Články se štítkem "Databáze":

Výsledky anket, jejich výměna a krátký plán do budoucna

Výsledky anketZdravím fanoušky Hvězdné brány. Jak jste asi zaregistrovali, databáze vesmírných lodí a plavidel dospěla do té fáze, že už není z čeho vybírat. Tímto tedy stahuji o nich anketu, kde v poslední volbě vyhrály replikátorské lodě s 80 % hlasy. Také stahuji druhou anketu, kde u vás vyhrála se 79 % hlasy neoficiální databáze oddělená od oficiální. Místo nich vás teď čeká obsáhlá anketa s výběrem dalších kategorií databáze. Vřele doporučuji si výběr nejprve pořádně promyslet, protože kategorii, která zvítězí v této anketě, se budu věnovat, než bude kompletně dodělána a mnohdy, zvlášť pokud je kategorie obsáhlá, to může trvat dlouho. V těchto případech možná udělám občas nějakou malou kategorii nebo bonusy, které nejsou v anketě uvedeny. Anketu už naleznete na webu dole v pravém sloupci.

Jaký je nyní plán, než si zvolíte další kategorii databáze? Nyní jsou tedy na řadě vámi zvolené replikátorské lodě a po nich nám zbyly jen lodě ostatních, méně významných ras, které jsme mohli zahlédnout. Tím ale databáze vesmírných lodí a plavidel nekončí, protože jste si zvolili i neoficiální databázi, ve které jsou také nějaké lodě, o kterých jste se mohli dočíst v knihách, komiksech a podobně, které v seriálu nebyly. Takže touto třetí, menší kategorií vesmírné lodě a plavidla skončí. Na výběr nové kategorie databáze budete mít čas, než tyto tři poslední části lodí dodělám. Než se ale pustím do kategorie, kterou si vyberete, ještě hodlám udělat podrobnou stránku o Hvězdných branách, symbolech a její technologii. Během toho bude samozřejmě další anketa s výběrem podkategorie té, kterou jste si zvolili.

Jak tedy můžete vidět, v tvorbě naší podrobné databáze mi může zabránit jen opravdu nějaká vážná, neočekávaná věc a tím vás také žádám o trpělivost, protože jak víte, čeká mě ještě opravdu hodně dlouhá cesta, pokud chci udržet podrobnost, jakou mají lodě, a tolik volného času na to opravdu nemám. Užijte si teda zbytek roku 2011 hlavně ve zdraví a doufáme, že nás budete stále navštěvovat. Neshledanou u novinek a dalších částí databáze.

Zdroj

| Scimani | Web | Komentáře (5) | 26.12.2011 13:11

Orijské lodě vtrhly do naší databáze

Orijské lodě v databáziUž vás nebaví sledovat stále stejné pohádky na Vánoce? Nevadí, můžete si vánoční večer zpříjemnit něčím, co máte rádi, v tomto případě třeba orijskými loděmi. Do naší databáze totiž přímo vtrhly a udělaly tam pěknou paseku, až Odyssea je dokázala zpomalit a dala to tam do pořádku. Máte je od nás jako malý dárek pod stromek. Případné připomínky nebo nefunkčnost jako obvykle do fóra. Všechny obrázky máte také pohromadě v galerii. Po novém roce se pustím do předposlední kategorie replikátorských lodí, které vyhrály s přehledem anketu. Tu ovšem vyměním až po vánocích během svátků. Z lodí již není co vybírat, takže čekejte velkou anketu, která se bude týkat volby další kategorie do databáze. Zároveň ukončím anketu o neoficiální databázi. Teď už ale můžete nerušeně pročítat orijské lodě a přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a bohatého ježíška.

Zdroj

| Scimani | Web | Komentáře (1) | 24.12.2011 18:30

Databáze obohacena o cizí technologii z SGU

Cizí technologie z SGUZdravím fanoušky Hvězdné brány. Jsem zpět a po delší době tu máme další příspěvek do naší databáze z SG. Jak jsem několikrát informoval, jedná se o cizí technologii z SGU, čímž defakto skoro vše z SGU už v databázi máme. Chybí samozřejmě věci kolem Antiků, lidí a Luiánské aliance, ale těm se budu věnovat, až na ně přijde řada, protože ty velmi dobře známe. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, po rasách z SGU nebylo dlouho nic, ale o prázdninách nebyl vůbec čas a teď už jen o víkendech, takže to jde také pomaleji. Nyní můžu konečně pokračovat v lodích, takže teď jsou na řadě orijské, na které řada z vás už netrpělivě čeká. Mějte prosím trpělivost, rozhodně s tím nechci seknout, ale toho volného času prostě moc není.

Nyní k dnešní části databáze. Takže jako vždycky máte všechny obrázky v galerii a při nějakých nesrovnalostech, chybách nebo nefunkčnosti, se prosím obracejte do příslušného tématu na fóru. Takže přeji příjemné čtení, najdete ji v menu nebo přímo na tomto odkazu.

Zdroj

| Scimani | Web | Komentáře (0) | 06.11.2011 20:45

Rasy a kultury - Mise Destiny jsou přístupné na webu

Rasy a kultury z SGUNedávno jsem se omlouval, že tvorbu databáze na vesmírné lodě a plavidla přerušíme kvůli dodělání databáze k seriálu Stargate Universe. První ze dvou kategorií, rasy a kultury, máme již hotovou a můžete se pustit klidně do čtení. Teď nás čekají ještě cizí technologie z SGU a bude kompletní. Ta by také neměla trvat moc dlouho a pak se konečně pustím na ty slibované orijské lodě. Budou následovat teda ještě dvě kategorie, než se vymění anketa na webu, která pak bude zásadní k databázi, takže ještě máte čas hlasovat, i když už je asi rozhodnuto, které lodě budou poslední. Ale zpátky k rasám. Dostanete se na ně přes menu, nebo prostě přes tento odkaz. Obrázky najdete také v galerii. Diskutovat o nich můžete ve fóru, už je tam dlouho připravená kategorie ras a kultur v sekci Stargate Universe, ale pokud budete mít nějaké připomínky, nesměřujte je tam, ale do speciálního tématu ras u kultur v katehorii databáze. Nezbývá než popřát příjemné čtení a zase se tu uvidíme u cizích technologií z SGU.

Zdroj

| Scimani | Web | Komentáře (1) | 03.08.2011 17:50

Cizí lodě z SGU v databázi

Cizí lodě z SGU v databáziVšichni určitě čekáte na dlouho očekávanou epizodu SGU s názvem 'Seizure', která bude vysílána již tuto noc ve 4:00 načeho času. Kdo bude v noci koukat, může si zpříjemnit čekání s naší databází, do které byly přidány cizí lodě, které se v tomto seriálu objevily. Je možné, že než SGU skončí, proběhne nějaká aktualizace těchto lodí, pokud je ještě uvidíme. Anketa zatím zůstává, protože jsou na řadě nyní orijské lodě, tak ještě nezapomeňte vybírat. Samozřejmě uvítám jakékoliv připomínky k těmto lodím, především nefunkčnost a chyby, které prosím směřujte do fóra. Takže přeji příjemné čekání na další epizodu s těmito loděmi.

Databáze cizích lodí z SGU / cizí lodě z SGU v galerii / cizí lodě z SGU na fóru

Zdroj

| Scimani | Web | Komentáře (11) | 04.04.2011 21:22

Wraithské lodě v databázi

Wraithská flotila lodíVážení fanoušci Hvězdné brány, především ti, kteří se mě neustále ptali, kdy budou ty wraithské lodě hotové. Konečně jste se dočkali, protože wraithské lodě jsou již dodělané a přiletěly se vám podrobněji představit na náš web. Takže si to užijte a doufám, že zde naleznete spoustu zajímavých informací a snad i ty, co jste doposud nevěděli. Zanedlouho začnu pracovat na cizích lodích v SGU a také bude pravděpodobně brzy ukončena anketa, takže nezapomeňte ještě hlasovat, pokud jste tak již neučinili, i když už je nejspíše rozhodnuto. Jakékoliv připomínky, nesrovnalosti, chyby, či nefunkčnost prosím hlaste do příslušného tématu ve fóru, popřípadě do chatu v pravém panelu webu, pokud budu online. Kdo se nezajímá moc o informace a chtěl by si prohédnout aspoň obrázky, najde je pohromadě rozdělené  podle lodí v galerii. Takže přeji pěkné čtení a u příštích lodí se na vás těším.

databáze wraithských lodí / galerie wraithských lodí / fórum pro wraithské lodě

Zdroj

| Scimani | Web | Komentáře (4) | 22.02.2011 22:30

Info o wraithských lodích a nová anketa

AnketyZdravím všechny fanoušky Hvězdné brány. Dnes tu mám pro vás nějaké informace k naší databázi wraithských lodí. Také uzavíráme anketu: jaké chcete další lodě po jejich dokončení a zároveň dáváme novou. Wraithské lodě se už pomalu chýlí ke konci a počítám, že někdy během příštího týdne by měly být dopsané. Co to znamená? No především to, že ukončujeme stávající anketu a nahrazujeme ji novou. No pak jako obvykle už chybí jen nějaké dodělávky v podobě korekcí a obrázků a mohou přiletět na web. Až budou na webu, pustím se do cizích lodí z SGU, protože vyhrály s jasnou převahou s 64% všech hlasů. Hlasovalo váš opravdu hodně, ani jsem to nečekal a je to od vás také znamení, že máte o naši databázi vesmírných lodí a plavidel opravdu zájem, což mě moc těší a dává mi to hnací sílu do další práce. V nové anketě už naleznete jen tři zbývající kategorie a vzhledem k tomu, že cizí lodě z SGU by měly být hotové celkem brzo, protože jich moc není a ani se o nich toho tolik neví, tak neváhejte a hlasujte co nejdříve, protože tam anketa nebude určitě dlouho, což bude stejné i při další, protože už zbyly jen ty rychlejší kategorie. Novou anketu budu samozřejmě dávat vždy adekvátně dopředu, aby stihla hlasovat většina fanoušků. Anketu naleznete jako obvykle v pravém panelu. Tal'ma'te.

Zdroj

| Scimani | Web | Komentáře (0) | 06.02.2011 12:57

Goa'uldské lodě v databázi

Goa'uldské loděKdo netrpělivě čekal na goa'uldské lodě v naší databázi, konečně se dočkal. Mrzí mě trochu, že jsem to nestihl do vánoc, za což se moc omlouvám, protože to měl být původně pro vás dárek po stromek, ale aspoň jsem to stihl do konce roku. Lodě jsou celkově rozděleny do čtyř kategorií: Ha'tak, speciální Ha'taky, menší lodě a kluzáky, takže tam najdete opravdu spoustu informací a hlavně také hodně obrázků. Doufám jen, že se vám budou líbit a budete se opět těšit na další lodě, tentokrát wraithské, na které se já rozhodně těším, protože jsou unikátní a snad toho o nich hodně najdu. Nezapomeňte také hlasovat v anketě, jaké byste chtěli lodě po wraithských, pokud jste tak ještě neučinili. Byl bych samozřejmě rád, kdybyste mi po přečtení napsali vaše připomínky, nesrovnalosti, nefunkčnost, nebo kdyby vám tam něco chybělo, do fóra a nebo přímo do chatu v pravém panelu webu. Rád to dám popřípadě do pořádku. Takže vám přeji příjemné hloubání nad nejrozmanitějšími loděmi jedné rasy v SG, které najdete v menu pod databází, nebo přímo zde.

Zdroj

| Scimani | Web | Komentáře (11) | 29.12.2010 22:28

Pozemské lodě v databázi

Pozemské lodě v databáziJe dokonáno. Konečně se mi povedlo dát kompletně dohromady pozemské lodě. Vím, že to trvalo trochu déle, než jsem si myslel, ale útěchou za to čekání snad bude pro Vás délka článku, který je rozdělen na pět stránek podle různých kategorií plavidel. Doufám tedy, že si hezky počtete, najdete zde spoustu informací a bude se Vám líbit. Samozřejmě jsme mysleli na všechny, protože víme, že některé lidi moc nezajímá popis lodí a rád by si prohlédl jen obrázky. Má samozřejmě tu možnost a může se také na všechny obrázky lodí podívat v galerii, kde je má všechny pohromadě, jen roztříděné do kategorií. Pokud budete mít jakékoliv připomínky, nebo narazíte na nesrovnalosti, chyby, nefunkčnost atd., neváhejte mě kontaktovat na fóru, v tématu k tomu určenému, nebo přímo na chatu se mnou v pravém panelu webu, rád to s Vámi proberu a případně opravím, nebo doplním, protože i to se může stát. Ale dost řečí a hurá do čtení. Přeji příjemné počtení.

Přímé odkazy: Galerie / Popis lodí v databázi / Fórum

Zdroj

| Scimani | Web | Komentáře (4) | 21.09.2010 22:24

Info o pozemských lodích a výsledky ankety

Výsledky anketyUž jsem to psal dneska na facebook, ale pro ty, kteří tam nechodí, poskytnu informace o tvorbě pozemských lodí do databáze, i zde. Takže tady jsou. Pozemské lodě jsou již skoro dopsané, chybí už jen jedna položka a budou hotové. Potom bude následovat ještě pořádná korekce a případné úpravy a doplnění. Nakonec připravím spoustu obrázků ke všem lodím a nejen na ně, protože databáze nebude obsahovat jen čistě vesmírné lodě a plavidla z programu hvězdné brány, ale také vesmírné stanice a letadla, dokonce jeden vrtulník, které se v seriálech objevily, nebo se o nich mluvilo. Snad jen jedna položka nemá obrázek. Celkový počet položek v pozemských lodích tak bude čítat 24. Tento článek je zatím nejdelší ze všech (o hodně delší než např. antické lodě) a proto bude rozdělen na tři stránky. První bude obsahovat vesmírné letouny, letadla a vesmírné stanice, druhá bude věnována Prométheovi a třetí, lodím třídy 304 Daedalus, takže se máte určitě na co těšit, alespoň v to doufám :-)

Zároveň ukončujeme starou anketu na vesmírné lodě a spouštíme novou, kde si můžete opět vybrat, o kterých zbývajících lodích byste si chtěli u nás na webu přečíst nejdříve. Omlouváme se za zdržení, ale nešlo vytvořit anketu, chvíli nám trvalo, než jsme přišli na to, v čem to bylo, ale už vyřešeno, takže můžete hlasovat. Výsledky ankety a jakými loděmi budeme pokračovat, najdete v celém článku.

Zdroj

Celý článek | Scimani | Web | Komentáře (0) | 21.08.2010 19:50

Asgardské lodě už v naší databázi

O'NeillMáme konečně další přírůstek v naší databázi lodí. Minule jste v anketě chtěli nejvíce Asgardské lodě, tak je máte mít. Je jich sice polovina, co antických, a ani nebyly v seriálech tolik vidět, ale přesto je článek skoro poloviční délky, takže určitě spousta informací. Zatím tam ale nejsou odkazy na epizody SG-1, protože ještě není logo, ale jakmile bude, tak dodám. Doufám, že se vám budou líbit, alespoň stejně jako Antické a já se pomalu pustím do Pozemských, které jste si zvolili v poslední anketě. Ale dost už řečí a můžete se vrhnout do čtení. Můžete přímo zde a nebo přes menu do databáze. Pokud k nim budete mít jakékoliv připomínky, směřujte je prosím do fóra sem. Enjoy :-)

Zdroj

| Scimani | Web | Komentáře (1) | 09.07.2010 22:06

Výsledky ankety o lodích v databázi

Výsledky anketyOmlouvám se za menší zpoždění, protože anketa je už skoro den stažená a kolega odjel na 14 dní pryč a jsem tu na celý web sám. Ale už jsem se k tomu konečně dostal. Asgardské lodě jsou tedy už skoro sepsané a chybí už jen korekce, udělání obrázků a nahrání na web. Během těch 14 dní, ale spíše dříve, by se mohly objevit v databázi. Poté se pustím do pozemských lodí ;-)

Nyní se můžeme podívat, jak anketa vlastně dopadla. Tentokrát to bylo jednoznačné a vyhráli jsme s přehledem my lidé ze Země :-) Poslední byly samozřejmě Goa'uldi. Pozemské lodě byly vyndány z ankety a můžete hlasovat v nové, které chcete udělat jako další po pozemských. Tentokrát už by to nemuselo být tak jednoznačné a mohl by to být tuhý boj, tak nezapomeňte hlasovat, pokud se vám naše zpracování lodí v databázi líbí. Ale nyní už se můžete podívat v pokračování článku na celkový přehled výsledků.

 

Zdroj

Celý článek | Scimani | Web | Komentáře (0) | 01.07.2010 21:16

« Předchozí | 1 2 3 | Další »