Informace o zrušeném SGA filmu Stargate: Extinction

Stargate: ExtinctionJak Mallozzi slíbil, tak učinil. Dnes poskytl na svém blogu informace o zrušeném SGA filmu Stargate: Extinction. Také slíbil, že to nebude všechno a prozradí o něm v příštích vstupech více. Pojďme se tedy podívat, jak to s ním bylo a o čem měl být.

Když se Paul Mullie a Joseph Mallozzi rozhodli napsat scénář k navrhovanému filmu Atlantis, žili v naději, že ho nakonec nebudou muset vyrobit jako film, ale scénář bude podkladem pro úvodní dvojepizodu 6. série SGA. Pod kódovým označením "Project Twilight" měl být zaměřen na město Atlantis, jeho personál a cestu zpět do galaxie Pegasus. V ideálním případě měl připravit půdu pro dalších vzrušujících 18 epizod seriálu, nebo pro případný budoucí film SGA. Více v celém článku.

Update: Ještě musím upozornit, že toto je povodní koncept, protože jak jistě víte, crossover s SGU změnil časovou posloupnost a do scénáře se už nezasahovalo. 

Zdroj: josephmallozzi.wordpress.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (24) | 26.05.2011 17:46

Bridges oceněn členstvím v Čestném výboru TCG

Bridges oceněn členstvím v Čestném výboru TCGHerec Beau Bridges, kterého známe jako generála Hanka Landryho ze seriálu Stargate SG-1 (Hvězdná brána), byl vybrán do Čestného výboru skupiny TCG - Theathre Communication Group - za své mnohaleté nasazení a celoživotní závazek k divadlu. Tato skupina sdružuje nevýdělečná profesionální divadla ve Spojených státech a má již na svém seznamu přes 450 divadel v 47 státech a celkem 17 tisíc členů.

Bridges bude přijat do Čestného výboru společně s mnoha dalšími, které jistě znáte (např. Jason Alexander, Ray Bradbury, John Cho, Ed Harris, Neil Patrick Harris, Tim Robbins, James Roday a Noah Wyl).

V pokračování novinky naleznete překlad Bridgesova profilu z TCG...

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Zdroj

Celý článek | Ayrton1 | Stargate SG-1 | Komentáře (0) | 26.05.2011 11:10

MGM přichází se seriálem Vikingové

Seriál VikingovéJak jistě víte, MGM v jeho finanční situaci není zrovna moc horlivé pro pokračování Stargate Universe. Rádi by s ním pokračovali, ale momentálně si nemohou dovolit celé SGU financovat z vlastní kapsy. Po několika oznámeních o nových projektech MGM po bankrotu v posledních několika týdnech přišla dnes zpráva ze studia, že se zavázali na první televizní seriál, po těchto pro studio nepříznivých událostech. MGM se tak dostává do historického eposu s Vikingy (pracovní název série) s Michaelem Hirstem a Morganem O'Sullivanem, kteří byli také výkonnými producenty seriálu Tudorovci. Zatím jen deset epizod série bude pravděpodobně dobrou volbou pro nějakou kabelovou televizi, které mají v posledních letech velký úspěch s historickými dramaty, jako například Řím, Spartakus, nebo nová série Camelot.

Toto historické drama se bude odehrávat ve světě skandinávských válečníků mezi osmým a jedenáctým stoletím. Bude zaměřeno na Ragnara Lodbroka, slavného vikingského velitele, který krátce vládl Dánsku a Švédsku. Seriál se bude vyrábět v brzy otevřeném produkčním studiu O'Sullivana v Irsku. MGM pak bude financovat 100% ze seriálu, co bude mimo Irsko a distribuovat sérii v USA a mezinárodně.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

| Scimani | General | Komentáře (8) | 25.05.2011 20:52

Několik video rozhovorů s herci z poslední doby

RDA na FedConu XXDnes tu mám pro vás připraveno několik video rozhovorů, které poskytli herci z Hvězdné brány o svých projektech a také z conu. Zaměříme se na Jasona Momou (Ronon Dex). Dále tu máme rozhovor s Paulem McGillionem (Dr. Carson Beckett) a nesmíme také zapomenout na Richarda Deana Andersona (generál Jonathan J. O'Neill). Z novějších tváří tu pak máme Patricka Gilmorea (Dr. Dale Volker) a jeho třetí díl laptop chatu, tentokrát s hostem McGillionem. Samozřejmě na závěr musím dát jedno krátké bonusové video, které vás určitě rozesměje. Všechny video rozhovory s herci a bonusové video najdete v celém článku s krátkým popisem.

Zdroj: heyuguys.co.uk, skyatlantic.sky.com, antipodalarapaima.blogspot.com, youtube.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Rozhovory | Komentáře (6) | 24.05.2011 23:07

InnerSpace - Speciál věnovaný ukončení SGU (CZ)

InnerSpace - Speciál o konci SGUŽádali jste nás o překlad speciálu věnovaného ukončení seriálu Stargate Universe a vlastně i SG obecně. Svůj slib plníme, i když se to vlastně ani tak brát nedá, protože jsme tento díl InnerSpace kanadské televize SPACE plánovali přeložit ještě před tím, než byl odvysílán po finále SGU. Celý speciál jsme přeložili, teda aspoň to co šlo. Speciál je rozdělen na tři díly, ale myslím, že to nebude vadit. Takže se usaďte a koukněte se na to, co pro vás na konec SG kanadská televize přichystala. Můžete se těšit na rozhovory s herci a producenty ze všech sérií, jejich poděkování fanouškům, také nějaká vyjádření samotných fanoušků o SGU a na závěr pár slov od tvůrců Brada Wrighta a Roberta C. Coopera o budoucnosti SG. Videa najdete v celém článku.

Zdroj: spacecast.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (10) | 23.05.2011 22:37

Producent z SGU se připojil k Falling Skies

Falling SkiesKdo se zajímá hodně o sci-fi, tak asi ví, že příští měsíc, přesněji 19. června, má premiéru v USA na TNT nový seriál o mimozemské invazi s názvem 'Falling Skies'. Co ale možná nevíte je, že jsou v něm zapojeni dva lidi z prostředí Hvězdné brány. Dříve se do projektu zapojil herec Colin Cunninhgam (major Davis z SG-1), který tam má jednu z hlavních rolí. Nyní je to jeden z producentů Hvězdné brány. Nedávno totiž TNT oznámili, že najali Remiho Aubuchona jako výkonného producenta a showrunnera (osoba udržující seriál v chodu) seriálu 'Falling Skies'. Měl by být ale až od druhé série, protože všech 10 epizod první série bylo již natočeno a efekty mají delší postprodukční zpracování než se původně plánovalo. TNT si za tímto seriálem pevně stojí a podle zpráv je pravděpodobné, že bude obnoven, pokud premiéra bude mít velkou sledovanost a další týden výrazně neklesne. Více a trailer v celém článku.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (7) | 20.05.2011 21:31

Scéna bublinkové koupele z epizody SGU 'Blockade'

Scéna z epizody BlockadeJak jistě víte, Mallozzi teď dost často odpovídá na otázky fanoušků na svém blogu. Nebojte, všechny je přeložíme, ale dočkejte času, je toho moc. Každopádně během prodírání se dotazy narazil na jeden zajímavý, který více rozvedl a poskytl zákulisní fotografie a videa. Dotaz se týkal toho, jak udělali scénu s Parkovou ve vařící se vodě z předposlední epizody 'Blockade'. Ve scéně Parkovou chrání skafandr a musí si najít ještě útočiště v zavlažovací nádrži uprostřed hydroponické zahrady pod kupolí, když se Destiny vrhá do vnějších vrstev velmi horkého modrého obra. Více v celém článku.

Zdroj: josephmallozzi.wordpress.com

Zdroj

Celý článek | Scimani | Stargate Universe | Komentáře (2) | 20.05.2011 15:46

Film Stargate: Revolution měl odhalit program Hvězdné brány veřejnosti

Vesmírný terminál '2010'Třetí film Hvězdné brány SG-1, s podtitulem 'Revolution', měl konečně odhalit přísně tajný program hvězdné brány celému světu. Toto odhalení a jeho mnoho důsledků mělo tvořit hlavní zápletku pro tento film. Revolution byl jen pracovní název a měl být také hodně zaměřen na naši oblíbenou postavu generála O'Neilla v podání báječného Richarda Deana Andersona. Uvedl to na svém blogu nedávno výkonný producent Joseph Mallozzi, který tam teď skoro pravidelně odpovídá na dotazy fanoušků. My se budeme samozřejmě snažit všechno přeložit, ale momentálně je na to ta nejnevhodnější doba maturit a zkoušek, tak buďte prosím trpěliví. Bude to všechno, jen ne asi hned. Více v celém článku, který je zaměřen hlavně na to, jak to s filmem bylo plánované a jak to nakonec dopadlo.

Zdroj: gateworld.net

Zdroj

Celý článek | Scimani | General | Komentáře (25) | 18.05.2011 19:28

Mallozziho seriál vzpomínek na SG - díl první

Joseph MallozziNedávno se na svém blogu rozmluvil producent a scénárista Joseph Mallozzi o svých vzpomínkách na Stargate a vypadá to na trochu delší sérii příspěvků. My samozřejmě neleníme a rozhodli jsme se tento článek pro Vás přeložit, protože jak jsme slíbili, web jde dál. Teď už nezbývá nic jiného, než Vám popřát příjemné počtení, snad pro Vás bude stejně přínosné, jako pro nás, jistě v tomto díle "vzpomínek" naleznete mnoho zajímavých informací, nahlédnete do Mallozziho soukromí a dozvíte se věci, ke kterým byste se normálně jen tak nedostali. Tak jen směle do toho, celý článek i s obrázky najdete níže. Ještě než se do toho pustíte, plánujeme vzpomínky přeložit celé, stejně tak se už pracuje na zajímavostech z poslední epizody SGU 'Gauntlet' a jak mohlo SGU pokračovat ve třetí sérii, nebo jak mohlo být ukončeno. Ale jde to pomalu, takže buďte trpěliví. Mallozzi nám toho teď naložil tolik, stejně tak i Gateworld.net, že nestíháme, ale byla by škoda, kdybyste o to byli ochuzeni. Takže všechno bude, ale ne hned.

Zdroj: josephmallozzi.wordpress.com

Zdroj

Celý článek | Moire | General | Komentáře (1) | 16.05.2011 16:11

Jennifer Spence byla nominována v Leo Awards

Rush a ParkováJennifer Spence byla nominována v Leo Awards za nejlepší ženský herecký výkon v dramatické sérii za epizodu SGU 'Malice'. Tam byla jako doktorka Lisa Parková zajata členem Luciánské Aliance Simeonem, který na důkaz své nemilosrdnosti umístil na záda Parkové bombu a nechal ji samotnou před bránou. I v této situaci Parková myslela na ostatní a nechtěla, aby se k ní někdo přibližoval. Naštěstí ji Rush neposlechl a byl schopen odstranit bombu z jejích zad, a pak zabít Simeona. Ale to nebyl její jediný skvělý výkon, a tak doufejme, že bude znovu nominována za druhou polovinu druhé série, která se řadí do příštího ročníku Leo Awards. Letošní ročník zahrnuje první polovinu druhé série a Jennifer byla jediná nominovaná ze Stargate Universe. Jistě mluvím za všechny, když řeknu, že jí přejeme úspěch.

Ze světa SG-1 byla mimo jiné nominována i Amanda Tapping za nejlepší hlavní ženský výkon v dramatické sérii za seriál Sanctuary, konkrétně za epizodu 'Breach'. Tento seriál obdržel celkem nevídaných 17 nominací pro tento rok a ovládl tak veškeré nominace. Také mu držíme palce.

Slavnostní předávání cen proběhne 11.6. v hotelu Fairmont v Kanadském Vancouveru ve 20:00 tamního času.

Zdroj: stargate-sg1-solutions.com

Zdroj

| Buchy | Stargate Universe | Komentáře (4) | 12.05.2011 20:21

10 věcí, které nevíte o Miku Dopudovi

Mike DopudCo jsme slíbili, také splníme. I po ukončení seriálu vám přinášíme novinky a zajímavé informace, tentokrát se jedná o pokračování série "10 věcí, které nevíte o herci či herečce z prostředí SGU". Dnes je tím vybraným Mike Dopud, kterého znáte jako člena Luciánské aliance Varra, který si získal přízeň lídí z expedice a stal se plnohodnotným členem posádky. Ale kdo je ten pohledný fešák ve skutečnosti? Kam jezdí rád na dovolenou, kde vystudoval, jaký je jeho oblíbený film? Vše se dozvíte v pokračování článku níže.

Zdroj: stargate.mgm.com

Zdroj

Celý článek | Buchy | Stargate Universe | Komentáře (1) | 12.05.2011 17:00

« Předchozí | 112 13 14 15 16 17 1857 | Další »