skromné přespání. Pro veškeré informace, ceny a podobně navštivte web STARconu, kde si můžete například projít celý program, který si můžete i stáhnout. Nejnovější informace jistě najdete i na jejich FB stránce, přidejte se. V pokračování článku na vás ještě čeká zajímavá upoutávka na con, která se opravdu povedla. 

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (0) | 14.03.2011 17:34

Krátké zprávy #5

Blíží se nám konec dalšího týdne a já přes něj pečlivě sbíral krátké informace z prostředí Hvězdné brány ale i mimo ni, které by vás mohly zajímat. Dnes se podíváme na nějaké informace o SGU. Také tu máme pěkné video modelu Destiny (update), další informace o Shanksovi, Momoovi a jejich projektech a v neposlední řadě pár videí z conu. Název článku ho dnes opravdu nevystihuje, protože zase tak krátký nebude :-)

SGUZačneme jako obvykle informacemi, které se přímo týkají SG. Mallozzi se dnes na svém blogu opět trochu rozmluvil. Sledovali první mix epizody 2x20 - Gauntlet a měli k němu jen dvě poznámky, ve kterých chválili vynikající hudbu po půlhodině epizody a ke konci. Pochválili všechny za skvělou práci a zvláštní poděkování patřilo skladateli Joelu Goldsmithovi za jeho vynikající práci. Vizuální efekty pro tuto epizodu jsou také téměř dokončeny a jsou neuvěřitelné. Je to prý velmi impozantní a dojemné finále sezóny. Joe také doufá v to, aby v době jejího odvysílání už měli definitivně potvrzen potenciální film nebo dva. Pokud se budou moci fanoušci těšit na řádné ukončení mise Destiny, tak právě epizoda Gauntlet by měla připravit půdu pro velký závěr. Na druhou stranu pokud žádné ukončení nebude, bude to pro fanoušky jakési hořkosladké finále, dotkne se jich to a se zlomeným srdcem se budou ptát, co mohlo být. Takže jediné, co nám zbývá, je doufat v pořádné zakončení. Také nezapomeňte, že se nové epizody vysílají na Syfy již 8.3. ve 4:00 našeho času, což je nový den i nový čas, tak uvidíme, jak to bude se sledovaností. Další zprávy v pokračování článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (3) | 04.03.2011 21:58

« Předchozí | 1 2 3 4 | Další »