Film Stargate: Revolution měl odhalit program Hvězdné brány veřejnosti

Vesmírný terminál '2010'Třetí film Hvězdné brány SG-1, s podtitulem 'Revolution', měl konečně odhalit přísně tajný program hvězdné brány celému světu. Toto odhalení a jeho mnoho důsledků mělo tvořit hlavní zápletku pro tento film. Revolution byl jen pracovní název a měl být také hodně zaměřen na naši oblíbenou postavu generála O'Neilla v podání báječného Richarda Deana Andersona. Uvedl to na svém blogu nedávno výkonný producent Joseph Mallozzi, který tam teď skoro pravidelně odpovídá na dotazy fanoušků. My se budeme samozřejmě snažit všechno přeložit, ale momentálně je na to ta nejnevhodnější doba maturit a zkoušek, tak buďte prosím trpěliví. Bude to všechno, jen ne asi hned. Více v celém článku, který je zaměřen hlavně na to, jak to s filmem bylo plánované a jak to nakonec dopadlo.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (25) | 18.05.2011 19:28

Mallozziho seriál vzpomínek na SG - díl první

Joseph MallozziNedávno se na svém blogu rozmluvil producent a scénárista Joseph Mallozzi o svých vzpomínkách na Stargate a vypadá to na trochu delší sérii příspěvků. My samozřejmě neleníme a rozhodli jsme se tento článek pro Vás přeložit, protože jak jsme slíbili, web jde dál. Teď už nezbývá nic jiného, než Vám popřát příjemné počtení, snad pro Vás bude stejně přínosné, jako pro nás, jistě v tomto díle "vzpomínek" naleznete mnoho zajímavých informací, nahlédnete do Mallozziho soukromí a dozvíte se věci, ke kterým byste se normálně jen tak nedostali. Tak jen směle do toho, celý článek i s obrázky najdete níže. Ještě než se do toho pustíte, plánujeme vzpomínky přeložit celé, stejně tak se už pracuje na zajímavostech z poslední epizody SGU 'Gauntlet' a jak mohlo SGU pokračovat ve třetí sérii, nebo jak mohlo být ukončeno. Ale jde to pomalu, takže buďte trpěliví. Mallozzi nám toho teď naložil tolik, stejně tak i Gateworld.net, že nestíháme, ale byla by škoda, kdybyste o to byli ochuzeni. Takže všechno bude, ale ne hned.

Zdroj: josephmallozzi.wordpress.com

Zdroj

Celý článek | Moire | General | Komentáře (1) | 16.05.2011 16:11

Jennifer Spence byla nominována v Leo Awards

Rush a ParkováJennifer Spence byla nominována v Leo Awards za nejlepší ženský herecký výkon v dramatické sérii za epizodu SGU 'Malice'. Tam byla jako doktorka Lisa Parková zajata členem Luciánské Aliance Simeonem, který na důkaz své nemilosrdnosti umístil na záda Parkové bombu a nechal ji samotnou před bránou. I v této situaci Parková myslela na ostatní a nechtěla, aby se k ní někdo přibližoval. Naštěstí ji Rush neposlechl a byl schopen odstranit bombu z jejích zad, a pak zabít Simeona. Ale to nebyl její jediný skvělý výkon, a tak doufejme, že bude znovu nominována za druhou polovinu druhé série, která se řadí do příštího ročníku Leo Awards. Letošní ročník zahrnuje první polovinu druhé série a Jennifer byla jediná nominovaná ze Stargate Universe. Jistě mluvím za všechny, když řeknu, že jí přejeme úspěch.

Ze světa SG-1 byla mimo jiné nominována i Amanda Tapping za nejlepší hlavní ženský výkon v dramatické sérii za seriál Sanctuary, konkrétně za epizodu 'Breach'. Tento seriál obdržel celkem nevídaných 17 nominací pro tento rok a ovládl tak veškeré nominace. Také mu držíme palce.

Slavnostní předávání cen proběhne 11.6. v hotelu Fairmont v Kanadském Vancouveru ve 20:00 tamního času.

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Zdroj

| Buchy | Stargate Universe | Komentáře (4) | 12.05.2011 20:21

10 věcí, které nevíte o Miku Dopudovi

Mike DopudCo jsme slíbili, také splníme. I po ukončení seriálu vám přinášíme novinky a zajímavé informace, tentokrát se jedná o pokračování série "10 věcí, které nevíte o herci či herečce z prostředí SGU". Dnes je tím vybraným Mike Dopud, kterého znáte jako člena Luciánské aliance Varra, který si získal přízeň lídí z expedice a stal se plnohodnotným členem posádky. Ale kdo je ten pohledný fešák ve skutečnosti? Kam jezdí rád na dovolenou, kde vystudoval, jaký je jeho oblíbený film? Vše se dozvíte v pokračování článku níže.

Zdroj: stargate.mgm.com

Zdroj

Celý článek | Buchy | Stargate Universe | Komentáře (1) | 12.05.2011 17:00

Fotografie z natáčení poslední epizody Gauntlet

Gauntlet natáčeníPředevčírem byla odvysílána poslední epizoda SGU s názvem 'Gauntlet' a dnes Vám k ní přinášíme fotografie z natáčení. Jedná se o 15 fotografií, které najdete v článku níže. Píši to velmi nerad, ale jedná se o poslední fotografie k natáčení Stargate Universe, tak si nenechejte ujít příležitost naposledy nahlédnout pod pokličku tohoto fenoménu. Epizoda to byla výborná a Stargate odchází na svém vrcholu, ale jednou se jistě vrátí.

Zdroj: stargate.mgm.com

Zdroj

Celý článek | Buchy | Stargate Universe | Komentáře (2) | 12.05.2011 14:00

Finále SGU 'Gauntlet' mělo největší jarní sledovanost

Gauntlet sledovanostUž jen pro porovnání a přehled slouží čísla sledovanosti k poslední epizodě Gauntlet. Poslední epizodu SGU sledovalo živě a ve stejný den 1,134 milionu diváků, což je 14% nárust oproti minulé epizodě Blockade. Rating v cílové kategorie 18-49 let činil 0,5. Jedná se o největší sledovanost v druhé polovině druhé série Stargate Universe. Bohužel ani tento drobný nárust a úspěch nic nezmění.

Finále ani nijak nepomohlo ke zvýšení sledovanosti Sanctuary, která se vysílá po SGU. Poslední epizodu Sanctuary sledovalo jen 756 tisíc diváků, jedná se o 10% propad oproti minulé epizodě a nejmenší sledovanost vůbec, dokonce i nižší než nejnižší sledovanost SGU. I tento skvělý seriál se nejspíše Syfy rozhodla odrovnat, jestli ho příští sezónu nedá zase zpátky na pátky, protože od přesunu na ponděli to jde s ním velmi z kopce. Před tím si držel tento seriál docela slušnou stabilní sledovanost na úrovni zhruba necelého dvojnásobku této sledovanosti. Od přesunu na pondělky sledovanost stále klesá a klesá, momentálně již klesla o 47% oproti poslední epizodě vysílané v pátek.

Zdroj: http://www.gateworld.net

Zdroj

| Buchy | Stargate Universe | Komentáře (18) | 11.05.2011 21:00

David Blue & Brad Wright o finále a budoucnosti Stargate

Eli Wallace v epizodě Gauntlet

Pro fanoušky Stargate je to smutný den. Jen po pouhých dvou sériích se Stargate universe blíží ke konci. Zrušení SGU zanechává televizní obrazovky bez seriálu Stargate poprvé za 14 let. Poslední díl SGU nazvaný ‘Gauntlet’ se vysílal v úterý od 3:00 SELČ na Syfy.

SGU zažilo nápaditý vzestup se svou druhou sérií, ale seriál padl v oběť nízké sledovanosti, která následovala rozhodnutím Syfy přesunout show z pátku na úterý. Stále je ale obtížné rozlousknout, co vedlo ke zrušení SGU. Možná lepší načasování, výdělečnější rok pro finančně strádající studio MGM nebo trpělivější diváci mohli zachránit SGU od popravy.

Finále série končí něčím, co by mohlo být popsáno, jako cliffhager (pozn. překladatele: otevřený konec, nervák, něco, co nutí diváky podívat se i na další sérii), ale epizoda nabízí patřičný pocit ukončenosti, zatímco také zůstává věrná seriálovému duchu bádání.

Spolutvůrce SGU Brad Wright a hvězda seriálu David Blue udělali nedávno rozhovor s televizí AOL o vyvrcholení série, zrušení a o zvěstovaném Stargate filmu. Najdete ho níže v článku.

Zdroj: tvsquad.com

Zdroj

Celý článek | Moire | Rozhovory | Komentáře (28) | 11.05.2011 18:39

Rozloučení se Stargate Universe, sbohem Hvězdná bráno!

Rozloučení se Stargate Universe, sbohem Hvězdná bráno!Patrně jste smutní z konce úžasných 17 let v prostředí světa Stargate stejně jako my, redaktoři vašeho webu, který se vám něco málo přes dva a půl roku snaží přinášet nejčerstvější a nejdůležitější informace o vašem oblíbeném seriálu. Ještě za dob SG-1 a Atlantis jsme se navzájem neznali, ale díky Stargate Universe nadešlo období, které vyústilo ve skvělé přátelství a nádherné zážitky. Hodně jsme si tuto práci užívali a s radostí se pouštěli do stále přicházejících, nových a nových nápadů. A před půl rokem přišel šok - SGU ukončeno.

Byl toho plný web, facebook, twitter, ale smutek brzy vystřídal vztek na Syfy, protože druhá polovina druhé série byla jedním slovem ÚŽASNÁ! Teď však opět zavládl smutek. MGM sice dala zelenou filmu, který měl zakončit dějovou linii SGU, ale Syfy prostě veškeré snahy o pokračování bojkotuje a není ochotna je platit.

Po konci SGU a SG obecně jsme se rozhodli, že vás necháme nahlédnout pod pokličku a každý z našich momentálně aktivních členů našeho týmu na webu sepsal své rozloučení se Stargate Universe a SG. Budeme velmi rádi, když něco podobného sepíšete také vy sem do komentářů.

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | General | Komentáře (43) | 11.05.2011 14:00

Titulky k SGU 2x20 Gauntlet

Titulky k SGU 2x20 GauntletNaposled čtete tyto řádky, naposled vám totiž přinášíme titulky k epizodě Stargate Universe, která je definitivně poslední, jak pro SGU, tak pravděpodobně i pro celé SG. Dnešní epizoda s názvem 'Gauntlet' toho má jistě hodně co nabídnout, již trailery vypadaly velmi zajímavě a nyní máte možnost se přesvědčit na vlastní oči a hlavně - je to konec celé sedmnáct let trvající ságy Stargate. Dopoledne jsme vám přinesli odkazy ke stažení epizody v obou hlavních verzí XviD a 720p a pro ně jsou samozřejmě i titulky, které vám později přineseme i pro nejkvalitnější verzi Web-DL. Celému týmu děkuji za poslední rok práce, kdy jsme vám přinášeli titulky k atuálním epizodám. Doufáme, že se vám naše práce líbila...

Epizoda ke stažení na fóru XviD a 720p

Titulky pro XviD / 720p

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (33) | 10.05.2011 20:30

Ve tři hodiny ráno končí Stargate Universe finální epizodou 2x20 Gauntlet

Ve tři hodiny ráno Stargate Universe epizoda 2x20 GauntletUteklo to jako voda. Nemluvím tu však o posledním týdnu, ale o celých dvou a půl letech, co nás Stargate Universe těší na našich obrazovkách, ať již televizních nebo těch počítačových. Rozloučení s naším seriálem je právě tak akorát včas, pokud jde o datum (den a měsíc), jenže háček je v roku, který měl být 2014. Bohužel už je to tak a nikdy se nedozvíme, kam by loď Destiny směřovala, osudy lidí na palubě, ani jak to doopravdy je se vznikem vesmíru.

Rozloučíme se však stylově a to velmi očekávanou epizodou Gauntlet a zítra ráno, případně brzy odpoledne, přineseme odkazy ke stažení tohoto dílu v XviD i 720p kvalitě a také pro vás připravíme titulky, naposled pro epizodu SGU, ale rozhodně to nebude poslední práce našeho překladatelského webu. Nezapomínejte, že nás na podzim čeká premiéra SGU na Nově a máme hodně práce s databází a budeme i nadále sledovat celé univerzum STARGATE. Ať se vám poslední epizoda líbí...

Znovu připomínáme, že do komentáře je přísně zakázáno vkládat spoilery.

SGU 2x20 Gauntlet: Promo fotografieTrailery a Sneak Peek / Spoiler a diskuzeSledování online + Chat

Zdroj

| Ayrton1 | Stargate Universe | Komentáře (27) | 09.05.2011 16:00

10 věcí, které nevíte o Patrickovi Gilmoreovi

Dale VolkerPo krátké době tu máme opět další pokračování série "10 věcí, které nevíte o herci či herečce z prostředí SGU". Tentokrát se podíváme na zoubek Patricku Gilmoreovi, kterého znáte jako Dr. Dale Volkera, který není jen obyčejným vědcem, ale důležitou součástí posádky a velmi silným můžem. Ale jaký je v reálném životě? Jak se živil před rolí ve Stargate, jaké bylo jeho dospívání a jaké je jeho ostudné tajemství? Dozvíte se v pokračování článku níže.

Zdroj: stargate.mgm.com

Zdroj

Celý článek | Buchy | Stargate Universe | Komentáře (3) | 08.05.2011 15:57

« Předchozí | 112 13 14 15 16 17 1857 | Další »