STARGATE SG-1, ATLANTIS & UNIVERSE | STARGATE HRY | GALERIE | FÓRUM |
RSS Login
 • Vyhledávání


 • Sledujte nás na...
Google+ Facebook Twitter Youtube
Tumblr Instagram Ask.fm RSS

 • Stargate v TV

Týden 19. 6. - 25. 6. 2017

Stargate: SG-1Prima COOL: po-pá - 16:15

 • Momentky
Momentky SG-1Momentky SGAMomentky SGU

 • Facebook panel

 • Anketa

 • Reklama

 • Odkazy
 
 
 
 
 
 
Všechny ikonky  |  Přidat ikonku


Stargate SG-1 | Stargate Atlantis | Stargate Universe |     General | Rozhovory | Web


Články se štítkem "Galerie":

Další koncept k SGU a informace o novém traileru

Koncept mimozemského tvoraDnes nám Mallozzi na svém blogu představil další koncept a opět se jedná o nějaké mimozemské zvíře. Je ovšem trochu jiný než ostatní, protože jak můžete vidět, koukáme se přímo na jeho kostru a jedná se pravděpodobně o nějakou šelmu. Zvíře je zajímavé především tím, že má 3 páry noh, což je u tvora takovéto velikosti jistě zajímavé a zvláštní. Může to znamenat například to, že planeta, na které žije, bude mít pravděpodobně mnohem větší gravitaci, než je běžné, aby se takto vyvinul. Ale já osobně pochybuji, že by takto scénáristé uvažovali, spíše ho chtěli udělat jen zajímavější a mimozemsky vypadající. Větší rozlišení obrázku najdete v pokračování článku.

Dále Mallozzi také prozradil, že vzhledem k tomu, že druhá řada Stargate Universe začíná už za necelý měsíc, připravují nový trailer, který by měl vyjít v nadcházejících týdnech. Komunikuje přes mail a chat se Stevem o tom, co by si všechno v traileru představoval a mohl to prozradit. Měl by být plný zajímavých okamžiků.Zmenšený model Destiny a další zajímavosti

Model DestinyDnes Mallozzi na svém blogu zveřejnil další zajímavé fotografie a vzhledem k tomu, že jsem také modelář, tak jsem jimi nadšen. Jedná se o přesnou zmenšenou kopii modelu Destiny, jehož původní větší verze je používána při natáčení, samozřejmě ne takto vybarvená, aby moli doplnit digitální efekty. Model byl zasklen a poslán včera do kanceláře Brada Wrighta. Obrázky najdete v pokračování článku a podle mého je opravdu velmi povedený a propracovaný, posuďte sami.

Zároveň Mallozzi odpovídal na otázky fanoušků a dneska v nich odhalil další zajímavosti pro 2. sérii Stargate Universe.

 • V první řadě dá se říci potvrdil, že se setkáme s velmi vyspělou civilizací, která vytvořila celý hvězdný systém s obyvatelnou planetou, který jsme mohli vidět v epizodě 1x13 - Faith.
 • Dále také potvrdil něco, co už asi víme, protože prý poznáme další nové interiéry lodi Destiny. Víme už, že bude objeven můstek, ale bude toho mnohem více a budu tedy pravidelně aktualizovat Destiny v databázi.
 • Poslední zajímavější odpověď byla, že mezi členy Luciánské aliance na Destiny, není žádný Jaffa a také je v jejich týmu více žen, ne jenom jejich velitel Kiva.


Neproměněné nominace cen Emmy a fotografie ze zákulisí SGU

VFX Space

AKTUALIZACE: chybné informace

Jak už jsme Vás informovali dříve, seriál Stargate Universe byl dvakrát nominován za vizuální efekty epizod "Air" a "Space" v udělování cen Emmy. Ceny budou sice udělovány až 29.8.2010, ale před několika dny se už vědělo, jak to dopadlo. Takže trochu se zpožděním, ale nakonec seriál nezískal žádnou cenu a tu si za vizuální efekty odnesl seriál CSI (Kriminálka Las Vegas) a ne NCIS (Námořní vyšetřovací služba), jak jsem původně psal. Nedá se tedy nic dělat a hold někdy příště. Všichni aktéři ale práci vedoucího oddělení vizuálních efektů, Marka Savely, chválí a dnes se k tomu také vyjádřil na svém blogu sám výkonný producent Joseph Mallozzi. Najdete v pokračování článku společně s videem. Také tam najdete 4 fotografie ze zákulisí natáčení 2. série SGU.Druhá sezóna SGU se začala opět natáčet

Natáčení 2. sérieJak jsem včera informoval na facebooku, herci ze seriálu Stargate Universe se vrátili z měsíční dovolené a rovnou do pracovního procesu. Pořádně si odpočinuli od veškerého shonu a včera začalo po pauze natáčení další epizody druhé série. Tentokrát se vrhli na epizodu 2x09 - Visitation (Prohlídka) a už dnes byl Mallozzi tak laskav, že na svém blogu zveřejnil ze včerejška nějaké fotografie z natáčení této epizody. Určitě budou následovat i další a my se s Vámi o ně podělíme. Najdete je v pokračování článku.Fotografie z natáčení 1x20 - Incursion II.

Natáčení 1x20 - Incursion IIFinále 1. sezóny Stargate universe, 1x20 - Incursion II je již za námi a mám pro vás pravděpodobně prozatím poslední fotografie z odvysílané série. Jedná se samozřejmě o fotografie ze zákulisí natáčení poslední epizody, tak si je můžete opět vychutnat v galerii. I když je ale teď dlouhá doba 112 dní při čekání na 2. sérii SGU, budeme se snažit i nadále poskytovat alespoň tolik novinek co půjde, jako doposud. Zároveň se také o prázdninách něco chystá, můžu prozradit například novou rubriku rozhovorů, kde se budeme snažit pro vás přeložit co nejvíce rozhovorů s herci a protagonisty seriálů Stargate, kde se určitě dovíte zajímavé věci ze světa Hvězdné brány, ale také ze života herců. Také se přes prázdniny rozroste naše databáze. Pokud si to nechcete nechat ujít, buďte stále s námi. Tal'ma'te :-)Sledovanost a fotografie z natáčení 1x19 - Incursion I.

Natáčení 1x19 - Incursion I.Takže už máme k dispozici sledovanost poslední odvysílané epizody Stargate Universe 1x19 - Incursion I. Je to hodně zvláštní, to jsem opravdu nečekal, ale sledovanost této epizody je vůbec nejmenší ze všech odvysílaných. Pravděpodobně za to můžou uniklé epizody. Naštěstí nás to nemusí teď trápit, protože o pokračování seriálu 3. sérií, rozhodne až sledovanost prvních deseti epizod 2. série. Epizodu tedy sledovalo přibližně 1,178 milionu diváků s podprůměrným ratingem 0,8.

Dále se můžete podívat v galerii na dalších 7 fotografií z natáčení této epizody, na které se dostanete přímo zde.

A v neposlední řadě SG-Portál tým přeje všechno nejlepší k 37. narozeninám herečce Lexe Doig, kterou známe z SG-1 jako doktorku Carolyne Lamovou v SGC, která vystřídala zesnulou doktorku Janet Fraiserovou.Sneak Peek a promo fotografie 1x20 - Incursion II.

Promo k 1x20 - Incursion II.Tak tu máme konec týdne a přinášíme vám promo fotografie a Sneak Peek na nadcházející poslední epizodu "Incursion" finále 1. série Stargate universe. Určitě se mnozí z vás nemůžete dočkat, stejně tak jako já, takže máte k dispozici v galerii 41 fotografií k poslední epizodě a ve fóru přes minutu dlouhou scénu z epizody s našimi titulky. Kdo chce, může kouknout.

SGU 1x20 - Incursion II: Promo fotografie / Sneak Peek CZDalší koncepty k SGU a SGA

Koncept SGA - Rononův mečTentokrát jsem chvíli počkal, dokud toho nebude více a už je čas přidat další koncepty, které na svém blogu uveřejnil v květnu Mallozzi. Kdo se tedy o to zajímá, může se podívat. Najdete je opět v galerii a tentokrát se jedná o zařízení na Destiny, kterým Brody tvoří pití "měsíční svit" v jeho baru, které jsme mohli vidět v epizodě 1x16 - Sabotage. Přímý odkaz je zde. Dále máte možnost se podívat na spoustu konceptů z Atlantis, které jsou zaměřeny především na ruční zbraně, jako jsou dýky, meče, omračovač, granáty vetřelců z alternativní reality, dále lodě těchto vetřelců i jejich vzhled, wraithský patogen a počítač a také tam najdete loď ztraceného kmene Asgardů a jejich ochranný oblek, který si vzali za vzor i v SGU a  použili je na skafandry Destiny. Tyto koncepty z Atlantis najdete přímo zde.Antické vesmírné lodě a plavidla již v databázi

Antické lodě v databáziTak kdo na to čekal, konečně se dočkal. Musím se omluvit, že to nahrání trvalo tak dlouho, než jsem původně myslel a slíbil, ale znáte to, zákony schválnosti fungují perfektně a toto byl zrovna ten případ. Pracoval jsem ale celý víkend, abych vám to už konečně umožnil. Kdo se tedy zajímá o nějaké informace o antických lodích, má u nás na webu už tu možnost si je zjistit. Doufám tedy, že se vám budou líbit a budete se těšit na další zajímavé kousky, které budou následovat. Bohužel, zatím nebudou v textu odkazy na epizody, protože loga SG-1 a SGA ještě nejsou hotové a až by byly, odkazy by byly nefunkční, takže přidám, jakmile budou loga, abyste měli spojitosti přímo u ruky. Nyní si dám ale krátkou pauzu, bylo toho dost a doženu to, co jsem psaním zmeškal a pak se hned pustím do Asgardské flotily. Nezapomeňte hlasovat, jaké chcete další lodě, pokud se vám to bude líbit. Rád uvítám vaše připomínky, nebo pokud zjistíte nějaké nesrovnalosti, chyby, či nefunkčnost odkazů a záložek a směřujte je prosím do fóra, do tématu k tomu určenému zde. Na lodě se dostanete přes menu do databáze, nebo přímo zde. Přeji pěkné počteníčko.Promo fotografie SGU 1x19 - Incursion I.

Promo fotografie SGU 1x19 - Incursion I.Trailer od Syfy na nadcházející epizodu Stargate Universe 1x19 - Incursion I. již máme za sebou a nyní opět týden před vysíláním máme k dispozici i promo fotografie k této epizodě. Najdete je opět v naší galerii v HD rozlišení, v celkovém počtu 17.

SGU 1x19 - Incursion I.: Trailer CZ / Promo fotografieFotografie z natáčení SGU 1x18 - Subversion

Fotografie z natáčení SGU 1x18 - SubversionTakže poslední epizoda Stargate Universe 1x18 - Subversion je již dávno za námi, promo fotografie k nadcházející epizodě 1x19 - Incursion I., která odstartuje season finále, také stále ještě nejsou, pravděpodobně proto, že se tento víkend další díl nevysílá, tak si můžete trochu ukrátit čas při čekání s fotografiemi z natáčení Subversion, kde byly k vidění i hvězdy SG-1. Fotografií je tentokrát docela dost a jako obvykle v HD rozlišení. Kouknout se na ně můžete v galerii.Fotky z natáčení SGU 1x17 - Pain

Fotky z natáčení SGU 1x17 - PainTentokrát o něco dříve, většinou bývá až v úterý, ale oficiální stránky MGM už uvolnily dalších 9 fotografií v HD rozlišení z natáčení epizody Stargate Universe 1x17 - Pain, která byla zaměřena hlavně na velmi reálné halucinace posádky. Kdo má tedy zájem, může si chvilku zkrátit čas při čekání na originální nadcházející epizodu 1x18 - Subversion a najdete je jako vždy v galerii. Přímý odkaz je zde.« Předchozí | 1 2 3 4 5 6 7 | Další »
Mobilní verze

Powered by MNews.
Stargate a všechny charaktery a obrázky jsou majetkem MGM TV Entertaiment.
Nezodpovídáme za veškerý obsah týkající se Stargate. Tento web je od fandů Stargate.
Administrátor nezodpovídá za obsah novinek zveřejněný jinou osobu než jím samotným.