STARGATE SG-1, ATLANTIS & UNIVERSE | STARGATE HRY | GALERIE | FÓRUM |
RSS Login
  • Vyhledávání


  • Sledujte nás na...
Google+ Facebook Twitter Youtube
Tumblr Instagram Ask.fm RSS

  • Stargate v TV

Týden 19. 6. - 25. 6. 2017

Stargate: SG-1Prima COOL: po-pá - 16:15

  • Momentky
Momentky SG-1Momentky SGAMomentky SGU

  • Facebook panel

  • Anketa

  • Reklama

  • Odkazy
 
 
 
 
 
 
Všechny ikonky  |  Přidat ikonku


Stargate SG-1 | Stargate Atlantis | Stargate Universe |     General | Rozhovory | Web


Odhalen název dvojdílu v polovině 2. řady SGU

Odhalen název dvojdílu v polovině 2. řady SGUZatím jsme mohli vidět pouze první polovinu 1. řady Stargate Universe, ale dnes už byl odhalen název dvojdílu v polovině řady druhé. Práce na druhé řadě trvají už od prosince a do vysílání půjde v říjnu.

Nyní zpět k dvojdílu, ten bude nést název Resurgence (Obrození). Epizodu pravděpodobně uvidíme na začátku prosince před další vysílací pauzou. Druhá část bude napsaná novou scénáristkou Lindou McGibneyovou, jak jsme již dříve uvedli.

 

AKTUALIZACE: Na Mallozziho blogu fanoušci uhodli další názvy epizod, takže už jsou známy další dva a tady jsou:

2x06 - Trial and Error
2x07 - The Greater Good

2x08 - MaliceAKTUALIZACE: Nový trailer od MGM k pokračování SGU

Trailer od MGM k SGU

MGM vydalo nový minutu a půl dlouhý trailer k pokračování 1. řady Stargate Universe. Uvidíte tu nejen části vesmírné bitvy, ale i nové "emzáky". Začátku se nelekejte, protože tam jsou záběry z 1x10 Justice.

Aktualizace: PŘINÁŠÍME VÁM TITULKY A TRAILER V HD KVALITĚ!!! Video si můžete otevřít na celou obrazovku, je ve skvělé kvalitě.

Video ke shlédnutí zdeRobert Carlyle režisérem epizody SGU

Carlyle režisérem epizody SGURobert Carlyle (Dr. Nicholas Rush) stál za kamerou a odbyl si svůj režisérský debut. Carlyle se stal režisérem epizody 2x04 Pathogen (Patogen), která se natáčí jako první v pořadí pro druhou sezónu Stargate Universe. Pro Skotského herce je to velký okamžik, na který se již nějakou dobu těšil.

Natáčení začalo již včera, kdy se však herci museli potýkat s nepříznivým počasím.Začalo natáčení 2. řady Stargate Universe

Začalo natáčení 2. řady SGUPrávě dnes začalo hlavní natáčení 2. řady SGU v Bridges Studios ve Vancouveru. Druhá řada bude mít znovu 20 epizod a vysílání započne, jako u první řady, na podzim tohoto roku (pravděpodobně říjen). Úvodní ezpioda s názvem Intervention (Zákrok, Zásah) by měl navazovat tam, kde skončí poslední dvojepizoda 1. řady Incursion (Vpád). Ale jako první epizoda se bude natáčet Pathogen (Patogen).

Mezitím čekáme na 2. dubna, kdy se na obrazovky vrátí první řada, přesněji její druhá polovina. Autoři slibují více mimozemšťanů. vesmírných bitev a hlubší prozkoumání posádky lodi. O dalších novinkách vás budeme samozřejmě informovat.Popisy epizod Hvězdná brána Atlantida 3. série

Hvězdná brána AtlantidaV prvé řadě se Vám musím omluvit za skoro měsíční nečinnost v aktualizaci webu, ale bohužel jsem měl na práci důležitější věci (pracovní) a tak nebylo na psaní moc času. Jsem ale zpět v plné síle a zdá se, že budu mít v dohledné době zase trochu více času na web. Po malé pauze tedy přicházím s dalšími popisy epizod seriálu Stargate Atlantis / Hvězdná brána Atlantida a to 3. sérií. Tak si ji hezky užijte.

Bohužel Vás musím také informovat, že se mi popisy epizod píší velmi obtížně, protože je to už dlouho, co jsem seriál viděl a když ho začali dávat nedávno u nás, viděl jsem jen pár dílů. Takže Vás moc prosím, pokud tam najdete nějakou chybu, nebo nesrovnalost, sdělte mi to prosím zde do komentářů a nebo třeba na jiný můj kontakt uvedený v autorech webu. Děkuji.

Dost už bylo ale slov a na popisy směřujte přes menu, nebo sem.Kavan Smith v novém filmu Red

Smith ve filmu RedKavan Smith, pro nás spíše známý jako Major Lorne ze seriálu Stargate Atlantis (Hvězdná brána: Atlantida), bude hrát v novém filmu televize Syfy Red.

Tento film je inspirovaný známou pohádkou Červená karkulka. Smith by měl hrát v hlavní roli vlkodlaka. Karkulkou bude zrzka Felicia Day (IMDb). Film půjde do vysílání příští rok na Syfy.Smallville zlomí rekord Stargate SG-1

Smallville zlomí rekord SG-1Stargate SG-1, u nás vysílaný pod názvem Hvězdná brána, si svou 10 letou cestou získala rekord v Guinnessově knize rekordů jako Nejdéle běžící sci-fi seriál bez přerušení. Seriál byl spuštěn roku 1997 a poslední díl byl odvysílán v roce 2007. S celkovým počtem epizod 214 překonal starý rekord seriálu Akta X s 202 epizodami.

Bohužel rekordy jsou tu od toho, aby se překonávaly a ani tento rekord nevydrží. Po třech letech bude zlomen seriálem Smallville, který dostal zelenou v produkci již 10. řady. Smallville bude mít na koni řady totiž celkem 218 epizod, tedy o 4 více.David Hewlett ve filmu Splice

David Hewlett ve filmu SpliceFangoria oznámila nový film Splice, ve kterém bude hrát hvězda seriálu Stargate Atlantis / Hvězdná brána Atlantida David Hewlett (Dr. Rodney McKay). Film půjde do kin 4. června. Film už byl předveden na filmových festivalech Sitges a Sundace.

Distributorem filmu je známá společnost Warner Bros a režisérem Vincenzo Natali. Ve filmu kromě Davida uvidíte i Adriena Brodyho, Sarah Polleyovou a další. Film je o experimentech s lidskou a zvířecí DNA.Aktualizovaná upoutávka na druhou polovinu 1. série SGU

SGUScimani nedávno uveřejnil upoutávku na 2. polovinu 1. série SGU, já jsem se po týdnu vrátil k práci a jako první novinku vám sem dávám trailer klasickým stylem jako tu máme všechna videa, tedy ne youtube a nové titulky k videu. Znovu opakujeme, že jde o velký spoiler a kdo nechce přijít o překvapení, ať radši nekouká. Upoutávka Stargate Universe: Season 1.5 - The Ride je na našem fóru.Vysílací plán Syfy na duben

SGUPo malém odreagování ale zpátky do reality. Televizní kanál Syfy oznámil svůj vysílací plán na duben, kdy se začne také vysílat dlouho očekávaná druhá polovina 1. série Stargate Universe. Pořadí epizod doznalo malých změn. Původní 15. epizoda "Lost" byla odsunuta a místo ní uvidíme nejprve epizodu "Sabotage". "Lost" tedy uvidíme snad 7. května.

Před zahájením premiéry druhé poloviny série, Syfy kanál naplánoval maraton prvních 10ti dílů, který začíná v 11:00 dopoledne pacifického času. Hned po maratonu začne premiéra epizody 11. Space.

Vysílací plán a ještě něco málo navíc najdete v celém článku.Videoklip - parodie na SG-1

Sci-FriedTak jsem opět narazil na internetu na zajímavou věc a rozhodl jsem se, že se s vámi o ni podělím. Pro většinu z nás je to asi neznámá kapela, ale její videoklip na parodii SG-1 mě docela chytl. Píseň nese název "PX-75309" a je od kapely Sci-Fried. Myslím si, že odvedli docela skvělou práci. Rekvizity, které ve videoklipu můžete vidět jsou také skvěle udělané. Ale dost už řečí a hurá na to Wink

Videoklip můžete shlédnout v pokračování článku.Návštěvnost SG-PORTÁLU překročila 20 000

Zvětšený jeden z našich bannerůNáš web o všem co se týká seriálu Stargate / Hvězdná brána, navštívil již 20 000 návštěvník. Vzhledem k tomu, že web je aktivní jen docela krátkou dobu, jsme za Vaši přízeň moc rádi a doufáme, že nás budete navštěvovat stále a Vaši přízeň si udržíme. Novinek je zatím stále dost a my Vás o nich vždy budeme informovat.

Při této příležitosti bych Vám také ještě mohl prozradit, že náš web se v brzké době dočká opět malinké změny. Takže na co se můžete těšit? V první řadě bude trošku změněno logo SGU a budou také přidány loga k SG-1 a SGA s herci. Co to znamená? Hlavním logem stránek stále zůstane logo SGU, protože tento seriál se právě vysílá, ale když zabrousíte na stránkách do sekcí jiných seriálů, bude se na nich zobrazovat příslušné logo seriálu, ve kterém se momentálně nacházíte. Další změnou také projde menu a v neposlední řadě nebude v momentkách jen SGU, ale budou se tam střídat momentky ze všech seriálů. Zdá se, že mám teď také více času, takže by se měla začít už brzo doplňovat databáze a půjde to snad rychleji. Takže si myslím, že se máte na co těšit a o všech novinkách v databázi vás budu samozřejmě informovat.« Předchozí | 151 52 53 54 55 56 57 | Další »
Mobilní verze

Powered by MNews.
Stargate a všechny charaktery a obrázky jsou majetkem MGM TV Entertaiment.
Nezodpovídáme za veškerý obsah týkající se Stargate. Tento web je od fandů Stargate.
Administrátor nezodpovídá za obsah novinek zveřejněný jinou osobu než jím samotným.