STARGATE SG-1, ATLANTIS & UNIVERSE | STARGATE HRY | GALERIE | FÓRUM |
RSS Login
  • Vyhledávání


  • Sledujte nás na...
Google+ Facebook Twitter Youtube
Tumblr Instagram Ask.fm RSS

  • Stargate v TV

Týden 19. 6. - 25. 6. 2017

Stargate: SG-1Prima COOL: po-pá - 16:15

  • Momentky
Momentky SG-1Momentky SGAMomentky SGU

  • Facebook panel

  • Anketa

  • Reklama

  • Odkazy
 
 
 
 
 
 
Všechny ikonky  |  Přidat ikonku


Stargate SG-1 | Stargate Atlantis | Stargate Universe |     General | Rozhovory | Web


Otevření galerie a update webu

Otevření galerie a update webuDnes jsme toho na stránkách hodně změnili, začněme například galerií, kterou jsme pro vás naplnili nejnovějšími obrázky. Najdete zde mnoho fotografií například z chystané epizody Space, které se dočkáme za přibližně 58 hodin. Také tam jsou fotografie ze Syfy UpFront párty, nebo screeny z traileru SGU Season 1.5 od gateworld.net.

Další novinkou je vylepšení vzhledu celého webu. Jednak již není nudně černý, ale dostal hezkou tapetu brány z SGU, dále pak větší loga, vylepšený vzhled nadpisů novinek a hlavně nové, pěkné a čisté menu. Další změnou je větší přehlednost odkazů v novinkách, které se po přejetí zbarví do jasné oranžové. Ještě není vyloučena změna odkazů v normálním stavu, aby byly lépe rozpoznatelné od textu.

Doufáme, že se vám bude tento nový vzhled líbit. Veškeré připomínky sem do komentářů nebo na Facebook. DíkyChristopher Judge píše seriál

Christopher JudgeChristopher Judge, hvězda ze seriálu SG-1 známá jako Teal'c chystá nový příběh o archandělu. Po čtyřech letech po ukončení SG-1 pracuje na novém projektu Rage of Angels.

Příběh se soustředí na Archanděla Gabriela (Chris Judge) který nectí pravidla nebes a navštěvuje Zemi, aby našel ztraceného anděla Michaela. Judge uvažuje o Michaelovi Shanksovi (Daniel Jackson) v roli Lucifera.

Shanks řekl, že Rage of Angels bude dvou hodinová verze pilotu a studio by mohlo někoho pověřit udělat celou sérii, kdyby se jim to líbilo, nebo vykompenzují některé výrobní náklady tím, že by ho vysílaly jako samostatný film.

„Ale nečekejte že Rage of Angels bude na televizních obrazovkách hitem“ varoval Christopher.Beau Bridges v The Rockford Files

Beau Bridges v The Rockford FilesV poslední době se tvoří hodně remaků starých seriálů a tomuto trendu se nevyhne ani seriál The Rockford Files, vysílaný americkou stanicí NBC v letech 1974 až 1980. V tomto remaku si zahraje také Beau Bridges. Půjde o vedlejší hvězdnou roli. Zahraje si "Rockyho", otce hlavního hrdiny, soukromého detektiva Jima Rockforda.

Rocky pracuje již třicet let jako řidič kamionů. Vždy pomáhá svému synovi v těžkých situacích a dává mu rady do života, které však Jim ne vždy ocení.Popisy epizod 5. série Hvězdná brána Atlantida

popisy epizod 5. série SGAVážení a milí návštěvníci SG-PORTÁLU, je dokonáno. Ano, Stargate Atlantis / Hvězdná brána Atlantida je kompletní, tedy alespoň stručné popisy epizod tohoto seriálu. Věřím, že jste s nimi spokojeni a kdyby jste měli nějaké návrhy na změnu, nebo vylepšení, rád je uvítám. Nyní se konečně můžu věnovat naší databázi, kde toho můžete čekat opravdu hodně. Jako první přírůstek bude flotila Antiků, čili jejich vesmírné lodě a plavidla. Nebudou zase tak stručné, tak se tam určitě dovíte spoustu informací. Přeji pěkný zbytek večera a může se na to už vrhnout přes menu, nebo zde.SGU Season 1.5 DVD / Blu-ray už v červenci

Obal DVD pro Velkou BritániiJak již všichni asi víte, druhá polovina 1. sezóny SGU se vrací na obrazovky po celém světě začátkem dubna a to Spojené Státy (2. dubna), Kanada (2. dubna), Austrálie (9. dubna) a Velká Británie (13. dubna). Ale teď k hlavnímu tématu.

Podle Stargate Magazínu (březen / duben 2010) je naplánováno vydání druhé poloviny 1. sezóny SGU na DVD a pravděpodobně i na Blu-ray s názvem Season 1.5 už na 13. července tohoto roku, což je jen několik týdnů po odvysílání finále sezóny, které by mělo být asi 11. června, protože jeden pátek se asi nebude SGU vysílat kvůli "Memorial Day weekend". Mělo by obsahovat opět komentáře a bonusy, jako u vydání první poloviny série, které bylo v únoru. Také uvádí, že kompletní sezóna pro Severní Ameriku přijde až v příštím roce, tedy 2011.

Ve Velké Británii (DVD, region 2) je ovšem naplánováno vydání celé série na 5. července tohoto roku. Zde teda neexistuje žádná polovina sezóny a fanoušci už mohou před objednávat na Amazon.co.uk.

MGM a Fox Home Entertainment to ovšem oficiálně neoznámili a data se mohou pro verzi USA měnit.Robert Knepper ve 2. řadě SGU

Robert Knepper ve 2. řadě SGURobert Knepper byl vybrán do druhé řady Stargate Universe. Knepper si zahraje roli Simeona, člena Luciánské aliance. Simeon je nebezpečný voják, který začal svou kriminální kariéru ještě před vstupem do Aliance. Je silný a umí zastrašit, ale radši než sílu používá lest. Simeon také skrývá tajemství, pro které je ochotný zemřít i vraždit a o které usiluje Země i posádka Destiny.

V SGU bude 6-7 epizod a na konci se dostane do konfliktu s Dr. Rushem. Knepper je 50 letý herec známý díky svým rolím v Prison Break (Útěk z vězení), kde hrál T-Baga a také z Heroes (Hrdinové), kde ve 4. sezoně hrál Samuela Sullivana. Hrál i v několika filmech, například Den, kdy se zastavila Země.

 Brian J. Smith: Velký a krutý zvrat ve finále SGU

Brian J. Smith: Velký a krutý zvrat ve finále SGUHerec Brian J. Smith (poručík Matthew Scott) ze seriálu Stargate Universe veřejně prohlásil, že závěr první řady je krutý. Fanoušci se podle něj mají těšit na to, jak se posádka vypořádá s vnějšími hrozbami - s lidmi zvenčí, kteří se snaží uškodit nejen posádce, ale i lodi. Také se setkáme s několika druhy neuvěřitelné přírodní síly.

"Když jsem četl scénář poslední epizody, byl jsem naštvaný. To co se stane v poslední epizodě je velkým zvratem, krutým a špatným zvratem, až mi to nahání husí kůži.

 

 David Hewlett v novém filmu Morlock

David Hewlett v novém filmu MorlockDavid Hewlett (Rodney McKay), hvězda seriálu Stargate Atlantis / Hvězdná brána: Atlantida, bude hrát v novém filmu od Syfy s názvem Morlocks. Tento film byl natáčen loni v prosinci v Bulharsku. Do vysílání půjde někdy během sezóny 2010-2011.

Experimentální zařízení otevře okno do budoucnosti, odkud zmutovaná monstra (Morlocks) přicházejí, aby vyvraždili lidstvo. Film je inspirován románem The Time Machine od H. G. Wellse. V tomto románu se vynálezce stroje času dostane z 19. století o několik tisíc let do budoucnosti, kde se pokusí osvobodit lidské potomky z moci Morlocků, humanoidních bytostí žijící v podzemí.Chystá se nový komiks o Stargate

Chystá se nový komiks o Stargate

 

Seriál Hvězdná brána se dočká nového komiksového zpracování od Dynamite Entertainment. Půjde o limitovanou sérii několika epizod vydaných v tomto roce. Hlavní hrdinkou se stane Vala Mal Doran. V knize se objeví i tým SG-1 včetně Jacka O'Neilla. Příběh bude obsahovat dvě rozdílné časové linie. V jedné bude Vala před vstupem do SG-1 a v té druhé už v týmu bude a bude to něco jako 11. řada SG-1.

Komiks chystá Brandon Jerwa, který pracoval mimo jiné na G.I. Joe, Highlander nebo Battlestar Galactice. Kromě návratu SG-1 se prý dočkáme i dalších komiksů, které budou zaměřeny na Atlantis nebo Universe.

Tento komiks půjde do prodeje v květnu. Zbylé komiksy pak někdy v létě.Popisy epizod 4. série Hvězdná brána Atlantida

Hvězdná brána AtlantidaTak jsem tu opět a přináším vám popisy epizod 4. série Stargate Atlantis / Hvězdná brána Atlantida. Slovo jsem dodržel a popisy byly sepsány tentokrát dříve. Nyní už chybí jen 5. série a bude dokonáno. Atlantida bude kompletní. Doufám, že se mi to podaří také v brzké době. Mohu vám už nyní prozradit, že až bude 5. série hotova, vrhnu se konečně na naši databázi, kde bude mou hlavní prioritou nejprve sepsat všechny lodě ze všech seriálů a až budou hotové, tak budu průběžně aktualizovat technologie a planety. Nyní se už ale klidně můžete pustit do čtení zde.

 

Opět připomínám, abyste mě prosím kontaktovali, když najdete nějakou nesrovnalost. Přeji pěkné počteníčko.Corin Nemec v novém web seriálu Nuclear Family

Corin Nemec v novém web seriálu Nuclear FamilyCorin Nemec, nám známý jako Jonas Quinn z Hvězdné brány SG-1, byl obsazen do role nového web seriálu "Nuclear Family". V tomto seriálu bude kromě něj hrát i Ray Wise a Kinsey Packard. Natáčení již začalo a mělo by být dokončeno do konce dubna.

"Nuclear Family" vypráví příběh mladého páru John a Lynn, kteří se snaží přežít poté, co Zemi postihl nukleární holocaust. Pohybují se v lesích se svojí 11 dcerou Pauline a snaží se hledat svého pohřešovaného 8 letého syna Granta. Společnost se rozpadla a rodina musí být stále o krok napřed před Berserkersy, což jsou brutální, divocí zločinci, jejichž smyslem života je nyní pouze plenění a ničení.Beau Bridges ve filmu The Descendants

Beau Bridges ve filmu The DescendantsAgentura Reuters přišla s tím, že herec Beau Bridges, známý z Hvězdné brány jako generál Hank Landry v 9. a 10. sezóně SG-1, bude hrát v novém filmu Alexandera Paynese "The Descendants" (Potomci), který se začne natáčet v pondělí na Havaji.

Film je založený na románu Kaui Hart Hemmingové a pojednává o tom, jako manžel a otec dvou dětí (George Clooney) je nucen si znovu vytvořit vztah se svými dcerami po nehodě jeho ženy při plavbě z Waikiki.« Předchozí | 150 51 52 53 54 55 56 57 | Další »
Mobilní verze

Powered by MNews.
Stargate a všechny charaktery a obrázky jsou majetkem MGM TV Entertaiment.
Nezodpovídáme za veškerý obsah týkající se Stargate. Tento web je od fandů Stargate.
Administrátor nezodpovídá za obsah novinek zveřejněný jinou osobu než jím samotným.